INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-08-2009, 07:01 AM   #71
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by Toricda(FZR) View Post
eu ziceam ca ocupa prea mult sa bage atatea statistici despre fiecare jucator in parte,totusi e fifa nu e Fifa Manager care se bazeaza pe manager nu pe core gameplay si grafica cum fac seriile Fifa.daca ar baga atatea statistici multora le-ar trebui un HDD nou,cred ca ar trece de 15 Gb.
Exagerezi. Cateva campuri in plus la fiecare jucator (si eventual doar la aia mai mari completate) nu au cum sa duca marimea bazei de date de la 3.62 MB la 10 GB.

Quote:
Prea mult ar tine si informarea cu privire la carierele jucatorilor,mai mult decat facerea jocului in sine
De research se ocupa fani ai jocului din intreaga lume, nu echipa de dezvoltare.

Luke Didd a confirmat ca in timpul jocului vor aparea mai multe pop-up-uri cu statistici din meci. Cat despre informatii despre cariera jucatorului, mie mi se par inutile. M-ar interesa mai mult sa stiu cate goluri si suturi la poarta a dat sezonul asta un jucator, cat la suta din pase au fost reusite etc, decat sa stiu ca acum 10 ani a jucat la o echipa minuscula. Lucrurile astea sunt deja in FIFA intr-o oarecare masura, ascunse prin meniu. Din pacate nu cred ca sta nimeni sa intre in meniu sa vada cum mai sta cu posesia.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 17-08-2009, 03:52 PM   #72
alecum
Member
 
Join Date: Aug 2009
alecum is on a distinguished road
Default

VREAU SA MA AJUTE SI PE MINE CINEVA LA FIFA MANAGER 2009 VA ROG EU FRUMOS,add cs_mihai1 ,ca joc 1 an la o echipa,o antrenez,castig tot si ma da afar ,plz HELP ME CA NUSH CUM SA FAC (
alecum is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2009, 12:15 PM   #73
alecum
Member
 
Join Date: Aug 2009
alecum is on a distinguished road
Default

hey ma jucat cineva va rog frumos?!
alecum is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2009, 01:40 PM   #74
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by catos View Post
Ar fi frumos sa fi nevoit sa incepi manager mode cu echipe mici ca in FIFA06 parca.
Jucati-va Fifa manager e mult mai realist decat sa jucati manager mode si nu veti mai vedea transferuri aiurea si pe deasupra puteti juca si cu un jucator in 3D.Eu asa fac fifa joc doar in retea
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2009, 03:09 PM   #75
andrei_fcmbacau
Member
 
andrei_fcmbacau's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: in fata calculatorului
andrei_fcmbacau is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to andrei_fcmbacau
Default

daca vrei manager, instaleaza fifa manager sau Football Manager.. ca de asta se lanseaza manager
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
andrei_fcmbacau is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2009, 04:31 PM   #76
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

cum am mai spus si inainte sper ca fiecare jucator sa aiba o carte de vizita sau cum sai zic in care sa scrie pe unde a jucat si cate goluri a dat cum este la fifa manager 09

p.s. apropo nu cred ca ar trebui sa ne plangem ca echipele mari nu cumpara jucatori puternici,la faza asta fifa e net superior fata de pes
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2009, 09:42 PM   #77
6cai
Member
 
6cai's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
6cai will become famous soon enough6cai will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to 6cai
Default

cred ca totae chestiile naspa din joc sa fie compesate de modul manager.Dar nu crek va fi asa.Modul manager va fi cam ca si la 09 numai ca se va schimba meniul,designul si se vor adauga cateva chestii noi(cum a fost la 09,s-au pus antenamentele, friendly-urile,etc).Si cred ca ar trebui introdus un mod de joc cum este cel de la pes(become a legend),ceic are joace pes stiu despre ce este vorba.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

TRAIM IN ROMANIA SI STEFAN NE OCUPA TOT TIMPUL...
6cai is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2009, 10:02 PM   #78
C.RoNaLdO7
Member
 
C.RoNaLdO7's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Santiago Bernabéu
C.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the rough
Default

Quote:
Originally Posted by 6cai View Post
Si cred ca ar trebui introdus un mod de joc cum este cel de la pes(become a legend),ceic are joace pes stiu despre ce este vorba.
Modul e prezent in FIFA de la 08. (si am impresia ca e aparut inainte ca cei de la konami sa-l introduca in jocul lor)
C.RoNaLdO7 is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2009, 10:02 PM   #79
Shuby
Member
 
Shuby's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
Shuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the rough
Default

Quote:
Originally Posted by 6cai View Post
Si cred ca ar trebui introdus un mod de joc cum este cel de la pes(become a legend),ceic are joace pes stiu despre ce este vorba.
Este Be a Pro!
__________________
Hugs,not drugs folks!
____

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Shuby is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2009, 10:20 PM   #80
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

nu vreau sa fac reclama la pes sau ceva de genu,dar modul 'become a legend' e foarte mistodoar transferurile sunt foarte aiurea acolo
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa 10 manager mode 2010

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:19 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL