INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11 > Manager Mode
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-09-2011, 07:53 PM   #691
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by wubb_blade View Post
el niciodata nu este atent , da com la caterinca
Ce sa-i faci? Poate se va corecta, dar nu cred ca o va face doar pentru ca am spus asta tu sau eu. Vom vedea...

---------- Post added at 08:53 PM ---------- Previous post was at 07:58 PM ----------

UCL-optimi(retur)
1-2
Sabia 75' / Delgado 47'
- / Kallstrom 90'
Omul meciului: Lopez
T. Stefan: Sunt foarte suparat. Am pierdut calificarea in minutul 90, iar primul gol al celor de la OL, cel pe care l-a marcat Delgado a fost marcat tot cu noroc. Lopez a centrat, mingea a sters bara in cadere si a schimbat directia mingiei derutand portarul care nu a mai putut prinde mingea in mana cum dorea sa faca, ci doar sa o respinga usor, iar jucatorul Lyonului a indeplinit o simpla formalitate. Cat ghinion! Mai ales ca in a 2-a repriza am controlat jocul. Cum am mai spus sunt foarte suparat, dar sunt sigur ca altul ar fi fost deznodamantul cu Piazon in teren.

Alte rezultate simulate din campionat:
Etapa a 30-a
Gaz Metan 2-1 Mioveni
Mota 3' / Cosereanu 21'
Wellington 51'

Etapa a 31-a
Vointa 0-1 Gaz Metan
- / Berget 80'

Etapa a 32-a
Gaz Metan 7-0 Otelul
Sabia 1'
Papazoglou 4' 7' 77'
Mota 10'
Bjordal 55'
Sankhare 61'

Urmeaza dubla din semifinalele Cupei Romaniei cu Brasov, dar sunt prea suparat ca sa o mai pot juca azi. Cred ca o voi juca maine.
A revenit Piazon, dar din pacate, e cam tarziu.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1

Last edited by Stefan_ManUtd; 14-09-2011 at 08:09 PM.
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2011, 08:02 PM   #692
RapidGoat
Banned
 
Join Date: Aug 2011
RapidGoat is infamous around these partsRapidGoat is infamous around these partsRapidGoat is infamous around these parts
Default

Rezultate bune in campionat..wow ce ai facut cu Otelul! Multa bafta cu Brasov..imi pare rau,ce s-a intamplat cu OL
RapidGoat is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2011, 08:58 PM   #693
rapidistul
Member
 
rapidistul's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Suceava
rapidistul is on a distinguished road
Default

Mare pacat de eliminarea in UCL , totusi Lyon este o echipa foarte buna si era foarte greu sa treci de ei Mult succes in continuare !
__________________
Rapidistul Career mode:
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
rapidistul is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2011, 09:09 PM   #694
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Nu-i nimic . Revanseaza-te cu castigarea campionatului si a cupei. Bafta!
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011, 06:56 AM   #695
Andreyy86
Banned
 
Andreyy86's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Andreyy86 is a jewel in the roughAndreyy86 is a jewel in the roughAndreyy86 is a jewel in the rough
Default

pacat ca ai pierdut cu lion,sper ca piazon sa revina,dar totusi ai facut o figura frumoasa in UCL
Andreyy86 is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011, 07:27 AM   #696
petru_golanschi
Member
 
petru_golanschi's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Romania
petru_golanschi is on a distinguished road
Default

Pacat mare pacat ca ai fost eliminat,la ce echipa ai trebuia sa bati,imi pare rau....bafta pe viitor
__________________
Cariera mea
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
va astept sa va dati cu parerea.
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Cine imi va lasa comentariu va primi la randul lui comentariu,asa ca daca vreti comentarii treceti si pe la mine
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
petru_golanschi is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011, 09:24 AM   #697
danii
Member
 
danii's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Location: Alexandria
danii is on a distinguished road
Default

Asta este nu are nimic te revansezi in campionat si in cupa
danii is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011, 11:05 AM   #698
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Pacat ca ai fost eliminat din UCL,dar ai intalnit o echipa foarte puternica!Succes in Cupa Romaniei!Sper sa castigi trofeul!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2011, 06:17 PM   #699
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Semifinale Cupa Romaniei(tur)
6-1
Piazon 7' 20' 51' / Kanu 59'
Mota 45'
Bjordal 82' 90'
Omul meciului: Piazon

Returul l-am simulat pentru ca eram deja calificat si cu meciurile din campionat am facut la fel pentru ca am castigat deja titlul.
Semifinale Cupa Romaniei(retur)
Brasov 1-4 Gaz Metan
Kanu 41' / Sankhare 5' 13'
- / Piazon 8'
- / Sabia 70'

Etapa a 33-a
Petrolul 1-1 Gaz Metan
Mitea 60' / Sankhare 13'

Etapa a 34-a
Gaz Metan 4-1 Steaua
Sabia 21' / Tatu 90'
Piazon 29' 53'
Mota 88'

Cupa Romaniei(finala)
1-4
Cassio 41' / Mota 24'
- / Sabia 39'
- / Piazon 54'
- / Caulker 64'
Omul meciului: Piazon

Am terminat sezonul si voi pleca de la Gaz Metan dupa ce imi voi instala C R L P v. 2.0, dar nu inainte de a va arata statisticile finalului de sezon.





Sunt sigur ca ati observat ca nu am pus clasamentul golgheterilor, dar am facut-o intentionat. As vrea sa va lansez o provocare: cine imi va posta clasamentul primior 5 golgheteri(cu tot cu numarul de goluri) ai echipei mele din acest sezon din toate competitiile primul si o va face corect va primi +1 la reputatie. Am postat marcatorii la toate meciurile din acest sezon asa ca veti putea face acest lucru daca vreti.


---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 05:36 PM ----------

Am vrut sa instalez varianta a 2-a a patchului cum am spus, si am reusit, dar cand intru in joc se deschide tot vechiul patch si nu imi apare o iconita de unde l-as putea deschide pe cel nou. Trebuie sa dezinstalez intai prima varianta?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1

Last edited by Stefan_ManUtd; 16-09-2011 at 04:40 PM.
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2011, 07:02 PM   #700
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Pana la urma voi juca tot cu prima varianta a patchului pentru ca si asa nu aveam de gand sa mai joc in Romania. Noua mea echipa va fi Tottenham. Revin cu detalii.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:57 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL