INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > Editare

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 11-11-2009, 12:59 PM   #1
Mihai..Dragomir
Member
 
Mihai..Dragomir's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Location: Burgos,Spain
Mihai..Dragomir is on a distinguished road
Post Comentariu Limba Romana

Salut,

Am observat prin posturile anterioare ca parerile sunt impartite in a avea un comentariu in limba romana. Ei bine dupa ce am citit si am constatat ca intr-un final nu o sa faca nimeni un comentariu in limba romana, pt. ca multi zic,ca e imposibil, bun . Unii zic , ca nu are rost. altii ca da, ca sa vb cu cei de la tv , bun .
Ceea ce vreau eu este sa ma ajutati , sa imi da-ti un program sau orice , cu ce se editeaza comentariile , deoarece am sa fac eu comentariul in limba romana , am voce sunt Moderator al unui post de radio local, iar daca, continuati sa zice-ti ca nu are rost un comentariu in limba romana sau nu o sa fi-ti de acord, sau ETC. ETC., am si un raspuns, IL FAC PENTRU MINE, daca nimeni nu o sa-l vrea. Eu doar ajutorul vostru il vreau in a procura programele necesare pentru a putea edita acest element.





Va multumesc !
Mihai..Dragomir is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 04:57 PM   #2
LcK
Member
 
LcK's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
LcK is on a distinguished road
Default

Sound Master 10 este pentru editarea sunetelor din FIFA10 . Poti modifica melodiile din FIFA10, sunetele de galerie si comentatorul

Download : http://www.fileplay.net/file/6690/so...0-release-10-1 . Foloseste butonul Public London #01
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by LcK; 11-11-2009 at 05:00 PM.
LcK is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2009, 09:30 PM   #3
dadyriveira
Member
 
Join Date: Nov 2009
dadyriveira is on a distinguished road
Default Sal

Salut Mihai......imi place initiativa ta dar sper ca esti constient ca o sa ai foarte mult de munca.......cred ca ai vreo 5000 de cuvinte de tradus si de comentat daca nu si mai bine......si mai ai nevoie de o persoana cu care sa comentezi meciurile!!!am o intrebare.......in comentariul tau vei comenta si numele jucatorilor romani din RLSP???ar fii frumos sa auzi.....banel nicolita sau kapetanos sau dayro moreno...etc.....eu sunt cu tn in acest proiect!!!daca ai nevoie de ceva ajutor sau informatii sa imi zici.......sau sa iti traduc cuvinte din engleza in romana iar tu doar sa le comentezi sunt available pt asa ceva!eu ma bag mult succes in proiectul tau!!!
dadyriveira is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2009, 10:42 PM   #4
Sydak
Member
 
Sydak's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Sydak is on a distinguished road
Default

Si eu as ajuta !
Este o initiativa interesanta, care zic eu infrumuseteaza jocul si te baga intr-o atmosfera mai "romaneasca"
Daca ai nevoie de ajutor o sa incerc sa te ajut cum pot
Sydak is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 09:55 AM   #5
Mihai..Dragomir
Member
 
Mihai..Dragomir's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Location: Burgos,Spain
Mihai..Dragomir is on a distinguished road
Default

Este senzational de greu , va multumesc pentru sustinere, o sa incerc sa traduc din spaniola...imi vine mai bine decat engleza.Este greu dar nu imopsibil ....chiar o sa ieie f mult timp. Referitor la comentariul jucatorilor romani , o sa incerc sa le gasesc codurile de player si sa le zic numele. ar fi frumos sa reusesc.

p.s. Multumesc LcK pt. program .


Tine-ti aproape , in curand detalii video cu COMENTARIUL ..am inceput deja sa lucrez la el .Scriam mai sus ca este senzational de greu , dar nu e asa sa stiti ...doar ca necesita mult timp..dar greu nu e de tradus..oricum tine-ti aproape.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Cand suntem toti baietii in peluza
Ca suntem huligani lumea ne-acuza
Dar noi suntem stelisti adevarati
De nimeni intelesi dar respectati

Primul VIDEO-DEMO al comentariului ..
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Mihai..Dragomir; 13-11-2009 at 06:19 PM.
Mihai..Dragomir is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 08:16 PM   #6
dadyriveira
Member
 
Join Date: Nov 2009
dadyriveira is on a distinguished road
Default

iti uram mult mult succes frate!trebuie sa ai multa rabdare si mult timp ca sa poti sa faci asa ceva sper sa iasa ceva care sa le inchida gura celor care nu sunt de acord cu comentariul!!!si stiu ca sunteti mai multi care vreti comentariu in romana la fifa!!fratilor dati si voi pe aici cu comenturi sa vedem cati sunt pentru si cati sunt impotriva
dadyriveira is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 08:19 PM   #7
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

pune un mic video te rog
alyn2009 is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 08:30 PM   #8
LcK
Member
 
LcK's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
LcK is on a distinguished road
Default

Quote:
p.s. Multumesc LcK pt. program .
Cu plăcere .

Sper să reuşeşti !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
LcK is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 10:15 PM   #9
cotzzo
Member
 
cotzzo's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Resita
cotzzo has a spectacular aura aboutcotzzo has a spectacular aura about
Send a message via Yahoo to cotzzo
Default

frate ma bag si eu ... pentru ca chiar nu e imposibil daca lucram in echipa reusim!
dati-va toti id-uriile aici k?
fan_cotzzo@yahoo.com
__________________________________________________
R.I.P. Robet Enke
cotzzo is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 11:10 PM   #10
Mihai..Dragomir
Member
 
Mihai..Dragomir's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Location: Burgos,Spain
Mihai..Dragomir is on a distinguished road
Default

7% tradus in prima zi ...totusi e bine..inca nu pot face video pt ca nu sunt sigur cand o sa imi spuna cuvintele in joc...dupa 20% incep sa fac un video DEMO.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Cand suntem toti baietii in peluza
Ca suntem huligani lumea ne-acuza
Dar noi suntem stelisti adevarati
De nimeni intelesi dar respectati

Primul VIDEO-DEMO al comentariului ..
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Mihai..Dragomir is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
ţopescu, 2010, banel comentator, comentariu, fifa, limba romana

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:47 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL