INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Reply
 
Thread Tools
Old 25-11-2009, 06:29 PM   #11
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Am si eu un record mai mic ,dar mie mi se pare intersant

Am 3 jucatorii in Nationala Angliei pt mondialul din 2010,eu fiind la Newcastle in Liga a 2 a engleza



De specificat ca Kevin Nolan a fost chemat in locul lui Steven Gerrard accidentat
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 27-11-2009, 12:18 PM   #12
zolesma
Banned
 
Join Date: Nov 2009
zolesma is on a distinguished road
Default

Am inceput si eu o cariera cu Sageata Stejaru din liga 2 seria 1 . Am semnat un contract pe 5 ani cu Sageata Stejaru . In primul tur din cupa romaniei am picat cu Steaua Bucuresti . Toate setarile is la normal . Obiectivul in campionat este the half of the table , iar in cupa 1st round .
zolesma is offline   Reply With Quote
Old 27-11-2009, 02:37 PM   #13
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Foarte bine! Tine-ne la curent cu evolutia echipei! Poate pe viitor vei posta si niste poze din joc!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 27-11-2009, 06:38 PM   #14
zolesma
Banned
 
Join Date: Nov 2009
zolesma is on a distinguished road
Default

Din pacate , nu prea mi-a placut la Sageata Stejarul , si am inceput cu International Curtea de Arges . Chiar daca nu imi plac culorile clubului , am semnat un contract pe 5 ani . In prima runda a cupei romaniei am picat cu FCM Bacau . In campionat am obiectiv sa termin in mijlocul clasamentului , iar in cupa am obiectiv sa ajung pana in runda 3 .

O sa revin cu screenuri .
zolesma is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2009, 01:11 PM   #15
mrhadoo
Member
 
Join Date: Apr 2009
mrhadoo is on a distinguished road
Default

Am inceput cu Leeds Utd in primi 2 ani am ajuns in prima liga...anul 3 am iesit pe la mijlocul campionatului si acum, anul 4, ma bat pentru loc de champions league. Echipa arata cam asa:
GK - Joe Lewis 78
LB - Armand Traore 80
CD - Mamadou Sakho 81
CD - Fabiano Santacroce 83
RB - Chris Gunter 78 (incerc sa il iau pe Davide Santon)
CM - Fabian Delph 80
LM - Eden Hazard 78
RM - Joao Mutinhio 83
AM - Jonjo Shelvey 81
ST - Luis Suarez 83
ST - Stevan Jovetici 82

Tactica: 4-4-2 Diamond Attacking

Rezerve:
GK - Alan Smities 72
CD - Sean St. Ledger 76
CM - Chris McCann 76
RM - Pedro 78
RW - Sotiris Ninis 72
ST - Steven Fletcher 80
ST - Gary Hooper 72
mrhadoo is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2009, 01:21 PM   #16
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Cred ca ar trebui sa il folosesti mai mult pe grecul Ninis e prea bun
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2009, 02:36 PM   #17
mrhadoo
Member
 
Join Date: Apr 2009
mrhadoo is on a distinguished road
Default

stiu dar...jonjo e pre bazat si el iar pe dreapta nu prea ii place...sa vad sezonu asta cum joaca pe dreapta si poate poate.
mrhadoo is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2009, 03:19 PM   #18
Masive
Member
 
Masive's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Masive will become famous soon enough
Default

Salut

Am inceput si eu sa joc fifa manager 10 desi la inceput nu mi-a placut.

Am inceput o cariera cu Dinamo Moscova. Am jucat un meci amical cu niste necunoscuti, am castigat cu 7-0.Am facut si primul transfer. 9 mil euro pentru F.Costea si l-am facut pe mititelu fericit.In prima etapa am spulberat pe amk perm cu 4-0. Echipa a pasat aiurea tot meciu, nici o ocazie, 4 suturi pe poarta 4 goluri. Costea a pierdut mingea aiurea de foarte multe ori,a pasat aiurea dar a dat o pasa de gol.
Ma astepta 2 meciuri infernale cu sarbii de la partizan pentru calificarea in grupele CL.

O inrtebare de noob. Unde mi se salveaza screenshoturile de la fm10?Am facut cateva screenuri si nu stiu unde se salveaza. Thx
Masive is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2009, 04:01 PM   #19
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Pai cand dai print te duci in paint si dai ctrl+v dupa care dai tu unde sa se salveze
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2009, 04:10 PM   #20
zolesma
Banned
 
Join Date: Nov 2009
zolesma is on a distinguished road
Default

Am inceput si eu la Fc Cologne (Koln) ca si antrenor-jucator . Singurul transfer a fost Diego , portarul de la Liverpool a venit pe 3 mil € :



In cupa , am jucat cu unele rezerve si cu o tactica destul de slaba care nu prea dadea rezultate , insa este bine ca am batut si ne-am calificat in turul urmator , in acest meci am jucat aproximativ 15-20 de minute , am dat 2-3 pase bune si am avut un rating de 7 . A urmat prima etapa cu Borussia Dortmund , am schimbat tactica , iar Podolski a fost magistral , a marcat un hattrick in prima repriza iar in repriza a doua ne-am aparat rezultatul , in meciul acesta am jucat ultimele 10 minute si am avut ratingul 6 . Etapa a 2-a a fost cu fosta campioana VFL Wolfsburg . Chihi si Podolski au fost marcatori pentru noi , eu am jucat 10 minute si am avut ratingul 6 . In etapa 3 am avut un meci usor cu cei de la Eintracht Frankfurt , i-am batut cu 4-1 am marcat si eu , si am jucat 35 min , iar am luat nota 8 .



Dupa 3 etape ne mentinem bine in campionat sper sa terminam pe un loc de cupa europeana .

zolesma is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
cariera, fifa manager 10, recorduri, statistici

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:22 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL