INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Reply
 
Thread Tools
Old 29-05-2013, 05:18 PM   #11
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

E mai bine sa ramai doar cu 1 echipa! Poti sa ai 2 cariere, dar nu poti manageria 2 echipe in acelasi timp!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 12-06-2013, 03:13 PM   #12
AlynAvaloh
Member
 
AlynAvaloh's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Galati
AlynAvaloh is on a distinguished road
Default

Aha .
Okey.Merci mult
Dar se poate sa joc de exemplu cu o echipa romaneasca pe un stadion (sa fie stadionul pe care joc eu)strain gen Mestalla,Camp Nou..Sau nu se poate?

Si mai am o intrebare si gata,nu te mai stresez,se poate sa aleg eu echipamentele pe care le vreau,mai ales culoarea sau ma obliga sa aleg culoarea specifica echipei?

Acum,ca se intra in vacanta,ma apuc de joc.L-am amanat fiindca aveam o serie de lucrari la scoala etc..

Si sa nu uit:Vreun tutorial(neoficial sau facut de voi,nu stiu) cu seria Fifa Manager(in special 07-10) exista?

E posibil sa te mai fi intrebat..sincer am avut o perioada incarcata.

Promit ca nu mai pun asa de multe intrebari dar sunt curios la raspunsurile intrebarile de mai sus.

Nu am mai jucat Fifa Manager(doar fifa) si de aceea pun atatea intrebari.

Totusi ,mi-ar placea ca topicul asta sa fie destinat intrebarilor(care nu vor mai fi asa de multe si dese sper)puse de mine dar si de altii daca vreti..
Voi decideti...


------------------------------------------------------------------------




O zi superba

Last edited by AlynAvaloh; 12-06-2013 at 08:47 PM. Reason: actualizare mesaj 2
AlynAvaloh is offline   Reply With Quote
Old 12-06-2013, 11:32 PM   #13
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Poti sa setezi un stadion strain la o echipa romaneasca, din editorul jocului. Te duci la tab-ul stadium si alegi un stadion 3d original din lista respectiva.

Poti sa-ti alegi ce culoare vrei tu la echipamente atata timp cat acea echipa nu are deja setate niste echipamente originale. Daca echipamentul este generic, poti sa-i schimbi culoarea.

Cel mai bun tutorial este acest forum. Toate sectiunile, toate topicurile create sunt pline de informatii utile. Doar sa ai timp si rabdare sa citesti despre ce ai tu nevoie.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 13-06-2013, 02:17 PM   #14
AlynAvaloh
Member
 
AlynAvaloh's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Galati
AlynAvaloh is on a distinguished road
Default

Merci mult Astristule.
Inca ceva
Am intampinat o problema,nu mai sunt active linkurile de pe site-ul acesta,fifaromania cele care trimit la filefront.Ai specificat de gamefront ca sunt active,in urma,am descarcat acel program HotSpotShield.Ce fac mai departe?Cum sa fac rost de patchul cu liga romaneasca?Am avut treaba cu scoala si deabia acum am timp pentru joc,sa ma ocup de el.Merci frumos.
AlynAvaloh is offline   Reply With Quote
Old 13-06-2013, 10:30 PM   #15
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Activezi hotspot shield si intri pe acele link-uri ca sa descarci cele 2 parti ale patch-ului.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2013, 12:05 AM   #16
AlynAvaloh
Member
 
AlynAvaloh's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Galati
AlynAvaloh is on a distinguished road
Default

Merci mult.Acum ca am rezolvat problemele si timpul liber vrea sa apara cu siguranta ca ma apuc de joc.Sper ca in vacanta asta sa fie un mic ''imbold'' spre viitor adica spre cumpararea unui pc bun si unui joc mai nou de fifa manager.
Poate fac o cariera si o pun aici,cu fifa manager 10 deocamdata.Oricum imi vor placea cu siguranta editiile de manager de fotbal,ma pasioneaza.
Succes si merci pentru timpul acordat.Respect!
AlynAvaloh is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:26 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL