INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

View Poll Results: Pe cine vreti sa vedeti jucand Supercupa in caz de event?
Castigatoarea titlului si locul 2 din campionatul trecut 21 63.64%
Castigatoarea titlului si invinsa din Cupa Romaniei din campionatul trecut 12 36.36%
Voters: 33. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-01-2010, 03:31 PM   #1
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default Sondaj - Supercupa Romaniei

Cum Supercupa in joc este un subiect mai delicat, in sensul in care daca o echipa castiga eventul, ea tot se disputa, nu ca in realitate, iar noi nu putem schimba asta, as dori sa stiu parerea voastra in legatura cu Supercupa Romaniei.

Optiunea voastra finala se va regasi in RLSP FIFAM 10!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline  
Old 23-01-2010, 06:14 PM   #2
Ultra_ss
Member
 
Ultra_ss's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Ultra_ss is on a distinguished road
Default

sondajul nu e facut corect eu nu aleg nici o optiune parerea mea e bine formatul actual
Ultra_ss is offline  
Old 24-01-2010, 12:02 AM   #3
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Citeste sondajul cu atentie!
Daca alegi formatul actual inseamna ca optezi pentru prima varianta!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline  
Old 24-01-2010, 12:03 AM   #4
xman
Member
 
Join Date: Feb 2009
Location: arad
xman is on a distinguished road
Default

niciuna nu mi se pare corecta,castigatoarea campionatului si a cupei sa se in talneasca is supercupa
xman is offline  
Old 24-01-2010, 12:14 AM   #5
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Cititi frate intrebarea atent. Voi barem stiti sa cititi? Unii dintre voi nici nu stiu sa scrie in limba romana dar vin cu impresii ca "nu e facut bine sondajul"!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline  
Old 24-01-2010, 10:24 AM   #6
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Cel mai bine ar fi ca in momentul in care o echipa face eventul sa nu se joace finala supercupei.
Finala supercupei sa se joace doar daca campionatul este luat de o echipa si cupa romaniei de alta echipa.
Asa ar fi cel mai bine.
Danny79 is offline  
Old 24-01-2010, 12:22 PM   #7
mikkel
Member
 
mikkel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
mikkel will become famous soon enoughmikkel will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to mikkel
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Cel mai bine ar fi ca in momentul in care o echipa face eventul sa nu se joace finala supercupei.
Finala supercupei sa se joace doar daca campionatul este luat de o echipa si cupa romaniei de alta echipa.
Asa ar fi cel mai bine.
Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Cum Supercupa in joc este un subiect mai delicat, in sensul in care daca o echipa castiga eventul, ea tot se disputa, nu ca in realitate, iar noi nu putem schimba asta, as dori sa stiu parerea voastra in legatura cu Supercupa Romaniei.

Optiunea voastra finala se va regasi in RLSP FIFAM 10!
cred ca a fost destul de explicit. nu cred ca se poate edita un script care sa aiba setarea asta. lucrul asta se intampla in toate tarile. eu joc in anglia, de exemplu, si desi castig campionatul, cupa ligii si FA, tot joc finala community shield. pare aiurea sa joci supercupa desi ai luat eventul, dar asta e jocul, nu se poate modifica. deocamdata
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mikkel is offline  
Old 24-01-2010, 12:29 PM   #8
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Cel mai bine ar fi ca in momentul in care o echipa face eventul sa nu se joace finala supercupei.
Finala supercupei sa se joace doar daca campionatul este luat de o echipa si cupa romaniei de alta echipa.
Asa ar fi cel mai bine.
Stiu Danny, dar lucrul asta nu pot sa-l fac pentru ca este codat in joc. De asta am pus sondajul ca sa alegeti optiunea cea mai "aproape de realitate" pentru voi! Unii poate vor sa joace cu locul 2 (cum este formatul actual), iar altii cu finalista cupei, cum as putea eu implementa cu ajutorul unui script, daca lumea va dori lucrul acesta.


Quote:
Originally Posted by mikkel View Post
cred ca a fost destul de explicit. nu cred ca se poate edita un script care sa aiba setarea asta. lucrul asta se intampla in toate tarile. eu joc in anglia, de exemplu, si desi castig campionatul, cupa ligii si FA, tot joc finala community shield. pare aiurea sa joci supercupa desi ai luat eventul, dar asta e jocul, nu se poate modifica. deocamdata
Exact!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline  
Old 24-01-2010, 12:35 PM   #9
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Am votat prima varianta.
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline  
Old 24-01-2010, 01:54 PM   #10
Ultra_ss
Member
 
Ultra_ss's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Ultra_ss is on a distinguished road
Default

aoleu da nu am citit gata scuze greseala mea.
Ultra_ss is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Tags
fifam, rlsp fifam, script, supercupa romaniei

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:17 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL