INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

View Poll Results: Veti cumpara Fifa 10 daca va contine si Liga I?
Da 115 64.25%
Nu 64 35.75%
Voters: 179. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 30-05-2009, 11:40 AM   #11
cristishady
Member
 
cristishady's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: PLOIESTI
cristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to cristishady
Default

Eu l-as lua chiar daca nu mi-ar place...daca nu o sa fie jocul cumparat in Romania,or sa o scoata la versiunile urmatoare...si nu cred ca ti-ar place sa vezi de ex fifa11 ca iti place,dar nu are liga1 pe care ipotetic s-ar putea sa o gasesti in fifa10,pentru ca nu a fost cumparat.Dar exista posibilitati mici sa nu placa...sa fim seriosi...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cristishady is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2009, 12:08 PM   #12
maryutz7
Banned
 
maryutz7's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: IASI
maryutz7 can only hope to improve
Send a message via Yahoo to maryutz7
Default

daca ar avea liga 1 ar merita banii
maryutz7 is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2009, 12:19 PM   #13
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

Eu l-as lua, 100 ron nu mi se pare foarte mult pe un joc care il poti juca pana te plictisesti si sa profiti de toate chestile care ti le ofera... dar cum au zis si baietii de mai sus: sa isi merita banii si il cumpar cu constiinta impacata
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Time 4 min
Difficulty Legendary (both)

jucator - jucator eliminat
+ - accidentare
X - ratare penalty
Kal-El is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2009, 07:21 PM   #14
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, România
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

Nu mai bagati vrajala asta cu "sa merite banii". Ca pana la urma si daca nu va place tot il jucati, daca il jucati de cel putin 2-3 ani il veti juca in continuare indiferent de modificarile facute.
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2009, 11:14 PM   #15
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

Eu il joc pentru ca avem o singra optiune in afara de Fifa... Daca ar fi mai multe sunt sigur ca as juca altele... Am jucat Fifa 09 (proabil ca stiti de pe topicul meu) dar m-am plictisit dupa ce am jucat atatea sezoane parca acelasi meci...

Si l-as cumpara daca "si-ar merita banii". Am multe jocuri care au fost bune si sunt bune si chiar daca am dat ceva bani pe ele, macar pot "multumi" producatorului prin asta pentru joc... ca altfel numai de pe torrente si alte prosti din astea...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Time 4 min
Difficulty Legendary (both)

jucator - jucator eliminat
+ - accidentare
X - ratare penalty
Kal-El is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2009, 12:55 AM   #16
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, România
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Kal-El View Post
Am jucat Fifa 09 (proabil ca stiti de pe topicul meu) dar m-am plictisit dupa ce am jucat atatea sezoane parca acelasi meci...
cumpara-l si joaca cu jucatori din enspe nationalitati.
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2009, 02:00 AM   #17
C.RoNaLdO7
Member
 
C.RoNaLdO7's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Santiago Bernabéu
C.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the rough
Default

Quote:
Originally Posted by BughyRy View Post
Nu mai bagati vrajala asta cu "sa merite banii". Ca pana la urma si daca nu va place tot il jucati, daca il jucati de cel putin 2-3 ani il veti juca in continuare indiferent de modificarile facute.
Asta asa e.

Cat despre daca l-as cumpara daca ar avea Liga I , cu siguranta. Ar fi un motiv in plus ca sa-l cumpar. Anul asta ma bate serios gandul sa-l cumpar pentru ca offline dupa , sa zicem , 2 luni ma plictisesc rau , asa macar imi ramane modul online de care nu cred ca te poti plictisi.
C.RoNaLdO7 is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2009, 12:30 PM   #18
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Raspunsul meu e DA. Si oricum, fie ca va contine sau nu Liga 1, eu tot il cumpar.
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2009, 06:16 PM   #19
bogdang
Member
 
bogdang's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bucuresti
bogdang has a spectacular aura aboutbogdang has a spectacular aura about
Send a message via Yahoo to bogdang
Default

Dupa ce am luat '09 ma gandesc sa iau si '10 (nu stiu cat mi-ar influenta decizia Liga 1)...insa daca aud vestea ca va fi si liga noastra (desi nu cred) si va avea si Adidas Live Season il voi lua aproape sigur .Totusi,decat sa fie Liga 1 si sa fie bataie de joc,as prefera sa nu fie deloc.Desi daca ar fi,editarea ar fi mai facila.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Romania traieste prin steaua ei,prinSteaua Bucuresti
"I`m Anti
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
"
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bogdang is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2009, 10:36 PM   #20
bayern
Member
 
Join Date: Feb 2009
bayern is on a distinguished road
Default

decat sa fie liga 1 mai bine ar fi rusia sau ukraina ba chiar argentina . Dupa parerea mea campionatul romanesc nu merita o asemenea onoare ... la cate se intampla in acest campionat ( se stie prea bine)
bayern is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:40 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL