INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 14 > Career Mode

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 28-07-2013, 08:51 AM   #61
cristi12
Member
 
cristi12's Avatar
 
Join Date: Jul 2012
cristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of lightcristi12 is a glorious beacon of light
Default

Quote:
Originally Posted by kevin10 View Post
In sfarsit are si Cristi o idee buna
Pai normal ca ideea este buna.M-am saturat sa platesc cu peste 20-30 de milioane in plus,fata de cat valoareaza acel jucator,iar eu sa vand cu 3-5 milioane sub pret.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cristi12 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2013, 01:25 PM   #62
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Stiu ca te-ai saturat, dar o sa fii nevoit sa suporti acel sistem si pe viitor!

Quote:
Originally Posted by razwyx View Post
Nu e un lucru chiar imposibil sa fii bagat in seama de cei de la EA. Pe Facebook interactioneaza foarte des cu fanii si le raspund la propuneri.
E doar o iluzie! Cel care se ocupa de acea pagina raspunde doar unde ii convine lui ca sa atraga atentia discutiei in acel sens.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2013, 04:07 PM   #63
artere
Member
 
artere's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Location: Bologna
artere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to artere
Default

Quote:
Originally Posted by cristi12 View Post
Pai normal ca ideea este buna.M-am saturat sa platesc cu peste 20-30 de milioane in plus,fata de cat valoareaza acel jucator,iar eu sa vand cu 3-5 milioane sub pret.
Si asta doar pentru ca jucatorii pe care ii vinzi sunt trecuti pe lista de transfer. Normal ca alta echipa nu vine si plateste in plus pt un jucator aflat pe lista de transfer.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


„Tu per me sei come la televisione. Io ti guardo e guardando la vita tua, mi ricordo che ho fatto bene a scegliere la vita mia.” Toto Riina
artere is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2013, 12:41 PM   #64
undertaker
Member
 
Join Date: Aug 2007
undertaker is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by matiluchi View Post
Am gasit un topic interesant in sectiunea de discutii generale de pe forumul EA. Prezinta cele mai bune idei date de useri,pentru fifa 14.Unele sunt chiar geniale. Ce parere aveti de ele?

TRANSFERURI

-Clauze in contract ( buy back,procent din vanzare)
-Sa poti compara atributele unui jucator de-al tau cu atributele unui jucator de pe piata.
-Mai multi la free agent,sa fie interesate si celelate echipe de ele.
-Valori mai realiste pentru jucatorii care intra in ultimul an de contract.
-Sa readuca treaba din fifa 10 cu jucatorii preferati ai fanilor.
-Echipele sa nu refuze intotdeauna ofertele mici.

-Sa poti organiza turnee amicale la inceputul unui sezon.
-Sa poti urmari mai usor jucatorii plecati ca imprumut
-Staff mai divers
-Jucatorii de la academie sa creasca in inaltime
-Sa poti sa-ti alegi asistentul

-Sa fie mai interactiv cand castigi un trofeu,sa vorbesti cu presa,sa faci o parada..

-Conferinte de presa ca in FM
-Sa poti raspundela zvonuri de transferuri,din nou ca in FM
-Cand vine un jucator mare,sa fie conferinta de presa speciala,cu jucatorul i noul tricou etc

-Feedback la echipa pe care o intalnesti intr-un meci,cum era la fifa 10
-Cu echipe mai slabe sa vina mai putini spectatori

-'Filmulet'''cand un jucator este eliminat
joaca fifa manager atunci
undertaker is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2013, 09:36 PM   #65
paulica39
Member
 
paulica39's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Targu-Mures
paulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by undertaker View Post
joaca fifa manager atunci
Good morning.
paulica39 is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2013, 10:51 PM   #66
artere
Member
 
artere's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Location: Bologna
artere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to artere
Default

Quote:
Originally Posted by cristi12 View Post
Pai normal ca ideea este buna.M-am saturat sa platesc cu peste 20-30 de milioane in plus,fata de cat valoareaza acel jucator,iar eu sa vand cu 3-5 milioane sub pret.
Danny Welbeck, sezonul 3, ovr 88, valoare - 44 mil, am refuzat oferta de la Real de 80 mil.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


„Tu per me sei come la televisione. Io ti guardo e guardando la vita tua, mi ricordo che ho fatto bene a scegliere la vita mia.” Toto Riina
artere is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:39 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL