INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-02-2003, 07:33 AM   #1
bfcsquadra
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: Buzau
bfcsquadra is on a distinguished road
Default Stadioane

Auziti eu am un program oedit cu care poti face stadioane.Am inceput sa fac unul pt. Dinamo dar este foarte greu.
Intrebari:
1.Cand puneti la download programul CONRAV pt. editarea fisierelor RAV din FIFA 02/01?
2.Cu ce program ati editat loturile si numele echipelor si de unde il pot scoate?
3.Cum ati facut logourile din datafeartflags ca cu eagraph nu le poti deschide si cu lograptor nu merge?
bfcsquadra is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2003, 10:26 AM   #2
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Program de stadioane? O-edit O-edit e pentru editarea structurilor 3D? problema e ca eu nu am reusit sa scot fisierle .o din fisierle .big de staduioane

1. nu stim cine l-a facut, si nu putem sa-l punem fara sa cerem voie, iar cum am zis, daca ne lasa autorul...

2.Programul nu stiu daca a aparut pentru public, cel putin asa imi zicea Catalinc7

3.Logourile sunt facute cu vreo 3 programe. Dar mi-a luat forte mult sa le fac...astea au fost o mare problema. Daca nu erau ele patchul aparea in 2002...Si la urmatoarele updateuri le vom face tot la fel, nu vom/voi folosi raproare decat pentru fete si echipamente.

Pe langa astea stiu ca e foarte greu daca nu imposibil sa editati patchul(in special loturile) dar asta e, editorul de la ea e o mare porcarie...

Si intr-un fel e si mai bine asa ca nu se vor apuca unii sa copieze fisierlele, sa le modificie si pac sa ascoata si altii un patch cu divizia a
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2003, 11:41 PM   #3
mininu
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
mininu is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mininu
Default

Pare interesant programul tau! Este program special de facut stadioane? Te rog daca poti sa mi-l trimiti si mie prin e-mail la cosmin_stanciu@yahoo.com sau mininu@fdx.ro. Mersi!
mininu is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2003, 10:12 AM   #4
sanshine
Member
 
sanshine's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: Bucuresti
sanshine will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to sanshine
Default

Cea mai noua versiune a ConvRav pe care am gasit-o era 0.4, dar fisierul se cheama ConvRav033.zip... :? in fine, o gasesti aici:
http://www.filefront.com/?filepath=/fifata...onvRAV033de.zip
0.4 beta 2 e aici: http://www.filefront.com/?filepath=/fifasp...ls/crav04b2.zip
dupa cum vezi, ambele sunt pe FileFront.
sanshine is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2003, 03:18 PM   #5
mininu
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
mininu is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mininu
Default

Am luat prima varianta, adica ConvRAV 0.33 caci varianta 0.4 nu pot sa o downloadez. E, si care e problema? Fisierul readme in germana si nu inteleg nimic. Poate cineva sa ma ajute?
mininu is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2003, 03:21 PM   #6
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

mergi la ceva pagina care trebuce textele din germana in engleza, incearca altavista sau cauta cu google

convrav nu cred ca mai e folositor pt fifa 2003

Quote:
Pare interesant programul tau! Este program special de facut stadioane? Te rog daca poti sa mi-l trimiti si mie prin e-mail la cosmin_stanciu@yahoo.com sau mininu@fdx.ro. Mersi!
de care program vorbesti???
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2003, 03:50 PM   #7
mininu
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
mininu is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mininu
Default

De programul lui bfcsquadra pentru facut stadioane.
mininu is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2003, 08:13 PM   #8
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Auziti eu am un program oedit cu care poti face stadioane.Am inceput sa fac unul pt. Dinamo dar este foarte greu. *
pai asta e pus pe net e pentru nfs hp 2, e facut pentru noile jocuri ea sports, il gasesti aici :: www.nd4spdworld.com undeva la download, e versiunea 0.1.18 sau 0.1.19 dar cum am mai zis programul asta nu e pentru facut stadioane ci pwntru EDITAT MODELELE 3D DIN ULTIMELE JOCURI EA SPORTS (fete,stadioane,minge...in nfs masini, elicopter...)

cu asta nu faci efectiv stadionul
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2003, 08:35 AM   #9
bfcsquadra
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: Buzau
bfcsquadra is on a distinguished road
Default

programul oedit este pe socceracces la downloadsfifa2003utilities
fisierele o le poti scoate cu impbig
intre timp am terminat un stadion cat de cat asemanator cu cel al lui Dinamo. vi-l voi trimite. il puteti pune la download cu conditia sa spuneti ca e facut de mine. nu am reusit sa editez decorul....multumesc pentru convrav. sper ca nu credeti ca sunt fata. bfcsquadra e numele echipei mele de la bloc
bfcsquadra is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2003, 09:33 AM   #10
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

salutare, imi pare bine sa aud ca cineva din romania a facut un stadion pentru Fifa 2003, felicitari

daca vrei sa fie la download trebuie sa ne trimiti stadionul intr-o arhiva simpruna cu un readme.txt unde bagii copyrightul tau...si o poza daca vrei in arhiva...eu nu pot testa pt ca pe moment nu am jocul instalat

fifaromania@as.ro
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:26 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL