INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11 > RLSP 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 08-05-2011, 12:58 PM   #291
axelo
Member
 
Join Date: Mar 2011
axelo is on a distinguished road
Default

Orkum multumim pt. efortul depus si astia care tot comentatii facetii singuri un patch sau jucati mario
axelo is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2011, 02:10 PM   #292
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by raulik07 View Post
De ce ultimul ? :O
De ce ultimul?Cred ca echipa a luat o asemenea hotarare din cauza celor care se cred mari editori si se gasesc sa critice munca.Sper oricum sa se razgandeasca!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2011, 02:39 PM   #293
mm4rk1923
Member
 
mm4rk1923's Avatar
 
Join Date: May 2010
mm4rk1923 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by stefan View Post
Patchul e gata in proportie de 99%. Va contine doar Liga 1 si mai mult ca sigur va fi ultimul patch scos de FifaRomania!
mersi pentru raspuns, si daca acesta va fi ultimul patch , va omor

nu se poate... haideti sa cautam sa aducem cat mai multi oameni in echipa , sa mearga treaba mai bine .
de exemplu eu unul ma bag, imi trebuie doar putin timp sa invat sa editez, iar apoi vom face toata treaba impartita . sa fie cat mai usor.
mm4rk1923 is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2011, 04:38 PM   #294
Cosmin080
Member
 
Cosmin080's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Moreni,Dambovita
Cosmin080 will become famous soon enough
Default

Cand v-a aparea si il vom putea descarca?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Cosmin080 is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2011, 04:40 PM   #295
mm4rk1923
Member
 
mm4rk1923's Avatar
 
Join Date: May 2010
mm4rk1923 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by roberto97 View Post
Mns,ai putea sa pui o taxa cum ar fi , sa plateasca cei care vor sa downloadeze patchul 1 euro,poate nu ar mai downloada asa multa lume dar ati iesi si voi cu ceva in plus nu doar cu multumiri si pareri de bine sau rau despre patch.
si il va lua decat unu . apoi patch-ul va fi urcat pe un tracker de torrente de unde il va lua toata romania . si asa baietii de la Fifa Romania s-au ales cu 1 euro impartit la toti , de care cred ca isi vor lua seminte sa le ajunga la toti cate o mana de fiecare.
nu banii sunt motivul pentru care ei nu vor mai continua.
mm4rk1923 is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2011, 07:47 PM   #296
spidyp77
Member
 
spidyp77's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Location: Bucharest
spidyp77 is on a distinguished road
Default

nu cred ca ar fi legal ce zici tu, roberto97
oricum, apreciem munca voastra, hobbyul asta ne place si noua si voua (e drept ca voi contribuiti, iar noi doar downloadam, dar totusi e un hobby frumos, sa mai tot fie oameni cu astfel de preocupari)
sunt siguri ca in afara de cei care va injura mai sunt si sute de oameni care va sustin, doar ca nu prea au timp sa posteze pe site decat la greu
din parte mea, renuntati la hobbyul asta si banii de pe server dati-i pe domnisoare cu parfum scump ))) jokin:P
bafta in comtinuare si sunt sigur ca rlsp2011 va fi un patch care o sa adune experienta capatata de-a lungul a atatia ani
__________________
inteligenta are limite,prostia nu


by PopS
spidyp77 is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2011, 08:36 PM   #297
denisro2009
Member
 
denisro2009's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
denisro2009 is on a distinguished road
Default

Pacat daca va retrageti... dar asta-i viata... ma gandesc cu groaza ca va trebui sa descarc ****, care e destul de bunicel, da totusi are kiturile ne-actualizate si cateva greseli, si ca a trebuit sa-mi pierd cateva ore, aproape o zi, ca sa remediez toate greselile... numai la RLSP nu prea aveam ce sa remediez...
denisro2009 is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2011, 10:20 PM   #298
cata cfr
Member
 
cata cfr's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Cluj-Napoca, Jamaica
cata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by roberto97 View Post
Mns,ai putea sa pui o taxa cum ar fi , sa plateasca cei care vor sa downloadeze patchul 1 euro,poate nu ar mai downloada asa multa lume dar ati iesi si voi cu ceva in plus nu doar cu multumiri si pareri de bine sau rau despre patch.
Sunt convins ca asa nu ar mai vrea mai nimeni patchul...
Si nu cred ca cei de la FifaRomania nu lucreaza pentru bani
__________________
Quote:
"Stiu ca ati venit sa ma omoriti. Trageti, veti ucide doar un om"


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cata cfr is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2011, 12:15 AM   #299
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by cata cfr View Post
Sunt convins ca asa nu ar mai vrea mai nimeni patchul...
Si nu cred ca cei de la FifaRomania nu lucreaza pentru bani
1. Am spus foarte clar ca nu o sa cerem niciodata bani pe patchuri si acestea vor fi intotdeauna gratuite.
2. Nu vad de ce trebuie sa repet asta de 100 de ori. NOI NU FACEM BANI DIN FIFAROMANIA, nu castigam bani din faptul ca facem patchuri. Serverul costa, licenta pentru forum a costat, iar ce ramane nu inseamna mai mult decat niste maruntis.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2011, 01:04 AM   #300
roberto97
Nick vechi: roby_dinamo39
 
roberto97's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Nu ma intreba.....
roberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to roberto97 Send a message via Skype™ to roberto97
Default

Quote:
Originally Posted by derrick88 View Post
roberto97@

nu crezi ca ar trebui sa taci tu din gura si sa nu mai dai sfaturi, lasa ca stiu baieti cel mai bine ce sa faca, nu trebuie sa le dai tu idei si sfaturi ca nu esti tu moderatorul pe acest formu.
In primul rand eu mi-ai spus o parere, nu a fost ceva definitiv,mai bine tac decat sa mai iasa unu' mai ''destept'' sa vorbeasca prost.
-----------------------------------------------------------------------------
Deci,daca nu se vor mai face patch-uri,ce va fi FR dupa pentru ca,la MM-uri ce va aparea?Sau daca va mai aparea?
__________________
Il vrei la Steaua?!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
roberto97 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:04 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL