INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 13

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 25-09-2012, 04:48 PM   #221
stall
Member
 
Join Date: Sep 2005
stall is on a distinguished road
Default

Normal ca l-a cumparat, dar era o problema cu data, si pe computergames il poti cumpara, dar nu stiu daca poti juca inainte de data lansarii oficiale, d-asta am intrebat...
stall is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2012, 04:49 PM   #222
d.drogba
Member
 
Join Date: Apr 2010
Location: Iasi
d.drogba is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to d.drogba
Default

dar despre marinarie putem vb daca despre piraterie nu putem?) crezi ca tre sa dai tu report mai "copil"? stai linistit ca are cine vedea ce se vorbeste siteul e activ nu e lasat in grija ta ci in grija administratorilor siteului.Pe "marinarie" vapoare barci cu vasle cu motor shalupe si orice alta ambarcatiune posibla de pe Terra fifa 13 a aparut pt toate platformele posibile mai putin pt pc
d.drogba is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2012, 04:58 PM   #223
vladzava
Member
 
vladzava's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Romania
vladzava will become famous soon enoughvladzava will become famous soon enough
Default

mda...exact! nicieri nu am gasit varianta pentru pc! pe nici n site de cumparat!
Si apropo, dc nu putem vb despre piraterie, odata ce rlsp 12 nu merge pe jocul original?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

MEREU UNICUL CAPITAN...

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
NOI SUNTEM DINAMO!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
vladzava is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2012, 06:18 PM   #224
gabi41119842003
Member
 
Join Date: Nov 2003
gabi41119842003 is on a distinguished road
Default

Am fost plecat si n-am putut sa va raspund. Il pot juca prin proxy de america. Dar, va repet, jocul este cumparat LEGAL.
Si treaba asta cu proxy-ul o face fiecare pe raspunderea lui.
__________________
All guilt is relative. Loyalty counts. And never let your conscience be your guide

Last edited by gabi41119842003; 25-09-2012 at 06:21 PM.
gabi41119842003 is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2012, 07:20 PM   #225
cristi12
Member
 
cristi12's Avatar
 
Join Date: Jul 2012
cristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of light
Default salutare

Va rog sa ma ajutati.nush daca imi va merge fifa 13 va postez aici cerintele.




CPU
Minimum: CPU with Dual core processor (Core duo 2 or better)Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz
You Have: Intel(R) Pentium(R) CPU B940 @ 2.00GHz



CPU Speed
Minimum: Info
You Have: 2.0 GHz






RAM
Minimum: 2 GB
You Have: 3.0 GB





video Card
Minimum: ATI RADEON HD 2900. NVIDIA GEFORCE 8800 GT
You Have: Intel(R) HD Graphics Family



Pixel Shader version 3.0 4.1
Vertex Shader version 3.0 4.1
Dedicated Video RAM 256 MB 64 MB


va rog sa imi raspundeti deoarece nu ma pricep la calc,si vreau opinia voastra daca imi va merge jocul.Mentionez ca din cate stiu s-a spus ca jocul va fi optimizat,si ca cei care au jucat fifa 12 pot juca si 13....astept un raspuns va rog.Va multumesc
cristi12 is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2012, 07:37 PM   #226
dragosxwx
Member
 
Join Date: Jul 2010
Location: Craiova, Romania.
dragosxwx is on a distinguished road
Default

Din cāte văd, placa ta video este de 256 mb şi 64 de biţi şi puţin probabil să-ţi ruleze sau să īţi ruleze, dar cu sacadări. Postează mai multe detalii despre procesor şi placă video.
dragosxwx is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2012, 08:00 PM   #227
cristi12
Member
 
cristi12's Avatar
 
Join Date: Jul 2012
cristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of light
Default salutare

dar,daca mi-a rulat 2012 fara probleme ,cum 2013 sa nu se poata.Au zis ca daca 2012 il poti rula rezonabil poti si 2013.
Placa video e dedicata..... am laptop toshiba...iar procesoru e cel care il vezi mai sus Intel pentium b940 2.0 cu 2.0ghz.
cristi12 is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2012, 08:12 PM   #228
dragosxwx
Member
 
Join Date: Jul 2010
Location: Craiova, Romania.
dragosxwx is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by cristi12 View Post
dar,daca mi-a rulat 2012 fara probleme ,cum 2013 sa nu se poata.Au zis ca daca 2012 il poti rula rezonabil poti si 2013.
Placa video e dedicata..... am laptop toshiba...iar procesoru e cel care il vezi mai sus Intel pentium b940 2.0 cu 2.0ghz.
Nu am avut suficiente detalii, acum mi-am dat seama. Dacă ţi-a rulat rezonabil FIFA 12 atunci şi FIFA 13 cu toate optimizările lor făcute v-a merge ok. Pānă una-alta, īncearcă demo-ul.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
dragosxwx is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2012, 12:25 PM   #229
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by cristi12 View Post
dar,daca mi-a rulat 2012 fara probleme ,cum 2013 sa nu se poata.Au zis ca daca 2012 il poti rula rezonabil poti si 2013.
Placa video e dedicata..... am laptop toshiba...iar procesoru e cel care il vezi mai sus Intel pentium b940 2.0 cu 2.0ghz.
Nu era mai simplu sa descarci DEMO-ul si sa vezi chiar tu daca merge sau nu ?? mai bine dai cu presupusul decat sa vezi pe bune ? Sau daca ti-e lene asa, macar uita-te la cerintele minime si compara-le cu componentele tale ... mai bine pui grija ta in seama altora ?!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2012, 01:52 PM   #230
dragosxwx
Member
 
Join Date: Jul 2010
Location: Craiova, Romania.
dragosxwx is on a distinguished road
Default

FIFA 13 online service will be interrupted for maintenance from 3pm-6pm UK time (7am-10am PT) to prepare for FIFA 13 launch in Europe and resolve the FUT13 trade pile issue. Services affected: FIFA 13, FUT13, Web App, EASFC (FIFA 12 & FIFA13).

Deci release-ul trebuie să apară. Have fun.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
dragosxwx is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
ea sports, fifa 13, games, soccer

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:56 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL