INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.

Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 14 > Career Mode Stories

Notices

View Poll Results: Who will win the"Fifa Europa Best Player of the Year"
Cristiano Ronaldo 9 50.00%
Leo Messi 5 27.78%
Iniesta 4 22.22%
Voters: 18. You may not vote on this poll

Reply

Thread Tools
Old 11-07-2013, 10:33 AM   #3431
FSAdy
Member

FSAdy's Avatar

Location: Benicasim < Castellón de la Plana < Comunidad Valenciana < España < Europa < Tierra
FSAdy is a glorious beacon of lightFSAdy is a glorious beacon of lightFSAdy is a glorious beacon of lightFSAdy is a glorious beacon of lightFSAdy is a glorious beacon of lightFSAdy is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to FSAdy

Quote:
Originally Posted by cristi12 View Post
De acum nu mai dau comm-uri de pomana!!(Dau doar celor care stiu sa returneze,sau la carierele care imi plac!!Am dat ieri 14 comm-uri,si am primit doar 2.Multumesc celor care stiu sa si returneze!
Eu ieri am dat si mai multe si am primit doar cate un comm... asa'i romanu'

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

FSAdy is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2013, 10:36 AM   #3432
cristi12
Member

cristi12's Avatar

cristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of light

Eu nu acuz ca nu vine...eu spun ca,macar sa-mi spuna prin PM:-Frate,cariera ta e odiaoasa,nu stii photoshop,nu-mi place..toate cele..sa stiu macar de la ce sa ma astept!!

Sa fie clar 1 lucru:-Ei nu sunt obligati sa treaca pe aici,dar macar de mi-ar spune..sa stiu si eu!!

cristi12 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2013, 11:13 AM   #3433
Liilisoor
Member

Liilisoor's Avatar

Liilisoor is on a distinguished road

ce mi-a placut declaratia ta=)))).Cred ca voiau sa linseze fanii )) s-au mai calmat la urmatorul meci
Liilisoor is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2013, 11:49 AM   #3434
cristi12
Member

cristi12's Avatar

cristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of light

Alexandru Cristian:L-am adus pe Amos,fostul portar al celor de la Manchester United.Am promis ca pana in primul esalon,sper sa avem doar jucatori de la tineret.Promisiunea mea ramane in picioare,dar am simtit nevoia unui alt portar.Am mare incredere in el.

Pot spune ca sunt multumit de noul nostru produs,J.Ayinsah.Cred ca va fi un jucator decisiv pentru noi.

Alte rezultateSunt destul de avansat,si nu prea am timp sa fac acum mereu scorebordul.Cand voi ajunge la zi cu meciurile,o sa ma intorc la el.)
Campionat:Rangers-Bournemouth=2-0/Little,Faure
Doncaster-Rangers=2-1/Sinclair x1/Aird
Rangers-Porsmouth=3-1/Little x2,McKay/Wallace
Oldham-Rangers=2-2/Montano x2/Hegarty,Little
Rangers-Crawley=3-0/Hutton,Templeton,McCulloh
Crewe-Rangers=0-3/McCulloh x3
Rangers-Orient=2-0/Templeton X2
Carlisle-Rangers=1-3/Tim/McCulloh x3
Rangers-Scrunthope=1-1/Aird/Sodje
Stevenage-Rangers=1-1/Kastrati/MacCleoad
Rangers-Brandford=3-0/J.Ayinsah x3
Conventry-Rangers=0-0

Capital One Cup:Tranmere-Rangers=0-1/Ayinsah
Shrewsbury-Rangers=1-2/Murphy/Ayinsah,Templeton
J.P.Trophy:Rangers-Coventry=1-0/McCulloh
Rangers-Doncaster=1-0/McKay

Alexandru Cristian:AU TRECUT 2 LUNI FOARTE GRELE,FOARTE INTENSE.Dupa cum se vede,am trecut mai departe in cupe.Mergem destul de bine si in campionat..cel putin asta zic eu.Ne aflam pe locul 5.

Nu am pretentia sa cititi tot,pentru ca nu o veti face.Imi cer scuze ca nu am mai facut scorebord,ci doar text.(Am jucat mult,si nu am chef sa-mi pierd timpul.)

McCulloh,are 37 de ani..se va retrage in acest an.Este unul dintre golghetari echipei,chiar daca nu este titular.

Last edited by cristi12; 11-07-2013 at 12:02 PM.
cristi12 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2013, 12:06 PM   #3435
Alex 201
Member

Alex 201's Avatar

Alex 201 is just really niceAlex 201 is just really niceAlex 201 is just really niceAlex 201 is just really nice
Send a message via Yahoo to Alex 201

Sper sa iti reviii repede Bafta in continuare !
Old 11-07-2013, 12:09 PM   #3436
Liilisoor
Member

Liilisoor's Avatar

Liilisoor is on a distinguished road

nu ai rezultate rele dar pot fi si mai bune :d eu citesc . pana cand se retrage te va mai ajuta mult
Liilisoor is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2013, 12:09 PM   #3437
Alex 201
Member

Alex 201's Avatar

Alex 201 is just really niceAlex 201 is just really niceAlex 201 is just really niceAlex 201 is just really nice
Send a message via Yahoo to Alex 201

Quote:
Originally Posted by cristi12 View Post
De acum nu mai dau comm-uri de pomana!!(Dau doar celor care stiu sa returneze,sau la carierele care imi plac!!Am dat ieri 14 comm-uri,si am primit doar 2.Multumesc celor care stiu sa si returneze!
Eu iti returnez
Old 11-07-2013, 12:49 PM   #3438
George7
Member

George7's Avatar

George7 will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to George7

ai avut 2 luni grele...nu prea ai inceput bine campionatul dar ai reusit sa-ti revii
sper sa apere Amos...e un portar bun,
3 accidentari ,nasol

George7 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2013, 12:58 PM   #3439
X-oNe
Member

X-oNe's Avatar

X-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud of
Send a message via Yahoo to X-oNe

Un inceput slab dar pe parcus sa speram ca iti vei revenii.
Old 11-07-2013, 01:02 PM   #3440
Alecu Valentin
Member

Alecu Valentin's Avatar

Alecu Valentin is on a distinguished road
Send a message via AIM to Alecu Valentin Send a message via Yahoo to Alecu Valentin

o singrua infrangere cu Doncaster in ultimele meciuri tiai revenit si se pare ca esti greu de invins
Alecu Valentin is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules