INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 21-03-2010, 09:41 PM   #721
boakeyalex
Member
 
boakeyalex's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
boakeyalex is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by SuperCretu View Post
am si eu o intrebare..dintre echipele Clasice,ce echipa are numarul cel mai mare de stele??dar cea mai slaba??
interesanta intrebare ... si eu vroiam sa intreb despre overalul jucatorilor si a e nr de stele
boakeyalex is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2010, 10:09 PM   #722
papusoi
Banned
 
Join Date: Mar 2010
papusoi is on a distinguished road
Default

am FIFA 10 (CURAT),cinematic patch,sky patch,regularcat vol 7(game-play) si tele camera patch....dupa ce instalez RLSP vol 2 mai trebuie sa le reinstalez din nou aceste patch-uri ?
papusoi is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2010, 10:12 PM   #723
Vlad 88
Member
 
Join Date: Feb 2010
Vlad 88 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by codrut_hrciu View Post
sh cu overallul jucatorilor cum o sa fie...sper ca s.au mai rezolvat din probleme...adica nu mai are muresan 80 si n'doye 75 cand ousmane e cel mai bun din tara pe postul sau....si alexe ar trebui sa aibe un skill mai mare....si sa nu mai fie st cand el joaca mult in banda stanga....un lf sau un lwm....cred k ar fi mai potrivit....

pai sincer nu cred k are rost s isi bata capul atat cu probleme de overall cand multe lucruri postate de tine de mine si de altii si pot modifica direct din joc parerea mea:P
Vlad 88 is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2010, 12:02 AM   #724
Cristi none
Member
 
Join Date: Jan 2010
Cristi none is on a distinguished road
Default

si cand joci in retea nu e cam naspa sa alegi pe dinamo de ex care are pe torje de ex de 72 cand el merita 76 si celalalt sa aleaga steaua si sa aiva pe zapata de 77 cand el sa zicem ca e de 65, mie mi se pare cam naspa, dar asta e sa speram ca in rlsp 10 v3 sau rlsp 11 v 1 nu o sa mai avem parte de astfel de probleme

EDIT: si sa zicem ca te refereai la creation masters, ce crezi ca o sa vrea toti cu care joci sa primeasca fisieru? eu nu prea cred

Last edited by Cristi none; 22-03-2010 at 12:05 AM.
Cristi none is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2010, 08:27 PM   #725
gogo
Member
 
Join Date: Mar 2010
gogo is on a distinguished road
Default

cat mai dureaza ?
gogo is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2010, 11:35 PM   #726
Eek
Member
 
Join Date: Mar 2010
Eek is on a distinguished road
Default

Salut , as avea si eu o problema , am luat patchu , l-am instalat..

Totul frumos..

Am dat in manager mode si am facut o cariera cu Steaua ( avand cel mai mare buget mi se pare normal ) .
Dupa ce aranjez echipa si fac anumite transferuri ( iau jucatori free si ii bag pe lista de vanzare pentru a aduna bani ) dau sa joc un meci , primul cu Dinamo..
Toate frumoase pana cand , in timpul meciului nu mi se arata stadionul sau acel environment al jocului , jucatorii ambelor echipe au acelasi echipament , ceva rosu / galben cu scris verde pe ei..

Nu pot face screenshot in joc deoarece tastatura mea nu contine keyul pentru screenshot.

Ce pot sa fac? Ce am?
Eek is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2010, 11:53 PM   #727
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Eek View Post
Salut , as avea si eu o problema , am luat patchu , l-am instalat..

Totul frumos..

Am dat in manager mode si am facut o cariera cu Steaua ( avand cel mai mare buget mi se pare normal ) .
Dupa ce aranjez echipa si fac anumite transferuri ( iau jucatori free si ii bag pe lista de vanzare pentru a aduna bani ) dau sa joc un meci , primul cu Dinamo..
Toate frumoase pana cand , in timpul meciului nu mi se arata stadionul sau acel environment al jocului , jucatorii ambelor echipe au acelasi echipament , ceva rosu / galben cu scris verde pe ei..

Nu pot face screenshot in joc deoarece tastatura mea nu contine keyul pentru screenshot.

Ce pot sa fac? Ce am?
Ceea ce iti arata tie in joc e missing texture. Nu iti vede kiturile in joc, asta inseamna ca nu ai lasat patchul sa se instaleze pana la capat.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2010, 10:41 AM   #728
Eek
Member
 
Join Date: Mar 2010
Eek is on a distinguished road
Default

E nu ..

Ba da.
Eek is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2010, 10:49 AM   #729
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Ai asteptat sa iti apara o fereastra neagra la finalul instalarii? AI asteptat sa termine treaba si apoi sa iti lase un mesaj cu Press any key to continue?
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2010, 04:12 PM   #730
Eek
Member
 
Join Date: Mar 2010
Eek is on a distinguished road
Default

Da , acel update de la Bios sau ceea ce a scris..
da am asteptat, da mi-au fost insirate cateva zeci de cifre intro fereastra de CMD si am apasat any key.
Eek is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:41 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL