INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Pe langa
Register FAQ Community Calendar

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 27-10-2011, 08:44 PM   #141
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by RapidGoat View Post
Da am facut multe clone, dupa ce am primit ban pentru o luna, pt RapidGoat!

Inteleg ce ai spus tu, dar oricand ai nevoie de ajutor, eu te ajut Cum am spus am lansat 2 patchuri mai mari pentru Fifa 11!

Sa vezi ca nu este gluma:

aici

si aici

Deci nu sunt amator Astept opinia ta!

Nu s-a pus problema daca cineva este amator sau nu, s-a pus problema de SERIOZITATE. Poti fi foarte bun la editat, dar daca faci un kit sau orice alt element necesar unui patch, la 2 saptamani nu ajuta cu nimic in realizarea unui patch si asta duce la lipsa de respect fata de ceilalti membri ai echipei care editeaza mai mult.
In momentul acesta este foarte greu sa faci o noua echipa atat timp cat nu exista seriozitate.
Cum spunea si Stefan in topicul Fifa 12 nu exista inca sectiunea de editari, deci nu e nimeni interesat sa editeze pentru Fifa 12.

In acest caz ce sa intelegem ca voi vreti sa faceti ceva si noi nu vrem?
Danny79 is offline  
Old 29-10-2011, 06:53 PM   #142
ionutz2009
Member
 
ionutz2009's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Bucharest
ionutz2009 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to ionutz2009
Default

Oricum topicurile de pe fifa 07 si 08 nu se sting se posteaza in fiecare zi,aceastea chiar daca sunt jocuri vechi inca se joaca mult si se editeaza.La aceste jocuri se scot super patchuri,chiar si eu am scos,dar nu conteaza e bine ca inca se editeaza macar la unele versiuni de fifa.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ionutz2009 is offline  
Old 30-10-2011, 04:30 PM   #143
stefan
Guest
 
Default

Vad ca unii sunt incapabili sa inteleaga cateva reguli simple iar din acest motiv nu rezista mai mult de o saptamana fara sa primeasca ban si apoi tot noi suntem cei rai.

Alti doi utilizatori vechi ai acestui forum (wubb_blade si Skat) au dat dovada de o nesimtire fantastica facand reclama prin intermediul mesajelor private si nu vor mai intra niciodata pe FifaRomania.

In concluzie eu m-am lamurit in privinta "salvatorilor" forumului si a celor care vor sa faca parte din echipa FifaRomania dar nu sunt in stare sa respecte nici regulile forumului. Acest topic nu mai are nici un rost.
 
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:44 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL