INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > Manager Mode

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 25-07-2011, 03:01 PM   #1
Krieb10
Member
 
Krieb10's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Ploiesti
Krieb10 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Krieb10
Default Krieb - Manager Mode

-Salut ! Incep Manager Mode cu echipa PETROLUL PLOIESTI .
-Revin cu cateva detalii si cu prezentare .


---------- Post added at 01:42 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ----------

Antrenorul ALexandru Krieb pleaca cu echipa PETROLUL PLOIESTI la Austria , unde va juca cu urmatoarele echipe :

Amicale de foc :

Petrolul Ploiesti - Dinamo Bucuresti =
Petrolul Ploiesti - Hercules CF =
Petrolul Ploiesti - Auxerre =
Petrolul Ploiesti - Otelul Galati =

Interveriu cu antrenorul Al.Krieb:

-De ce ai ales echipa Petrolul Ploiesti ?
Am ales aceasta echipa pentru ca patronul Neculai m-a convins ca vrea sa faca o echipa de EUROPA LEAGUE .
-Te intelegi bine cu jucatori de la Petrolul Ploiesti ?
Pana acum , ma inteleg bine ... in plus ii cunosc pe cativa jucatori : Oprita , Florin Dumitru si alti .
-Ce obiective ti-a cerut patronul echipei , Neculai ?
Sa duc echipa in LIGA 1, si in sezonul viitor sa duc echipa in EUROPA LEAGUE . Eu cred ca pot sa fac mai mult .
-Ce jucatorii vrei sa iei ?
Nu iti spun ... vreau sa fie supriza pentru ROMANIA.
-Bine . Dar o sa vinzi pe cineva ?
Da , vand 2-3 jucatori pentru ca nu ii folosesc si sunt batrani .
-Ok. Bafta si sa indeplinesti obiectivele puse de Neculai.
Multumesc si sper sa fac mai mult .


---------- Post added at 01:49 PM ---------- Previous post was at 01:42 PM ----------

Setarile Manager Mode :
Half Length : 4 min
Difficulty Level : World Class
Keeper Difficulty Level : Proffesional
Game Speed : Fast

Bugetul echipei PETROLUL PLOIESTI = 2.000.000 euro

Am semnat un sponsor " Organic Feds PEEL " pe care ne da 3.600 euro pe meci !


---------- Post added at 02:01 PM ---------- Previous post was at 01:49 PM ----------

Primul 11 in amicale !


Revin cu detali despre primul amical !
Krieb10 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 03:06 PM   #2
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

Imi place formula..asa joc si eu..cred ca ai un lot capabil sa promoveze.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

--------------------------------------------------

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 05:03 PM   #3
Alecu Valentin
Member
 
Alecu Valentin's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: comuna Gorgota
Alecu Valentin is on a distinguished road
Send a message via AIM to Alecu Valentin Send a message via Yahoo to Alecu Valentin
Default

succes si sper sa promovezi cu toate ca echipa nu este pe placul meu pentru ca ASTRA e spuma in Ploiesti dar bafta pentru ca esti un manager bun!si ce patch folosesti?
Alecu Valentin is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 02:24 PM   #4
Krieb10
Member
 
Krieb10's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Ploiesti
Krieb10 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Krieb10
Default

Quote:
Originally Posted by Alecu Valentin View Post
succes si sper sa promovezi cu toate ca echipa nu este pe placul meu pentru ca ASTRA e spuma in Ploiesti dar bafta pentru ca esti un manager bun!si ce patch folosesti?
Aici gresesti... Astra nu este spuma ploiesti ... PETROLUL PLOIESTI este unic Ploiesti pentru ca a castigat de 3 ori campionatu , de 2 ori cupa sh a castigat aici in ploiesti cu 3-1 in cupa uefa in grupa impotriva liverpool .. astra sa infintat in anul 2003 ... stiu ca astra a venit mai devreme in liga 1 ... dar PETROLUL VA FACE PROBLEME TUTUROR ECHIPELOR DIN LIGA 1 pentru ca va da totul pe teren sh vor veni multi suporteri ... ati vazut cati suporteri au venit din ploiesti la buzau pentru a sustine petrolul ... FORTA PETROLUL :X ole ole petrolul = = - Petrolul Ploiesti - Otelul Galati 2-1 :X :X bravo oprita ! va bate sh etapa viitoare pe vaslui .. :X:X:X !

---------- Post added at 12:45 PM ---------- Previous post was at 12:34 PM ----------

Amicale :
1) Petrolul Ploiesti - Dinamo Bucuresti = 4-3
Al.Krieb : Sunt foarte multumit de jocul echipei . Am descoperit multi jucatori buni .

2) Petrolul Ploiesti - Hercules CF = 2-4
Al.Krieb : Asta e . Oricum am dominat tot meciul . Pana la urma , este un amical .

3) Petrolul Ploiesti - Auxerre = 1-2
Al.Krieb : Nu pot sa cred , am dominat tot meciul . Meritam o victorie , si trebuie sa mai cumparam un fundas central bun .

4) Petrolul Ploiesti - Otelul Galati = 0-1
Al.Krieb : Nu am ce sa zic .

Transferurile :
Veniri :
- P.Contrera - Free Agent - 78 - fundas central
- Eltinho - Free Agent - 74 - mijlocas stanga
- A.Dzuba - Free Agent - 70 - atacant
Plecari :
--

Al.Krieb : Sunt foarte multumit de achizitile luate . Sper sa ne ajute cat de mai mult .

Meciul Urmator :
FC Drobeta - Petrolul Ploiesti


---------- Post added at 01:24 PM ---------- Previous post was at 12:45 PM ----------

Cupa Romaniei - Runda 2 :
FC Drobeta - Petrolul Ploiesti = 0-2
Al.Krieb : Sunt bucuros ca ne-am calificat mai departe , sper sa ne calificam pana la semifinale .

Liga 2 , Seria 1 - ETAPA 1 :
Petrolul Ploiesti - Cetatea Suceava = 2-1

Liga 2 , Seria 1 -ETAPA 2 :
FCM Bacau - Petrolul Ploiesti = 2-1 ( 34' Radu , 82' Ducluc / 6' Eltinho)


Cupa Romaniei - Runda 3 :
Petrolul Ploiesti - Vointa Sibiu = 2-1 ( 29' Eltinho , 45' Dzuba / 71' Tatar )

Liga 2 , Seria 1 - ETAPA 3 :
Dunarea Galati - Petrolul Ploiesti = 1-0 ( 41' Enache )

INTERVIU cu Al.Krieb :
- Sunteti multumit de rezultate pana acum?
Da, sunt multumit . Am inceput sa cunosc toti jucatori .
- Care este secretul calificarii cupei Romaniei in runda 4 ?
Antrenamentele pe care le-am facut cu jucatorii in toata perioada de pregatire .S-a vazut ca n-a fost in zadar , i-a ramas ceva in cap .( rade)
- Te asteapta curand niste meciuri grele .
Mda, trebuie sa ne promovam in Liga 1 , asa ca trebuie sa dam tot pe meci pentru a castiga fiecare meci .
- Cum ti se pare noua echipa PETROLUL PLOIESTI ?
Sunt multumit , toate posturile sunt acoperiti cu cate 2 jucatori .
- OK . Bafta la campionatul .
Multumesc . Salut !


Liga 2 , Seria 1 - ETAPA 4 :
Petrolul Ploiesti - Sportul Studentesc = 2-2 ( 12' si 29' Radchenko / 18' Marinus , 57' (AG) Contreras )

Neculai , patronul PETROLUL PLOIESTI : Daca nu va castiga urmatoarele 2 meciuri , il voi da afara pe antrenorul Al.Krieb . Nu se poate asa ceva !

Meciul Urmator
Cupa Romaniei - Runda 4 :
Otelul Galati - Petrolul Ploiesti
Krieb10 is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 02:43 PM   #5
faustino14
Member
 
Join Date: Aug 2010
Location: Oradea
faustino14 will become famous soon enough
Default

felicitari pentru calificare,si am o intrebare.Cum de joci in seria 1??la mine petrolu e in seria a2a
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Daca imi lasi comentariu , iti las si eu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
faustino14 is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 03:59 PM   #6
Krieb10
Member
 
Krieb10's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Ploiesti
Krieb10 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Krieb10
Default

Quote:
Originally Posted by faustino14 View Post
felicitari pentru calificare,si am o intrebare.Cum de joci in seria 1??la mine petrolu e in seria a2a
Stiu ... asa am patit si io cand am inceput cariera in martie ... cred ca ai luat alt patch ...

---------- Post added at 02:19 PM ---------- Previous post was at 01:47 PM ----------
Cupa Romaniei - Runda 4 :
Otelul Galati - Petrolul Ploiesti = 1-2 ( 30' Antal / 45' Radchenko , 120' Somodean )

OTE 1-0 PET


OTE 1-1 PET


OTE 1-2 PET


Al.Krieb : Sunt foarte fericit ca i-am eliminat pe campioana OTELUL GALATI ! Sper sa ne calificam pana la semifinale :X !


---------- Post added at 02:59 PM ---------- Previous post was at 02:19 PM ----------

Quote:
Originally Posted by Alecu Valentin View Post
succes si sper sa promovezi cu toate ca echipa nu este pe placul meu pentru ca ASTRA e spuma in Ploiesti dar bafta pentru ca esti un manager bun!si ce patch folosesti?

Folosesc patch al lui FIFA ROMANIA !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Doar PETROLUL <3 !
Cine imi da comment , las si eu in scurt timp ! -
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Krieb10; 26-07-2011 at 03:41 PM.
Krieb10 is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 04:15 PM   #7
petru_golanschi
Member
 
petru_golanschi's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Romania
petru_golanschi is on a distinguished road
Default

Felicitari pentru victorie ai luat jucatori buni liberi de contract dar le dai multi bani asa ca ai grija sa nu fii pe minus cu bani dupa fiecare meci,deoarece iti va scade bugetu,sau daca nu prea ai buget s-ar putea sa treci pe minus,bft
__________________
Cariera mea
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
va astept sa va dati cu parerea.
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Cine imi va lasa comentariu va primi la randul lui comentariu,asa ca daca vreti comentarii treceti si pe la mine
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
petru_golanschi is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 04:18 PM   #8
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

Felicitari pentru rezultatele obtinute in ultimul timp.
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 04:57 PM   #9
faustino14
Member
 
Join Date: Aug 2010
Location: Oradea
faustino14 will become famous soon enough
Default

Felicitari pentru performanta eliminari campioanei din Cupa.Bafta in continuare !!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Daca imi lasi comentariu , iti las si eu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
faustino14 is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 05:16 PM   #10
otelaru
Banned
 
otelaru's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
otelaru is an unknown quantity at this point
Default

frate si aici revine Petrolul ? bune rezultate... bafta in incercarea de a promova in Liga I
otelaru is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:12 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL