INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP
Register FAQ Community Calendar

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-04-2010, 10:51 AM   #561
maryus091
Member
 
maryus091's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Craiova
maryus091 is on a distinguished road
Default

o melodie pt patch : Akon - africa
maryus091 is offline  
Old 08-04-2010, 11:08 AM   #562
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Am spus de nenumarate ori ca nu e voie sa punem melodii pentru care nu avem acordul in patch. Nici noi, nici altcineva. Muzica din patch e cea anuntata pe site plus inca o melodie probabil a unei formatii aflata la inceput, iar pentru toate cele 4 piese avem acordul celor ce detin drepturile.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 08-04-2010, 11:10 AM   #563
maryus091
Member
 
maryus091's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Craiova
maryus091 is on a distinguished road
Default

vor fi decat 5 melodi in patch?
maryus091 is offline  
Old 08-04-2010, 11:14 AM   #564
dinamovistu_ady
Nick vechi: dinamovistu_hai dinamo
 
dinamovistu_ady's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Bucuresti
dinamovistu_ady has a spectacular aura aboutdinamovistu_ady has a spectacular aura about
Default

Aproximativ cat la % (suta) este gata patch-ul?,stiu ca mai aveti mult de lucrat la el si m-am obisnuit cu ideea.
dinamovistu_ady is offline  
Old 08-04-2010, 12:32 PM   #565
Dumitru Gabriel
Member
 
Dumitru Gabriel's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Dumitru Gabriel is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Am spus de nenumarate ori ca nu e voie sa punem melodii pentru care nu avem acordul in patch. Nici noi, nici altcineva. Muzica din patch e cea anuntata pe site plus inca o melodie probabil a unei formatii aflata la inceput, iar pentru toate cele 4 piese avem acordul celor ce detin drepturile.
Hai mah gata cu palavagerile si spnetine cand apare ca neam saturat! Am mai spsu! Daca noi faceam patch-ul si voi asteptati sa apara ! Si voi intrabati ca disperatii cand apare ? cum este? un gamplay cv??? si tot asha mai departe! Asta este pentru cei care fac patchul !
Dumitru Gabriel is offline  
Old 08-04-2010, 03:49 PM   #566
daniel90
Banned
 
Join Date: Nov 2009
daniel90 is on a distinguished road
Default

pana la urma mai apare patchu da sau ba !:|
daniel90 is offline  
Old 08-04-2010, 03:58 PM   #567
mimolica
Member
 
Join Date: Jan 2009
mimolica is on a distinguished road
Default

salutare, stiu ca toata lumea a intrebat pana acum de ce nu a aparut rlsp v2, dar cred ca o intrebare in plus nu strica, poate asa o sa-i lamurim si pe altii si mai ales pe mine.
cat dureaza o asemenea testare a patch-ului si daca tot sun teti in teste de ce dureaza asa mult.
respect FIFAROMANIA
mimolica is offline  
Old 08-04-2010, 04:01 PM   #568
mimolica
Member
 
Join Date: Jan 2009
mimolica is on a distinguished road
Default

nu puteti sa puneti rlsp v2 cand va fi la dowload si pt torrent?
mimolica is offline  
Old 08-04-2010, 04:32 PM   #569
sagitarius27
Member
 
Join Date: Apr 2010
sagitarius27 is on a distinguished road
Default Salutare

Urmaresc zi de zi acest forum... Multi vin si critica aceasta echipa ca nyu da drumul la RLSPv2. Doua intrebari pentru cei ce critica:
1. Ce ati face daca baietii s-ar supara si nu ar mai lansa jocul?
2. Care ar fi reactia voastra daca ar lansa jocul azi, asa cum e, poate cu multe greseli?
La prima intrebare, poate raspunsul e ca nu poti face nimic. La a doua intrebare, i-ati critica si mai mult, spunandu-le ca nu sunt in stare de nimic. Si eu sunt nerabdator sa iasa jocul, dar nu uitati ca daca ei nu ar fi muncit, acum nu stiam ce e aia RLSP... Pentru FIFAROMANIA: nu tineti seama de aceste comentarii rautacioase, toti va vor pupa dupa iesirea patch-ului.
sagitarius27 is offline  
Old 08-04-2010, 04:39 PM   #570
Ovidash
Member
 
Join Date: Oct 2009
Ovidash is on a distinguished road
Default

Baieti nu va baga nimeni in seama, nici nu se omoara sa ne mai deie o veste despre patch cat mai dureaza sau altceva, sai lasam sa faca patchul inca cateva luni ca nici ei nu prea stiu ce fac....nu stiu cum sunteti voi cei care faceti patchul dar daca atata lume se tot roaga sa dati vesti....dati si voi niste vesti, mai dureaza 1 luna sau 2 sa stim, sa nu intram zilnic sa vedem cand apare...e greu? scuzati daca am deranjat pe cineva dar cand vad ca nimeni nu se osteneste sa spuna saptamana asta nu va fi gata sau va aparea...doar o aproximatie daca nu va e foarte greu. Multumesc
Ovidash is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:23 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL