INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 08-11-2007, 08:59 PM   #171
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by Maniak View Post
Un jucator se afla in pozitie afara din joc (ofsaid) atunci cand:
- este mai aproape de linia portii adverse decat mingea cat si de penultimul adversar
deci e offsaid. ak47 are dreptate
nu stiu unde vezi tu ca e mai aproape de linia portii fata de penultimul adversar. si apropo, nu trebuie sa fie decat un jucator advers mai aproape de linia portii pentru a scoate pe respectivul din off-side
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 08-11-2007, 09:04 PM   #172
Cornel*
Nick vechi: xdevil
 
Cornel*'s Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Deasupra ta
Cornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Cornel*
Default

este offside
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Cornel* is offline   Reply With Quote
Old 08-11-2007, 09:04 PM   #173
Maniak
Member
 
Maniak's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: aici
Maniak is on a distinguished road
Default

pai cine sta intre jucator si linia portii? un singur adversar, portarul e iesit, deci....e offside ... intereseaza-te si ai sa vezi ca am dreptate.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Maniak is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2007, 03:33 PM   #174
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

m-am interesat pe la o gramada de lume si toti zic acelasi lucru despre faza asta : nu e off-side. si eu zic la fel pt ca nu conteaza daca portarul iese din poarta, si mai e un sigur jucator care este inaintea adversarului care ataca. acel jucator, este de ajuns ca sa il scoata pe "atacator" din off-side
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2007, 03:57 PM   #175
.:TH3:.[BoSS]
Banned
 
Join Date: Sep 2007
.:TH3:.[BoSS] is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by BoSs_JoKeR View Post
mai mult ca sigur , acel prieten al tau are un patch ceva instalat...
Nu are nici un patch instalat... chiar eu i-am instalat FIFA si dupa acea am incercat sa jucam dar... n`a mers. I-am format si pc`ul... dar tot nu a mers.
.:TH3:.[BoSS] is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2007, 05:41 PM   #176
raul_15
Member
 
raul_15's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
raul_15 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to raul_15
Default

Imi spuneti shi mie de unde pot sa iau Fath Builder?
__________________
O imagine din semnatura nu poate avea mai mult de 400*120 pixeli.
raul_15 is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2007, 06:04 PM   #177
ak47
Member
 
ak47's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Langa butoiul plin cu bere
ak47 is on a distinguished road
Default

Ma baieti, portarul nu are niciun statut special in cazul regulii offside-ului. intre cel care primestea mingea si linia portii trebuie sa fie minim 2 jucatori. portarul e iesit, deci e offside clar. maniak are dreptate. nu e nicio problema a jocului, ar fi fost e eroare daca NU dadea offside.
si dark-lordy, tu la ce lume te-ai interesat, la copii de 10 ani?
ak47 is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2007, 06:36 PM   #178
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by ak47 View Post
Ma baieti, portarul nu are niciun statut special in cazul regulii offside-ului. intre cel care primestea mingea si linia portii trebuie sa fie minim 2 jucatori. portarul e iesit, deci e offside clar. maniak are dreptate. nu e nicio problema a jocului, ar fi fost e eroare daca NU dadea offside.
si dark-lordy, tu la ce lume te-ai interesat, la copii de 10 ani?
daca chiar te intereseaza, la rudele mele (adulti care stiu fotbal...)
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2007, 06:55 PM   #179
Suman Negru
Member
 
Suman Negru's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Suman Negru is an unknown quantity at this point
Default off-side

eu zic ca e off-side..pur si simplu schimbati in minte locul portarului cu cel al fundasului si atunci veti vedea altfel faza...a mai explicat cineva mai devreme asta
nu zic acum ca nu mi s-a intamplat sa vad off-side gresit in fifa si cel mai aiurea e ca la reluarea data in joc tot timpu' se opreste imaginea dupa ce mingea pleaca putin din picioru' jucatorului care ataca...daca ar juca si craciunescu senior fifa cre'ca ar muri de nervi
__________________

CUGITO ERGO ULTRAS SUM
Suman Negru is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2007, 10:58 PM   #180
lizZzard
Member
 
lizZzard's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Buzau
lizZzard is on a distinguished road
Default

mai baietzi...off-side este knd, in momentul pasei, jucatorul care primeste mingea se afla mai aproape de poarta dekt ultimul jucator advers..deci ce v-am aratat yo nu este off-side...dak vreti il sun pe nea Craciunescu
__________________
you know what's your problem? I'm too good looking...


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
lizZzard is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:49 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL