INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 27-03-2012, 08:41 PM   #71
Mercenaries
Member
 
Mercenaries's Avatar
 
Join Date: Feb 2012
Mercenaries is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Bogdy43 View Post
De asemenea.
si eu ma retrag
Mercenaries is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2012, 10:27 AM   #72
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Chiar nu ma asteptam sa imi faca asa ceva tocmai cei pe care ii consideram cei mai de treaba si cei mai seriosi oameni.
In primul rand, nu inteleg ce alyn_basshunter a spus ca a auzit ca se mai retrag unii din turneu. Care "unii"? Doar Mercenaries voia sa se retraga. Si o sa o spun si drept de ce. Pentru ca s-a ofticat ca l-a batut Method.man(care cica avea lag) si pentru ca se plangea ca e cel mai slab. Chiar nu pot pricepe de ce se retrage doar pentru ca pierde un meci. Am pierdut atata timp vorbind cu el ca sa-l fac sa inteleaga ca nu are rost sa renunte din cauza unui singur meci, dar se pare ca am vorbit singur. Atunci nu inteleg de ce s-a mai inscris si de ce ne-a mai incurcat. Acum din cauza lui toata munca mea se duce pe rapa.
Am pierdut foarte mult timp vorbind cu toti pe Origin, ascultandu-le problemele, incercand se le rezolv, i-am intrebat pe fiecare cand pot juca meciurile, i-am comunicat unuia ce a spus altul pentru ca ei nu puteau sta asa de mult online, iar eu avea o saptamana mai libera in care puteam face asta, si multe altele. Am vrut sa fac ceva frumos, dar vad ca chiar nu se poate. Nu imi vine sa cred ca cei in care aveam cea mai mare incredere m-au dezamagit si s-au dovedit a fi neseriosi. Toti si-au batut joc pur si simplu de munca mea si au luat decizii pripite fara sa se gandeasca cat de putin la consecinte. Daca acesta era un site pentru competitii de FIFA 12, probabil toti 3 ar fi primit bann.
Chiar nu inteleg de ce alyn_basshunter a parasit competitia. In primul rand, nu cred ca Mercenaries ar fi parasit competitia daca nu i-ar fi vazut pe ceilalti 2 ca au facut-o inaintea lui. Si chiar daca ar fi iesit el am mai fi ramas 8 si ar fi fost bine. Chiar astept sa imi explice el la cine se referea cand a zis ca a auzit ca unii vor sa paraseasca competitia.
Si Bogdy43 m-a dezamagit. Nu ma asteptam la asa ceva din partea lui. El a zis ca s-a suparat pentru ca a inceput prost competitia. Si ce daca? O echipa de fotbal care incepe mai prost campionatul, gata se retrage?
Cu cata lejeritate si-au batut joc de munca mea. Chiar nu ma asteptam.

Eu m-am lecuit. Am vrut sa fac ceva frumos, dar nu se poate aici. Chiar nu se poate...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1

Last edited by Stefan_ManUtd; 28-03-2012 at 10:30 AM.
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2012, 11:44 AM   #73
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

M-am referit chiar la cei doi care s-au retras (am vb cu ei pe Origin). Plus ca eu am jucam meciurile cu Mercenaries si le-am castigat. In cazul in care Mercenaries s-ar fi retras si altcineva i-ar fi luat locul,nu mai primeam cele 6 puncte si sincer nu prea mi-ar fi convenit.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2012, 06:25 PM   #74
Mercenaries
Member
 
Mercenaries's Avatar
 
Join Date: Feb 2012
Mercenaries is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Stefan_ManUtd View Post
Chiar nu ma asteptam sa imi faca asa ceva tocmai cei pe care ii consideram cei mai de treaba si cei mai seriosi oameni.
In primul rand, nu inteleg ce alyn_basshunter a spus ca a auzit ca se mai retrag unii din turneu. Care "unii"? Doar Mercenaries voia sa se retraga. Si o sa o spun si drept de ce. Pentru ca s-a ofticat ca l-a batut Method.man(care cica avea lag) si pentru ca se plangea ca e cel mai slab. Chiar nu pot pricepe de ce se retrage doar pentru ca pierde un meci. Am pierdut atata timp vorbind cu el ca sa-l fac sa inteleaga ca nu are rost sa renunte din cauza unui singur meci, dar se pare ca am vorbit singur. Atunci nu inteleg de ce s-a mai inscris si de ce ne-a mai incurcat. Acum din cauza lui toata munca mea se duce pe rapa.
Am pierdut foarte mult timp vorbind cu toti pe Origin, ascultandu-le problemele, incercand se le rezolv, i-am intrebat pe fiecare cand pot juca meciurile, i-am comunicat unuia ce a spus altul pentru ca ei nu puteau sta asa de mult online, iar eu avea o saptamana mai libera in care puteam face asta, si multe altele. Am vrut sa fac ceva frumos, dar vad ca chiar nu se poate. Nu imi vine sa cred ca cei in care aveam cea mai mare incredere m-au dezamagit si s-au dovedit a fi neseriosi. Toti si-au batut joc pur si simplu de munca mea si au luat decizii pripite fara sa se gandeasca cat de putin la consecinte. Daca acesta era un site pentru competitii de FIFA 12, probabil toti 3 ar fi primit bann.
Chiar nu inteleg de ce alyn_basshunter a parasit competitia. In primul rand, nu cred ca Mercenaries ar fi parasit competitia daca nu i-ar fi vazut pe ceilalti 2 ca au facut-o inaintea lui. Si chiar daca ar fi iesit el am mai fi ramas 8 si ar fi fost bine. Chiar astept sa imi explice el la cine se referea cand a zis ca a auzit ca unii vor sa paraseasca competitia.
Si Bogdy43 m-a dezamagit. Nu ma asteptam la asa ceva din partea lui. El a zis ca s-a suparat pentru ca a inceput prost competitia. Si ce daca? O echipa de fotbal care incepe mai prost campionatul, gata se retrage?
Cu cata lejeritate si-au batut joc de munca mea. Chiar nu ma asteptam.

Eu m-am lecuit. Am vrut sa fac ceva frumos, dar nu se poate aici. Chiar nu se poate...
dar nu am voie sa ma retrag sau ce gata trebuie sa zici tu ca mam ofticat si toate cacaturile intai nu mai minti ca nu mam ofticat si nu mai manca atata c...t
Mercenaries is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2012, 07:17 PM   #75
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Mercenaries View Post
dar nu am voie sa ma retrag sau ce gata trebuie sa zici tu ca mam ofticat si toate cacaturile intai nu mai minti ca nu mam ofticat si nu mai manca atata c...t
La asa ceva in mod normal nu are rost sa raspunzi, dar totusi am sa o fac. In primul rand, se vede ca nu esti decat un copil cu care nu are rost sa incerci sa porti o discutie si care nici nu e in stare sa o faca. Nu esti decat un ofticat si nimic mai mult.
Daca tot te retragi, de ce te-ai mai bagat in seama si te-ai inscris aici ca sa ne incurci? Te-ai plans toata ziua ca esti slab si ca ti-e ciuda ca pierzi. Ai iesit din joc pentru ca luai bataie si apoi ai intrat aici sa zici ca te retragi. Nu mai incerca sa o dai la intors acum ca e degeaba.
Intai invata sa scrii si sa vorbesti si apoi inscrie-te in competitii!

Nu o sa mai continui discutia ca n-am cu cine. Poti sa vorbesti singur daca vrei.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:13 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL