INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Reply
 
Thread Tools
Old 05-11-2009, 08:19 PM   #11
adita17
Member
 
adita17's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: C de Arges
adita17 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to adita17
Default salut

baieti yo am instalat bine manager 10 ,am copiat crack ,tot si cand sa intru in joc zice ERROR LOADING DLL could not load the DLL''GfxCore.dll" ce poate fi ,stie cineva?ms
__________________
FORTA DINAMO!!!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
adita17 is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 09:55 PM   #12
mikkel
Member
 
mikkel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
mikkel will become famous soon enoughmikkel will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to mikkel
Default

Quote:
Originally Posted by adita17 View Post
baieti yo am instalat bine manager 10 ,am copiat crack ,tot si cand sa intru in joc zice ERROR LOADING DLL could not load the DLL''GfxCore.dll" ce poate fi ,stie cineva?ms
da-mi voie sa-ti raspund printr-un alt citat:

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Cum astazi s-a lansat oficial jocul in Europa, puteti posta aici problemele voastre!

ATENTIE: Daca aveti jocul piratat, nu va obositi sa va postati problemele aici pentru ca vor fi sterse!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mikkel is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 10:05 PM   #13
adita17
Member
 
adita17's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: C de Arges
adita17 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to adita17
Default

Quote:
Originally Posted by mikkel View Post
da-mi voie sa-ti raspund printr-un alt citat:
aaaa...k ,scz ,deci trebuie jocul original,atunci sa astepte aia sa i.l cumpar mult si bine ca am auzit numai parerei de rau despre el ,deci tot la 08 raman
__________________
FORTA DINAMO!!!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
adita17 is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2009, 03:45 PM   #14
zizou5
Member
 
zizou5's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: City of Craiova
zizou5 is on a distinguished road
Default

nu e posibil asa ceva...m-am apucat cu atletico madrid....i-am vandut pe maxi,forlan,perea,pablo,sinama....majoritatea cu salarii mari...i-am pastrat pe aguero,simao,reyes,asenjo si camacho si i-am adus pe busquets,bojan,richards,bale jucatori care au salarii mult mai mici decat ceilalti pe care i-am vandut...incep seznu cu 100 de milioane cash si in octombrie mai am 10 milioane la cash si minus 45 la bugetu pentru salarii...si asta mi s-a intamplat si la liverpool si la arsenal...ce trebuia sa fac sa vand toata echipa si sa joc cu juniori...i s-a mai intamplat cuiva acelasi lucru? ce pot sa fac sa mentin bugetu ca asa dau faliment
zizou5 is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2009, 04:34 PM   #15
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Ai jocul original?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2009, 04:59 PM   #16
zizou5
Member
 
zizou5's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: City of Craiova
zizou5 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Ai jocul original?
cum intreaba cineva ceva raspunzi cu o intrebare care nu isi are rostu...dupa parerea mea nu conteaza ce fel de joc am eu...daca cineva are raspunsu la intrebarea mea si vrea sa mi-l dea ii multumesc...daca nu asta e...incearca sa nu mai pui intrebarea asta ca pare ca daca ei vand multe jocuri in romania iti creste tie averea
zizou5 is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2009, 06:16 PM   #17
cclickdogy
Member
 
Join Date: Jun 2008
cclickdogy is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by zizou5 View Post
cum intreaba cineva ceva raspunzi cu o intrebare care nu isi are rostu...dupa parerea mea nu conteaza ce fel de joc am eu...daca cineva are raspunsu la intrebarea mea si vrea sa mi-l dea ii multumesc...daca nu asta e...incearca sa nu mai pui intrebarea asta ca pare ca daca ei vand multe jocuri in romania iti creste tie averea
ma sincer nu stiu dc sari asa .si mie mi sa intamplat la steaua chestia asta dupa ce lam luat pe jovanovic,gosling si pudil si aveam cash-ul foarte mic.dar intr un alt joc nefacand transferuri rasunatoare am iesit chiar pe plus.

acum in legatura cu intreabrea lui astristu ,din moment ce pe forum nu e voie sa se discute despre varianta de pe trackere mi se pare normala intrebarea .omu a vrut sa stie ,poate ca asta e prima intrebare pe care treb sa tio pui cand vine cineva cu unele buguri de genu asta.

scz daca te am jignit cu cv in postul meu ....
PS: presupun ca nimieni cu jocul original nu a avut aceasta problema daca gresesc imi cer scuze
cclickdogy is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2009, 06:21 PM   #18
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by zizou5 View Post
cum intreaba cineva ceva raspunzi cu o intrebare care nu isi are rostu...dupa parerea mea nu conteaza ce fel de joc am eu...daca cineva are raspunsu la intrebarea mea si vrea sa mi-l dea ii multumesc...daca nu asta e...incearca sa nu mai pui intrebarea asta ca pare ca daca ei vand multe jocuri in romania iti creste tie averea
80% din romani pirateaza jocul, deci intrebarea e normala. Cine vrea cumpara jocul, cine nu, nu pune intrebari pe aici despre probleme aparute doar in variantele piratate!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2009, 07:52 PM   #19
undertaker
Member
 
Join Date: Aug 2007
undertaker is on a distinguished road
Default

nu reusesc sa instalez primul update, cand incer imi da eroarea " FIFA MANAGER 10 could not be located on your system.Re-install Fifa manager 10 and then run this patch again",ma poate ajuta cineva?(am jocul original)
undertaker is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2009, 08:53 PM   #20
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Ti-am mai raspuns undeva de ce iti apare mesajul asta. Sfatul meu pentru tine este sa dezinstalezi jocul, cu tot ce ai pe el, sters total. Dupa aceea il reinstalezi si dupa ce s-a terminat procesul de instalare instalezi Update 1! Ar trebui sa-ti mearga!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa manager 2010 fotbal

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:15 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL