INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 11
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 19-05-2011, 04:57 PM   #521
anuby
Member
 
Join Date: Mar 2010
anuby is on a distinguished road
Default

salut, cum pot sa imbunatatesc relatia cu presa, si in ce masura influenteza ea jocul.
anuby is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2011, 02:19 PM   #522
andreyutu
Member
 
Join Date: Jan 2009
andreyutu is on a distinguished road
Default

as vrea sa va intreb ceva...eu locuiesc in italia...pana acum am cumparat toate seriile fifa manager dar acesta nu reusesc sal gasesc.am fost in toate magazinele si mi-au spus ca jocul a fos blocat si nu mai este in vanzare...in schimb am vazut ca se poate descarca varianta digitala...platesti si il ieie directe de site oficial....ce sfat imi dati?ms
andreyutu is offline   Reply With Quote
Old 27-05-2011, 11:03 PM   #523
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Daca il poti descarca cu ajutorul EA Downloader si poti plati digital pentru joc, nu vad ce te opreste sa-l cumperi? Daca ai rabdare pana in noiembrie poti cumpara FIFAM 12!

---------- Post added 28-05-2011 at 12:03 AM ---------- Previous post was 27-05-2011 at 11:56 PM ----------

Quote:
Originally Posted by anuby View Post
salut, cum pot sa imbunatatesc relatia cu presa, si in ce masura influenteza ea jocul.
Sa acorzi interviuri si sa dai raspunsuri pe placul jurnalistilor, sa tii sedintele de antrenament deschise. Uneori iti sosesc informatii de scouting din anumite tari din cauza relatiei bune cu presa.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2011, 01:00 PM   #524
lerux
Member
 
Join Date: Aug 2010
lerux is an unknown quantity at this point
Default Rlsp

o sa mai apara RLSP2011..anuntati si voi cum au focuto cei de la romanager
lerux is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2011, 01:06 PM   #525
io0
Banned
 
Join Date: Aug 2010
Location: Arad
io0 is a name known to allio0 is a name known to allio0 is a name known to allio0 is a name known to allio0 is a name known to allio0 is a name known to all
Default

Puteai sa postezi la "Discutii despre FIFA MANAGER 11"..nu sa faci un topic nou.
io0 is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2011, 09:35 PM   #526
Chuckzor
Member
 
Join Date: Dec 2010
Chuckzor is on a distinguished road
Default

Imi poate explica si mie cineva care a mai jucat Fifa manager .. Cum ii cresc unui jucator Energia ?(engergy) va rog
Chuckzor is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2011, 08:17 AM   #527
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by lerux View Post
o sa mai apara RLSP2011..anuntati si voi cum au focuto cei de la romanager
Asa pentru tine. Nu o sa mai iasa nici un patch. Cred ca esti multumit.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2011, 09:40 AM   #528
70MSE19
Member
 
70MSE19's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Oradea
70MSE19 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Chuckzor View Post
Imi poate explica si mie cineva care a mai jucat Fifa manager .. Cum ii cresc unui jucator Energia ?(engergy) va rog
le dai recovery de la training sau nu il joci un meci sau doua.....de obicei daca ai 2 meciuri pe saptamana adica in timpul saptamanii si in weekend energia jucatorilor titulari scade...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
70MSE19 is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2011, 06:23 PM   #529
xman
Member
 
Join Date: Feb 2009
Location: arad
xman is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Asa pentru tine. Nu o sa mai iasa nici un patch. Cred ca esti multumit.
hay mah dany,nu renunta la munca ,care ai inceput-o pentru ca el nu s-a uitat pe alt post in care ai specificat ca va iesi dar mai tarziu. nu ne lasa akuma balta,eu il astept totusi,nu cred ca o sa renunti asa usor din cauza unui user
__________________
xman
xman is offline   Reply With Quote
Old 02-06-2011, 11:14 AM   #530
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Daca doriti sa faceti parte din echipa de editare pentru urmatorul FIFAM 12, cititi stirea de mai jos si completati formularul atasat acolo:
http://www.fifa-manager.com/home/new...base-team.html
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa manager 11


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:51 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL