INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08 > Cariere

Reply
 
Thread Tools
Old 29-03-2011, 11:32 AM   #21
masli
Member
 
masli's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Madrid
masli is on a distinguished road
Default

DB original din 2008, fara update-uri .. acum chiar ca nu mai fac update, pentru ca nu o sa imi mai mearga salvarea.
Am instalat fraps, sper sa nu mai uit.
masli is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2011, 12:51 PM   #22
masli
Member
 
masli's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Madrid
masli is on a distinguished road
Default

In CC2 am castigat FA Cup (eliminand pe Manchester, Liverpool.) batand pe Chelsea in finala, dar asta nu este nimic pentru ca sezonul urmator, in CC1, am castigat iarasi FA Cup (nu am mai intalnit adversari puternici, doar in finala pe Liverpool unde am castigat dand gol in minutul 122) si in acelasi an (CC1) am castigat si cupa UEFA, la pas, fara probleme.

Cu Norvegia am castigat Europe Cup si Confederation Cup. Cu nationala sunt calificat la World Cup.

Acum, cu echipa de club, sunt in Premier League si joc in UEFA.
Totusi am zis ca ceva nu este in ordine pentru ca prea am castigat tot, fara prea mari probleme si m-am uitat la dificultatea jocului unde am vazut ca am jucat tot acest timp pe Very Easy.

Asa ca o sa incep o noua cariera pe un nivel mai mare de dificultate (hard sau very hard).
masli is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2011, 05:10 PM   #23
invincible
Member
 
invincible's Avatar
 
Join Date: May 2010
invincible is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to invincible
Default

Felicitari pentru performante .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
invincible is offline   Reply With Quote
Old 30-04-2011, 12:29 AM   #24
mrs.
Member
 
mrs.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Campulung
mrs. is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mrs.
Default

Quote:
Originally Posted by masli View Post
In CC2 am castigat FA Cup (eliminand pe Manchester, Liverpool.) batand pe Chelsea in finala, dar asta nu este nimic pentru ca sezonul urmator, in CC1, am castigat iarasi FA Cup (nu am mai intalnit adversari puternici, doar in finala pe Liverpool unde am castigat dand gol in minutul 122) si in acelasi an (CC1) am castigat si cupa UEFA, la pas, fara probleme.

Cu Norvegia am castigat Europe Cup si Confederation Cup. Cu nationala sunt calificat la World Cup.

Acum, cu echipa de club, sunt in Premier League si joc in UEFA.
Totusi am zis ca ceva nu este in ordine pentru ca prea am castigat tot, fara prea mari probleme si m-am uitat la dificultatea jocului unde am vazut ca am jucat tot acest timp pe Very Easy.

Asa ca o sa incep o noua cariera pe un nivel mai mare de dificultate (hard sau very hard).
) . ai putea sa modifici si sa pui direct pe hard pe aceasta cariera.desi nu cred ca influenteaza prestatia adversarilor levelul la care joci.
mrs. is offline   Reply With Quote
Old 30-04-2011, 03:51 AM   #25
masli
Member
 
masli's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Madrid
masli is on a distinguished road
Default

Ok, ma gandesc sa pun pe hard pentru ca imi cam pare rau de echipa ... o am de cateva sezoane bune si aprox 5 luni de joc.

Imi aduc aminte de o intrebare de a mea in care intrebam: cum ajung jucatorii la voi asa la un nivel mare. Am vazut ca daca ii joci ajung la nivel mare, dar nu toti.

Eu nu am jucat cu train camp la 3 zile pentru ca nu-mi place sa profit de pe urma calculatorului si am mai mare satisfactia sa bat o echipa mare cu echipa mea mica. Bineeee.... acum echipa mea este mare .. am in total buget de 100mil euro nu stiu ce sa fac cu atatia bani, avand in vedere ca am jucatori cu salarii de 1200 euro, daaaa 1,2k euro , de nivel 77-78. Salariul cel mai mare pe care il dau este de 35.000 euro, urmatorul este 30k iar restul sub 15k.

Dupa 8 sezoane de seceta .. o sa vedeti ca negociati la sange orice contract.
Aaaaa... si aceste salarii sunt fixe, nu au premii ca daca baga un gol au 1000 euro sau eu mai stiu ce clauze .. salariul fix si gata.
masli is offline   Reply With Quote
Old 30-04-2011, 03:33 PM   #26
mrs.
Member
 
mrs.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Campulung
mrs. is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mrs.
Default

mai pune si tu poze din cariera ,parcursul echipei.nu neaparat de la meci la meci ,dar cel putin clasamente si alte chestii dinastea.
mrs. is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2011, 09:57 PM   #27
masli
Member
 
masli's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Madrid
masli is on a distinguished road
Default


Am inceput noul campionat, sunt in premier league.
Dupa un inceput foarte foarte prost de sezon, echipa a inceput sa aiba incredere in ea si sa castige meciuri grele cu manchester, chelsea si liverpool.
Am semnat cu David Villa gratis, puteam semna si cu Iniesta dar nu am facut-o ca fraierul.
Acum sunt in cautarea unui AM (ce bun era Iniesta) pentru ca cel pe care-l am este prost si in plus este si accidentat, iar cel de rezerva ... pffff...praff.
Am semnat cu unul de la rezervele lui Manchester Utd. pe 5 ani + 1 prelungire club si sper sa-l fac mare si bun... daca nu, o sa mai apara jucatori liberi de contract pe care sa ii contractez.

La inceputul sezonului speram sa prind o UEFA Cup, acum ca sunt acolo in frunte sper la mai mult .. sa vedem la final de sezon ce pozitie voi ocupa.
Am incercat sa-l aduc inapoi pe Trevor Builth dar este prea sump si nici nu vrea sa semneze cu mine. Era in ultimul an de contract dar Chelsea i-a mai prelungit contractul pe inca 1 sezon.
Oricum Villa si cu Turnbull (cel de-al doilea atacant) sunt excelenti, dar in cazul in care unul se va accidenta mai mult de 3-4 saptamani nu stiu ce voi face.
Pana atunci merg cu ce am si sper la Champions League
Attached Images
File Type: jpg premier.jpg (96.6 KB, 28 views)
File Type: jpg Manager08 2011-05-01 20-40-05-21.jpg (130.9 KB, 28 views)
File Type: jpg Manager08 2011-05-01 20-40-18-58.jpg (180.6 KB, 24 views)
File Type: jpg Manager08 2011-05-01 20-40-31-95.jpg (173.1 KB, 22 views)
File Type: jpg Manager08 2011-05-01 20-40-35-81.jpg (173.9 KB, 22 views)
File Type: jpg Manager08 2011-05-01 20-40-51-80.jpg (135.1 KB, 22 views)
File Type: jpg Manager08 2011-05-01 20-41-12-43.jpg (129.4 KB, 30 views)
masli is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2011, 06:48 PM   #28
invincible
Member
 
invincible's Avatar
 
Join Date: May 2010
invincible is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to invincible
Default

Bafta in UCL .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
invincible is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2011, 10:06 PM   #29
mrs.
Member
 
mrs.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Campulung
mrs. is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mrs.
Default

ai dat lovitura cu Villa
mrs. is offline   Reply With Quote
Old 10-06-2011, 11:20 AM   #30
wwerko
Member
 
wwerko's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
wwerko is on a distinguished road
Default

Interesanta cariera, pacat ca a fost la very easy .
Oricum nu cred ca puteam sa bat pe Manchaster cu o echipa de lvl 650 .
Si...ce ai mai castigat?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
wwerko is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:20 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL