INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 13

Reply
 
Thread Tools
Old 11-11-2012, 01:17 PM   #11
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Uitati aici setarile mele la cautare. Dupa setarile astea lista e goala. Nimic nu-mi gaseste. Poate imi aratati si mie unde am gresit.
Attached Images
File Type: jpg 2012_11_11 13_14_33.jpg (127.2 KB, 169 views)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2012, 03:11 PM   #12
burean
Member
 
burean's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Arad,Șiria
burean will become famous soon enough
Default

daca ai pus general release clause nu mai bifa si less than one year
less than one year vezi jucatori din ultimul an de contract
burean is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2012, 04:11 PM   #13
LoLzZz
Member
 
LoLzZz's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
LoLzZz is on a distinguished road
Default

Eu l-am luat pe Theo Walcott gratis in pauza de iarna ... atunci e cel mai bine sa cauti cu optiunea less than one year.
Cand am dat buy pe el imi aparea cu pretu lui normal dar era cu optiunea immediately si am schimbat la end of the season si l-am luat gratis.
Am mai luat asa pe Mylodar de la Sahtior Donetsk (RM - Lvl 75, Age 19), un pusti de viitor si am mai luat pe Moussa Sissoko ( CM-Lvl 76, Age 23 ) de la Toulouse tot gratis.
LoLzZz is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2012, 11:50 PM   #14
Smity89
Member
 
Join Date: Nov 2008
Smity89 is on a distinguished road
Default

debifeaza si general release clause ....si only realistic transfers...chiar daca debifezi realistic transfer tot o sa gasesti jucatori . Eu asa am facut mereu....intotdeauna am gasit cate ceva
Smity89 is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2012, 12:31 AM   #15
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Multumesc pentru ajutor baieti!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2012, 12:49 PM   #16
Smity89
Member
 
Join Date: Nov 2008
Smity89 is on a distinguished road
Default

acum sa revin cu niste jucatori care cresc foarte mult si sunt foarte buni...Thomas Drage ..undeva la 1.7 mil transfer , Constantin Nica ..foarte ieftin la inceput si care ajunge undeva la 10 mil dupa aproape 1 sezon jumatate... , Dumitru Sarghi numai ca rezerva a crescut la 4 mil valoare , George Tucudean un atacant pur sange care da gol meci de meci . Restul jucatorilor am de la echipe gen Barcelon B sau Real Madrid B ..si alte cateva echipe din spania ...echipa secunda a celor din prima liga..jucatori tineri foarte buni luati doar cu contract dupa cum am zis mai sus . Stati la panda ..asteptati si gasiti jucatori buni si moca
Smity89 is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2012, 08:38 PM   #17
StRacer
Member
 
Join Date: May 2011
StRacer is on a distinguished road
Default

Iancu de la Viitorul creste bine... Radut de la Steaua/Pandurii joaca iar exceptional, Maxim e genial pt cine isi permite sa-l transfere..
StRacer is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2012, 03:43 PM   #18
lerux
Member
 
Join Date: Aug 2010
lerux is an unknown quantity at this point
Default

un atacant bun pe suma mica Adrian Patulea in 12 etape cat am jucat are marcate 8 goluri
lerux is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2012, 10:29 AM   #19
D1ablo
Member
 
Join Date: Jun 2012
D1ablo is on a distinguished road
Default

Cosmin Matei :> e bomba de jucator) da goluri pe banda rulanta are mai multe goluri date dekt toti atakntii mei din echipa..
Constantin Nica daca il jukti meci de meci o sa creasca la mine e 74 la jum sezonului
D1ablo is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2012, 02:46 PM   #20
StRacer
Member
 
Join Date: May 2011
StRacer is on a distinguished road
Default

Vlad Rusu - ST Otelul Galati
Nicusor Stanciu - AM Vaslui
Peteleu - RB Gloria Bistrita
daca echipa prospera, ajung star-uri!
StRacer is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:33 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL