INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Jocuri
Register FAQ Community Calendar

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 12-07-2008, 06:03 PM   #1
RF7
Nick vechi: roby_Fabregas07
 
RF7's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Orastie
RF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really nice
Default FM Story

Prea sictirit ca sa fac altceva m-a asez in pat,cu gandul la somn imi suna telefonu'.
Omega:Ce faci ba?
Eu:Iote vreau si eu sa dorm...Ce e?
Omega:Vino jos pe terasa la o bere sa iti spun ceva...
Eu:Acu maaaa?Ce e asa de important?
Omega:Hai doar ca iti zic eu Faci cinste


Dupa 10 minute cobor...

Eu:Salut man zi care e problema ?
O :Uite vorbesc cu un antrenor?
Eu:Unde e ?
O:Tu ba prostanule
Eu:Ce antrenor ma esti nebun?Ai chef de un FM sau la ce te referi?
O :Nu ba esti noul antrenor de la Muresul Deva(Ras 5 minute)
Eu:Aham si tu cu cine joci?(Acu rade el ca tampitu)
O :Nu ba chiar esti antrenor la Deva!Am vorbit cu Iosif Takacs si l-o dat afara pe Gheorghe Barbu ca s-au certat,si avea nevoie de un antrenor nou!
Eu:Pai si de cand incep?(Incepusem sa il cred)
O e maine vi pe stadion iti arata jucatori staffu etc...
Eu:Mersi cois!Da cinste tot nu fac


Am ajuns cu Omega pe stadion mi-a arata jucatori un lot cam subtirel dar sper sa pot face cateva transferuri care sa mai ajute echipa

Echipa arata cam asa


E clar ca o sa schim mult la echipa asta.
Intre timp Omega mi-a zis ca trebuia sa aduc niste oameni prin staffu' tehnic asa ca Pikciu a devenit secundul meu,Omega scout,Liquid e coach,antrenorul de portari fiind Kalu iar physio e Saint


To be continued...
RF7 is offline  
Old 12-07-2008, 06:50 PM   #2
S3BBY
Member
 
S3BBY's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Braşov
S3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond repute
Send a message via Yahoo to S3BBY
Default

Hai ca esti tare ma.Bafta la promovare.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
S3BBY is offline  
Old 12-07-2008, 07:50 PM   #3
RF7
Nick vechi: roby_Fabregas07
 
RF7's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Orastie
RF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really nice
Default

Primul meci de pregatire contra U Slobozia
Am inceput meciu cu un 3-5-2

Min 4 accidentare Zaharia(Slobozia)
Min 8 Ocazie Borza,singur cu portaru si putin peste poarta :|
Min 22 Acelasi Borza scapa din marcaj si trimite cu capul in poarta celor de la Slobozia(Pickiu e in delir :> Si-a luat pana si sticla de bere dupa el pe banca de rezerve)
Min 35 Atac Slobozia,Andrei Vizitiu Egaleaza
Minutul 45 se termina prima repriza
La pauza se aud injuraturile lui Pickiu care se duc catre Onicas
Incepe repriza a doua
Min 52 Atac Muresul Deva si acelasi Borza face scorul 2-1
Dupa cate-va ratari ale celor de la Slobozia noul intrat Elek Szemely mareste diferenta la 3-1 pentru Deva
Pickiu mi-a zis sa am grija cu Onicas si daca joaca la fel de prost sa caut dracului un inlocuitor imprumut macar ca bani avem foarte multi pentru transferuri...( 0 k)
min 69 Atac Slobozia si apara Rahoveanu !
Min 76 Corner Slobozia si A.Bud isi trimite mingea in propria poarta scorul fiind 3-2
din 76 pana in 92 am dominat total jocul iar Slobozia a bagat autogara in poarta


Per Total:Multumit de atac dar mai am de muncat la mijloc
RF7 is offline  
Old 12-07-2008, 07:50 PM   #4
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Ahahaha, am salariu mai mare ca restul .
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline  
Old 12-07-2008, 07:54 PM   #5
RF7
Nick vechi: roby_Fabregas07
 
RF7's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Orastie
RF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really nice
Default

Sishoo este numit al 2-lea scout al echipei!Speram ca nu imi aduce niste petarzi ca si Omega

Omega vezi ce faci prin Cehia ) poate imi aduci petarzi ca te omor
RF7 is offline  
Old 12-07-2008, 07:56 PM   #6
S3BBY
Member
 
S3BBY's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Braşov
S3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond repute
Send a message via Yahoo to S3BBY
Default

Speram ca Sisoo o sa-si faca treaba si nu o sa aduca petarzi.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by S3BBY; 12-07-2008 at 07:58 PM.
S3BBY is offline  
Old 12-07-2008, 08:19 PM   #7
RF7
Nick vechi: roby_Fabregas07
 
RF7's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Orastie
RF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really nice
Default

Cel de-al doilea amical al echipei antrenate de Olar Robert contra celor de la FC Vaslui va incepe la ora 17.00

Intre timp un nou scout si ultimul a fost numit la Muresul Deva acesta fiidn S3bby

Intre timp un ziarist de la Hunedoreanul pe nume Daniel Stancu i-a luat un interviu lui
Omega:
D.S:Cum merge treaba la club?Cum vi se pare noul antrenor si care vor fi noile achizitii ale clubului?
Omega: pai, noul antrenor abia a reusit sa isi faca o idee despre echipa. Sunt increzator ca va putea sa mentina echipa pe linia de plutire, sau ma rog, deasupra ei. Despre achizitii nu suflu o vorba deocamdata .
D.S: Am auzit zvonuri cum ca Onicas va parasi echipa este adevarat?
D.S: Sau ma rog s-a mai zis si ca nu va mai fi titular si trimis la echipa secunda la Agro Company Deva pe motive indisciplinare
Omega: Pai, Onicas a fost un jucator important pentru noi dintotdeauna, insa fiecare cu drumul lui nu? Momentan nu pot sa va spun mai multe.
D.S: Cel putin pentru o vreme
Omega: Asta va depinde de antrenor.
D.S: Legat de prima parte a campionatului, pe ce loc va vedeti dupa finalul de tur?
Omega: Locul 1 sau 2 am dori Promovarea.
Omega: Legat de prima parte...
Omega: Imi *** **** tu cu Dan Voiculescu.
Omega: Si cu toti muncitorii de-acolo
Omega: Si tu, primu mi-o ****
Omega: Asa sa scrii da?
Omega: Mancami-ati ****
Omega: De zdrente.
D.S: Dar domnule Omega nu inteleg de ce v-ati enervat
D.S: Imi cer scuze
D.S: Va multumesc pentru interviu si pentru timpul acordat sper sa mai putem vorbi si alta data
Omega: Hai ca m-am distrat destul bagami-as ****-n familia voastra.
Omega: Hai ceau!

Last edited by RF7; 12-07-2008 at 08:22 PM.
RF7 is offline  
Old 12-07-2008, 08:41 PM   #8
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Pentru evitare de dublu post, I guess.



__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.

Last edited by Omega; 12-07-2008 at 08:47 PM.
Omega is offline  
Old 12-07-2008, 08:51 PM   #9
leut
Member
 
leut's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Medias
leut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of light
Default

Mai e nevoie de vreun maseur ceva pe acolo?Ca m-as baga si eu...Ca am ceva experienta in echipe slabute in FM 08.....
leut is offline  
Old 12-07-2008, 08:54 PM   #10
KlaU
Member
 
KlaU's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
KlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud of
Default

Ce plm, eu vreau chairman:X
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
KlaU is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:02 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL