INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP
Register FAQ Community Calendar

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 23-03-2010, 09:21 PM   #71
Nesta
La tăți ni-i greu
 
Nesta's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Drobeta-Turnu-Severin
Nesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by Victory.Future View Post
FCSR nu a fost o dorinta a mea ... sa sti ca eu nici nu ma jok fifa in cariera ... am mai jucat online fifa dar numi place cea a ajuns .. deoarece PES 10 este cu 3 clase peste FIFA 10 ... oricum nu ma jucam cu FCSR am incercat pt uni prieteni deai mei ... (pt ca eu am prieteni pe care ii ajut) ...
si mai presus eu nam jignit pe nimeni .. iar tu miai adresat niste jigniri ...
daca zici ca joci pes am si eu o intrebare...

de ce mai esti aici? si totusi invata romana si cat timp nu sti ce inseamna un patch si cu ce se mananca mai bine taci ca te faci de rusine.
Nesta is offline  
Old 23-03-2010, 09:24 PM   #72
Cristi4
Member
 
Join Date: Dec 2007
Cristi4 is an unknown quantity at this point
Default

ultrasul din Resita..cum poti sa spui ca sunt de umplutura...pai eu sustin echipa de cand am inceput sa joc fifa cu echipele romanesti bai nene..dupa cum vezi am putine posturi si is din 2007 pe forum..asa ca nu veni tu aici cu gura mare...si gata ca m-am saturat de off'uri !
Cristi4 is offline  
Old 23-03-2010, 09:33 PM   #73
Future-Sharingan
Nick vechi: Victory.Future
 
Future-Sharingan's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Resita
Future-Sharingan is on a distinguished road
Default

sunt aci pt cami place s editez si editez de cv ani .. eu nu editez pt a introduce miniurile in fifa ci din placere.

si despre cat cunosc eu limba romana... prob mai mult ca voi da aici nu suntem la un examen suntem pe internet ...
Future-Sharingan is offline  
Old 23-03-2010, 09:35 PM   #74
Mr.Splash`
Member
 
Mr.Splash`'s Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Constanța
Mr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond repute
Default

Suntem pă internet frate, "da` nu trbe` sa vrbesti` aja intselegi? vorbejti romana"

Dar hai sa terminam cu cearta ca adminii-s sus si vad
Mr.Splash` is offline  
Old 23-03-2010, 09:48 PM   #75
SuperCretu
Member
 
SuperCretu's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
SuperCretu is on a distinguished road
Default

perioade de teste poate dura mai mult de 1 saptamana??
SuperCretu is offline  
Old 24-03-2010, 12:19 AM   #76
SergiuFCD
Member
 
SergiuFCD's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
SergiuFCD is on a distinguished road
Default

Am inteles ca nu mai e FCM Resita pt ca s-a dizolvat in 2008.. dar sper sa nu am neplacuta surpriza sa-mi apare Poli Timisoara.. nu de alta.. da' Poli Timisoara e in Liga a 4-a si in Liga 1 e FC Timisoara aka Fulgerul Bragadiru ( pe site asa apare dar cine stie.. )! In rest tin sa multumesc pt munca depusa!

Last edited by SergiuFCD; 24-03-2010 at 12:28 AM.
SergiuFCD is offline  
Old 24-03-2010, 06:58 AM   #77
robertro
Member
 
Join Date: Mar 2010
robertro is on a distinguished road
Default

Puneti si voi la v.2 a patchului mai moolte variante de scoreboard cum e in realitate.Adik ku antena 1 , gsp tv si digi sport.Ar fi mult mai realist.Ati face-o treaba tare buna ku asta.
P.S.: Se mai poate adauga? Please un raspuns pozitiv...
robertro is offline  
Old 24-03-2010, 08:15 AM   #78
boakeyalex
Member
 
boakeyalex's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
boakeyalex is an unknown quantity at this point
Default

eu as vrea fara scoreboard cu gsp sau alte tampenii,sa vad la finalul meciului rezultatul si marcatori cum e in fifa normal !!! cum va fi ?
boakeyalex is offline  
Old 24-03-2010, 09:04 AM   #79
Dilau_dupa_fifa
Member
 
Dilau_dupa_fifa's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Undeva in balcani
Dilau_dupa_fifa is on a distinguished road
Default

dar dc nu asteptati si vedeti cand va aprea el !?
Dilau_dupa_fifa is offline  
Old 24-03-2010, 10:16 AM   #80
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

o singura intrebare: cam cand va aparea ? nu ma grabesc , dar intreb peste 3 sapt , peste o luna ?
XaNdRys is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:22 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL