INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

View Poll Results: .
. 0 0%
. 0 0%
Voters: 0. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 05-02-2010, 05:59 PM   #21
boakeyalex
Member
 
boakeyalex's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
boakeyalex is an unknown quantity at this point
Default

aha pot pune pe net cei care au primit si asa facem rost de versiunea beta si noi !!!
boakeyalex is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2010, 06:27 PM   #22
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Fifa Online. Adica il joci online, jocul va fi intr-un plugin pentru browser si il veti putea juca fara instalare folosind contul vostru EA. E un joc GRATUIT, nu poate fi imprumutat. Pana la vara cand va fi lansat, il joaca doar cei ce primesc acces beta de la EA.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2010, 07:05 PM   #23
sebseb
Member
 
sebseb's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Baia Mare
sebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by boakeyalex View Post
aha pot pune pe net cei care au primit si asa facem rost de versiunea beta si noi !!!
Da ce disperat esti dupa jocul asta. Pun pariu ca dupe ce o sa apara o sa zici ca ii foarte slab, mai "nashpha" ca fifa 10 si etc. etc.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sebseb is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2010, 07:26 PM   #24
Theo1948
Member
 
Theo1948's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Oltenita
Theo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to Theo1948
Default

Are acelasi engine ca si FIFA 10, si daca e cum spune mns, probabil ca va avea o grafica ceva mai slabuta. Pe mine nu prea ma tenteaza acest joc, astept mai mult sa vad ce se va intampla cu seria FIFA pe PC.
Theo1948 is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2010, 08:26 PM   #25
sergiu93
Member
 
Join Date: Oct 2009
sergiu93 is on a distinguished road
Default

versiunea de la vara va include si echipe romanesti?
sergiu93 is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2010, 12:19 AM   #26
fifaonline
Member
 
fifaonline's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
fifaonline is on a distinguished road
Default

Ufffffffffffffff , hai sa imi zic si eu parerea despre fifa online ( fifaonline ) , se pare ca EA SPORT a cam luat sfarsit cu jocurile pe PC , jocurile pe pc sunt din ce in ce mai slabe la grafica , eu zic cu parere de rau ca WC ( world cup ) nu a mai iesit pe Pc din motive bine stiute de EA SPORT , adika "Criza financiara mondiala" , asa ca ei s-au gandit cum sa faca bani mai multi si au scos "FIFAonline" unde cred eu ca o sa puna o taxa ca la orice joc online , taxa ma refer daca vrei sa joci alta tactica care nu iti da ei , sau sa cumperi ghete , sau alte facilitati din jocurile online . a-ti jucat vro data POWER SOOCER ???
http://www.powersoccer.com/
fifaonline is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2010, 12:36 AM   #27
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, România
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

sau http://www.powerchallenge.com/ , e acelasi lucru, eu am jucat acu 5 ani, cand era la inceput, era doar sub denumirea de powerchallenge.
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2010, 03:04 AM   #28
fifaonline
Member
 
fifaonline's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
fifaonline is on a distinguished road
Default

Deci , cred ca o sa devina o afacere mai mult decat grafica buna , acest fifaonline
fifaonline is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2010, 12:35 PM   #29
Theo1948
Member
 
Theo1948's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Oltenita
Theo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to Theo1948
Default

Inca nu e 100% sigur ca nu va aparea pe PC. Asa a fost si la FIFA 10, prima data nu a fost anuntata o versiune PC si peste cateva saptamani au scos la iveala platforma PC. Tot acest balamuc se datoreaza unui singur om care a facut mult rau gamerilor care momentan poate nu isi permit o consola performanta si au ramas fideli PC-ului. Cred ca stiti la cine ma refer.
Theo1948 is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2010, 12:47 PM   #30
fifaonline
Member
 
fifaonline's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
fifaonline is on a distinguished road
Default

Nu era sigura varianta pe fifa10 pe Pc pentru ca nu mai vroiau ei sa mai scoata de atunci fifa pe pc
fifaonline is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:24 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL