INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10 > Cariere
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 14-03-2010, 11:06 AM   #91
phee
Member
 
Join Date: Feb 2009
Location: roma / iasi
phee is on a distinguished road
Send a message via ICQ to phee Send a message via AIM to phee Send a message via MSN to phee Send a message via Yahoo to phee Send a message via Skype™ to phee
Default

Quote:
Originally Posted by margarit View Post



Victorie mare reusita de Bordeaux in deplasare desi a fost condusa de doua ori , 1-0 si 2-1 , oapsetii au revenit de fiecare data si castiga 10 meciuri din 10 in deplasare .
ai avut 2-1 la pauza , wtf ?
phee is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2010, 05:14 PM   #92
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by phee View Post
ai avut 2-1 la pauza , wtf ?
Nu mai stiu , la pauza ori a fost 1-1 ori 1-0 pt Lyon . Oricum nu conduceam eu

---------- Post added at 02:51 PM ---------- Previous post was at 02:32 PM ----------

Cupa Frantei Runda 3 :



2-3 dupa ce Bordeaux a fost condusa cu 2-0 inca din minutul 20 .Pana la pauza scorul era 2-2 . Dupa pauza oaspetii au mai inscris o data prin Saivet

---------- Post added at 03:03 PM ---------- Previous post was at 02:51 PM ----------

Cupa Frantei Sferturi de Finala :



Cuvantul potrivit pentru intalnirea de astazi este : MACEL

---------- Post added at 03:21 PM ---------- Previous post was at 03:03 PM ----------

Etapa 22 :



Eu nu stiu ce sa mai zic . Bordeaux joaca SUPERB si se afla acum la 12 puncte de locul 2 . Aceasta a fost a 11-a victorie consecutiva a lui Bordeaux , ultima oara a pierdut in eta cu numarul 12 contra celor de la PSG

---------- Post added at 03:41 PM ---------- Previous post was at 03:21 PM ----------

Etapa 23 :



Bordeaux invine din nou chiar daca a jucat in 10 oameni inca din minutul 15 , Henry Saivet primind doua cartonase rosii in doar 15 minute

---------- Post added at 05:40 PM ---------- Previous post was at 03:41 PM ----------

Cupa Ligii Semifinale :



Margarit nu a reusit pana acum sa ajunga intr-o finala de cupa nationala . Cat timp a fost la Boro s-a oprit de cel putin doua ori in semifinale . Sezonul trecut a fost eliminat in semifinale si in Cupa Ligii si in Cupa Frantei .

---------- Post added at 05:51 PM ---------- Previous post was at 05:40 PM ----------

Etapa 24 :



Roata se intoarce , Bordeaux castiga acum meciurile de acasa intr-o maniera lejera si scartaie in meciurile din deplasare

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 05:51 PM ----------

Europa League Runda 3 :



Victorie importanta reusita de Bordeaux , care abordeaza meciul din deplasare mult mai relaxati
__________________
Cariera mea Fifa Manager 2010 :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by margarit; 14-03-2010 at 02:39 PM.
margarit is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2010, 10:59 PM   #93
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

Etapa 25 :



Bordeaux castiga al 7 lea meci consecutiv in fata proprilor suporteri si se afla acum la 15 puncte distanta de Marseille , ocupanta locului 2

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

Jucatorul care a inscris sezonul acesta 39 de goluri in toate competitile , este premiat astazi pentru al 100 lea gol inscris pentru Bordeaux in Prima Liga Franceza .



---------- Post added at 11:35 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

Europa League Runda 3 :



Bordeaux invinge fara drept de apel pe Lille , scor general 6-1

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:35 PM ----------

Tragere la sorti care nu a fost pe placul lui Margarit Mihai , acesta va intalni in 16-zecimi echipa sa de suflet Rapid Bucuresti



---------- Post added at 11:47 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

Etapa 26 :



Bordeaux castiga al 13 lea meci din 13 in deplasare . Margarit a abordat acest meci cu jucatori care nu prea au jucat in ultima vreme din cauza accidentarilor sau a valorii ceva mai scazute.

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:47 PM ----------

Cupa Frantei Sferturi de Finala :



Bordeaux rateaza calificarea in Semifinale . Presa si fanii au indreptat degetul pe Henrique care a incasat un cartonas rosu stupid imediat dupa pauza

Etapa 27 :



Victorie la limita pentru Bordeaux in fata proprilor suporteri

---------- Post added at 03:45 PM ---------- Previous post was at 03:43 PM ----------

Europa League Round 4 :



Rapid pastreaza inca sanse de calificare dupa 1-0 in deplasarea de la Bodeaux

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

Etapa 28 :



PSG era ultima echipa cu care Bordeaux pierduse puncte ( Etapa a 12-a 0 - 1 ) . Bordeaux remizeaza pentru prima oara in campionat

---------- Post added at 04:01 PM ---------- Previous post was at 03:48 PM ----------

Europa League Round 4 :



Bordeaux reuseste sa se califice in sferutirle de finala ale Europa League insa Rapid Bucuresti s-a dovedit a fi o nuca foarte tare
__________________
Cariera mea Fifa Manager 2010 :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 15-03-2010 at 03:58 PM.
margarit is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2010, 03:56 PM   #94
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

Etapa 29 :



Jucatorii lui Bordeaux nu mai joaca cu aceeasi determinare meciurile de campionat desi unii jucatori ar trebuii sa demonstreze ca sunt fotbalisti adevarati

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:50 PM ----------

Europa League Sferturi de Finala :



Victorie lejera obtinuta de Bordeaux in Portugalia desi tota lumea se astepta la un meci mult mai echilibrat

---------- Post added at 04:54 PM ---------- Previous post was at 04:52 PM ----------

Etapa 30 :



Prima remiza alba a sezonului pentru Bordeaux

---------- Post added at 04:55 PM ---------- Previous post was at 04:54 PM ----------

Europa League Sferturi de Finala :



Bordeaux castiga si meciul de acasa si va intalni in semifinale echipa belgiana Racing Genk .

---------- Post added at 04:56 PM ---------- Previous post was at 04:55 PM ----------

Etapa 31 :



Bordeaux reuseste din nou o victorie la scor si trece peste 100 de goluri in scrise in campionat
__________________
Cariera mea Fifa Manager 2010 :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
margarit is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2010, 11:13 PM   #95
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

Etapa 32 :



O noua victorie la scor a celor de la Bordeaux

---------- Post added at 10:29 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

Europa League Semifinala :



Genk nu s-a ridicat la valoarea lotului celor de la Bordeaux si au clacat inca din primele minute . Sincer nu stiu cum au ajuns pana in aceasta faza a copmpetitiei

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

Etapa 33 :



Ca deobicei Bordeaux ne incanta cu meciuri spectaculoase si este acum campioana Frantei matematic , cu 5 etape inainte de final .

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

Europa League Semifinala :



Bordeaux pierde acest meci dupa ce au condus cu 2-0 ...

---------- Post added 19-03-2010 at 12:05 AM ---------- Previous post was 18-03-2010 at 10:33 PM ----------

Etapa 34 :



Un rezultat neimportant

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:05 AM ----------

Etapa 35 :



Bordeaux invinge rivala Lyon in fata proprilor suporteri si va aborda meciul din Finala cu Cska Moscova cu mai multa incredere

---------- Post added at 12:07 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

Etapa 36 :



O noua victorie

---------- Post added at 12:09 AM ---------- Previous post was at 12:07 AM ----------

Finala Europa League :



Victorieeee !! Margarit Mihai castiga primul sau trofeu European si aduce fanii francezi in culmea extazului !!!

---------- Post added at 12:10 AM ---------- Previous post was at 12:09 AM ----------

Etapa 38 :



Bordeaux incheie campionatul cu o remiza spctaculoasa

---------- Post added at 12:11 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

Clasament Final :



---------- Post added at 12:13 AM ---------- Previous post was at 12:11 AM ----------

Duelul celor mai buni jucatori :

[IMG=http://img144.imageshack.us/img144/6865/theduel.jpg][/IMG]

Clasamentul golurilor marcate :

[IMG=http://img85.imageshack.us/img85/5995/tableattacking.jpg][/IMG]
__________________
Cariera mea Fifa Manager 2010 :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
margarit is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2010, 11:18 PM   #96
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

Sfasitul sezonului :



---------- Post added at 12:18 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

Sezonul 2014 - 2015

Obiective :


- Castigarea campionatului ( realizat )
- Cupa Frantei , atingerea Rundei a 2 -a (realizat)
- Cupa Campionilor 2nd Round (Realizat)

La finalul acestui sezon Aron Ramsey si Gael Kakuta au parasit Bordeaux , intorcandu-se inapoi la Chelsea respectiv Arsenal.
O surpriza in lumea fotbalului mondial : Chelsea a
retrogradat
!!!



Sezonul 2015 - 2016

Obiective :
-castigarea campionatului
- atingerea finalei de cupa a frantei
- calificarea in sferturile UCL

Buget transferuri 10.000.000 Euro
Cu banii astia obiectivele de mai sus sunt aproape imposibil de realizat avand in vedere ca : Marc Planus s-a retras , Fernando Cavenaghi s-a retras , Alou Diarra s-a retras , Ramsey si Kakuta s-au intors la echipele de club.
Totusi am tintit niste jucatori cu clauze de reziliere foarte mici
__________________
Cariera mea Fifa Manager 2010 :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by margarit; 18-03-2010 at 11:25 PM.
margarit is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2010, 11:01 AM   #97
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Superb acest Marouane Chamakh si frumoasa poza.Bravo
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2010, 10:06 PM   #98
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

Conducerea a decis sa foloseasca optiunea de a prelungi contractul antrenorului cu 1 an . Dupa mine as fi plecat de la Bordeaux din2 motive :

1. Media de varsta ridicata a echipei
2 . Pretentii exagerate avand in vedere posibilitatile financiare .

Daca nu se schimba nimic acesta va fi ultimul meu sezon in campionatul Frantei
__________________
Cariera mea Fifa Manager 2010 :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
margarit is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2010, 12:02 AM   #99
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Ai putea sa dai "cancel contract", dar daca ai rezultate, conducerea nu-ti va aproba demisia.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2010, 01:04 AM   #100
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

Sunt foarte nehotarat in ceea ce priveste plecarea mea de la Bordeaux . Echipa joaca excelent si in acest inceput de sezon . Voi lasa echipa doar in cazul in care voi primii o oferta de la echipe gen Barcelona , Real Madrid , Milan , Juventus etc

Am sa postez acum ultimele rezultate inregistrate si transferurile efectuate

---------- Post added at 01:52 AM ---------- Previous post was at 01:50 AM ----------

Supercupa Frantei :



Diferenta mare de valoare intre cele doua echipe . Bordeaux castiga primul trofeu din acest sezon intr-o maniera lejera !!

---------- Post added at 01:54 AM ---------- Previous post was at 01:52 AM ----------

Etapa 1 :



Bordeaux a trait periculos acest meci , desi a condus din minutul 8 acestia au fost egalati in minutul 75 insa au avut puterea sa revina si sa inscrie golul victoriei in minutul 86 , cine altul decat Chamack ?!

---------- Post added at 01:56 AM ---------- Previous post was at 01:54 AM ----------

Etapa 2 :



Bordeaux invinge lejer Nantes , care desi a jucat impotriva campioanei nu a aratat o determinare pe masura

---------- Post added at 01:58 AM ---------- Previous post was at 01:56 AM ----------

Etapa 3 :



Echipa oaspete a produs multe surpriza in ultimele douza sezoane insa Bordeaux este mult prea puternica sa se impiedice de ei

---------- Post added at 01:59 AM ---------- Previous post was at 01:58 AM ----------

Supercupa Europei :



Meci SENZATIONAL !!!! Uitati-va cand au fost inscrise golurile ( in ce interval de minute ). Bordeaux este declarata oficial cea mai buna echipa din Europa

---------- Post added at 02:01 AM ---------- Previous post was at 01:59 AM ----------

Grupa C Uefa Champions League :



---------- Post added at 02:02 AM ---------- Previous post was at 02:01 AM ----------

Etapa 4 :



Bordeaux defileaza prin campionatul francez , echipele adverse parand niste porci dusi la taiat

---------- Post added at 02:04 AM ---------- Previous post was at 02:02 AM ----------

Etapa 5 :



Sochaux nu s-a prezentat mai bine decat in Supercupa si incaseaza din nou o bataie rusinoasa

---------- Post added at 02:04 AM ---------- Previous post was at 02:04 AM ----------

Transferurile am sa le prezint maine , pentru ca sunt prea obosit acum sa editez pozele
__________________
Cariera mea Fifa Manager 2010 :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by margarit; 20-03-2010 at 10:16 AM.
margarit is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:54 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL