INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 12-10-2010, 11:30 PM   #51
Yayo
Member
 
Join Date: Oct 2010
Yayo is on a distinguished road
Default

mie mia iesit 51 dar am placa video de 64 si merge perfect:x la very low si low. lafel imi sacadeaza si mie la meniu.
Yayo is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2010, 01:32 PM   #52
dori
Member
 
dori's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Drobeta Turnu Severin
dori is on a distinguished road
Default

FIFA RLSP PTR 11, VA mai aparea?
Sau ne luam de la Gandul Liga1!?!
scuzati, daca am postat unde nu trebuie trebuie intrebarea.
Va Frumos Multumesc.
dori is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2010, 02:08 PM   #53
Sylver Cheetah 53
Banned
 
Join Date: May 2009
Location: Milky Way
Sylver Cheetah 53 is on a distinguished road
Send a message via ICQ to Sylver Cheetah 53 Send a message via AIM to Sylver Cheetah 53 Send a message via MSN to Sylver Cheetah 53 Send a message via Yahoo to Sylver Cheetah 53 Send a message via Skype™ to Sylver Cheetah 53
Smile

Quote:
Originally Posted by cristishady View Post
Nu trebuie sa fi albert einstein sa instalezi un patch, iar fifa 2011 NU IMI MERGE! Daca mi-ar merge, le-as instala, stai linistit, nu ma doare de jocul online, pt ca am si altceva de facut decat sa fiu batut la cap de 4000 de ori pe zi ca hai sa jucam meciul, si de ce nu joci.
Patchurile acelea sunt facuta de cel mai renumit modder de fifa din lume!
Nu trebuie să fii George Pruteanu ca să conjugi un verb banal precum "a fi".
Sylver Cheetah 53 is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2010, 02:16 PM   #54
roberto97
Nick vechi: roby_dinamo39
 
roberto97's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Nu ma intreba.....
roberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to roberto97 Send a message via Skype™ to roberto97
Default

Quote:
Originally Posted by Sylver Cheetah 53 View Post
Nu trebuie să fii George Pruteanu ca să conjugi un verb banal precum "a fi".
Nu trebuie sa fii OFF pe topicul Patch-uri pentru FIFA 11

ON: Alte patchuri mai stiti ca ma intreaba un vecin si vrea ii gasesc si eu niste patch-uri.
__________________
Il vrei la Steaua?!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
roberto97 is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2010, 05:01 PM   #55
cristishady
Member
 
cristishady's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: PLOIESTI
cristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to cristishady
Default

Quote:
Originally Posted by Sylver Cheetah 53 View Post
Nu trebuie să fii George Pruteanu ca să conjugi un verb banal precum "a fi".
Vezi poate ai treaba, nu si-au jucat kinderii meciurile si te retinem noi.

ps: si acum sa va puneti pe "RIS", ca sa citez profesorii de limba romana.



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us

Installation


-Run TexMod and choose FIFA 11.exe and then choose the tpf file on the rar, and run the game by TexMod.

Link:

http://www.fileserve.com/file/3gDqbub
ps: nu stiu daca este compatibil online, asa ca astept sa "RID" de voi (am citat un profesor de romana) pentru ca o sa va reinstalati jocul si eu o sa am orgasme multiple.


Quote:
Originally Posted by Sylver Cheetah 53 View Post
m-au batut kinderii la fifa si sunt frustrat, bla bla bla, organizez 15 campionate, sunt smecher, inteligent, si pt ca n-am nimic in cap incerc sa par destept. Incerc sa fiu ironic, cand de fapt sunt un prost, si incerc sa fiu acid cu altii ca am picat de fraier in topicul acesta. Cristishady, esti un nimeni in drum, cum de iti permiti tu sa te iei de mine, cine te crezi, cand ma lasa mami la pc chiar citesc pe guggle despre pruteanu si imi vars frustrarile din viata reala in orgasme de fiecare data cand dau kinderii afara din campionat si se roaga de mine sa-i primesc inapoi. Toti m-au contrazis, dar eu sunt destept, cel mai destept, si tu esti un prost care este fudul. Pana una alta nu dau explicatii in fata unui nimeni ca tine, citesc din pruteanu si invat sa instalez un patch corect. Prostule care esti.
.
Go fish, sau sa-ti joci meciurile, ca pierzi la masa verde. Si te rog sa nu plangi, nu am nici un servetel la mine.

Quote:
Originally Posted by silvyu1987 View Post
atata timp cat nu scrii cu prescurtari care nu le intelege nimeni..restul remarcilor nu cred ca isi au rostul..nu cred ca se scriu lucrari de diploma aici
Lasa-l man, la cati agramati sunt pe aici s-a trezit sa se lege de mine, el "ie" destept rau, da pe afara de inteligent ce este. Pacat ca nu este cautat. Nu vezi, el scrie cu diacritice, a invatat sa foloseasca guggle, organizeaza campionate, face spam pe aici la greu ce te legi de el, nu auzi ca noi suntem nimeni in drum aici, nu se coboara el la nivelul nostru, el este undeva prea sus, traieste intre academicieni. Noi ne RIDEM ca prostii, in timp ce el isi atinge telul de o viata si va lua premiul I "summa cum laude" pentru inteligenta si puterea sa extraordinara de memorare a unor expresii care i se potrivesc de minune.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by cristishady; 14-10-2010 at 02:09 AM.
cristishady is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2010, 06:28 PM   #56
Sylver Cheetah 53
Banned
 
Join Date: May 2009
Location: Milky Way
Sylver Cheetah 53 is on a distinguished road
Send a message via ICQ to Sylver Cheetah 53 Send a message via AIM to Sylver Cheetah 53 Send a message via MSN to Sylver Cheetah 53 Send a message via Yahoo to Sylver Cheetah 53 Send a message via Skype™ to Sylver Cheetah 53
Angry

cristishady īncearcă să fie ironic, da' uită că ironia presupune şi un strop de inteligenţă.
Pentru cei care n-au fost pe fază, eu, la fel ca majoritatea celor care ţin cīt de cīt la limba romānă, am ales să scriu cu ī din i.
El, săracu', crede că e o greşeală. Aici, nu īl ajută bagajul de cunoştinţe foarte mult. E o vorbă din popor care spune "dacă eşti prost, stai acasă". Sau alta, ceva mai directă, care spune "prostul pīnă nu-i fudul, parcă nu e prost destul".
Nu am să īmi motivez aici opţiunea de a scrie cu ī din i, cu atīt mai puţin īn faţa unui neica-nimeni. Īn schimb, o să aduc īn vedere motivaţiile unora poate mai deştepţi decīt mine.
http://www.jurnalul.ro/stire-special...-i-121659.html
http://www.pruteanu.ro/103deceidini.htm
Dacă ăştia sunt proşti, e o plăcere să mă consider "prost" ca ei.

Modificare ulterioară: Şi īncă ceva: RID e ăla de pe faţă! Īn limba romānă se scrie cu diacritice, deci corect este RĪD.

Last edited by Sylver Cheetah 53; 13-10-2010 at 06:33 PM.
Sylver Cheetah 53 is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2010, 06:59 PM   #57
silvyu1987
Member
 
silvyu1987's Avatar
 
Join Date: May 2008
silvyu1987 is on a distinguished road
Default

atata timp cat nu scrii cu prescurtari care nu le intelege nimeni..restul remarcilor nu cred ca isi au rostul..nu cred ca se scriu lucrari de diploma aici
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
silvyu1987 is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2010, 03:27 PM   #58
edy.
Member
 
Join Date: Feb 2010
edy. is on a distinguished road
Default

nu stiti daca este vre-un patch in care sa iti mareasca bugetul de salarii deci nu bugetul de transferuri , ma refer strict la cel de salarii
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
edy. is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2010, 06:03 PM   #59
123
Member
 
Join Date: Mar 2010
Location: Brasov
123 will become famous soon enough123 will become famous soon enough
Default

Da-i la budget allocations, si ia de la transferuri si pune la salarii.
123 is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2010, 09:09 PM   #60
boooster
Member
 
Join Date: Apr 2009
Location: Piatra Neamt
boooster is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to boooster Send a message via Skype™ to boooster
Default

Unde gasesc optiunea asta?
boooster is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:52 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL