INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > Manager Mode
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-10-2009, 08:29 PM   #21
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

The Sun
Alexander Kent a sosit in Anglia si s-a indreptat spre orasul Manchester direct de la aeroport.
Care sa fie noua echipa a lui Alexander Kent ? Din indiciul pe care l-a dat pentru LA Times, nu pare sa fie Manchester United.
Kal-El is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2009, 08:36 PM   #22
D1sc0n3cT
Member
 
D1sc0n3cT's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Alba Iulia
D1sc0n3cT is on a distinguished road
Default

E.WALLEY " Presupun ca e Manchester City nu? "
D1sc0n3cT is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2009, 08:12 PM   #23
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

Alexander Kent este noul antrenor al echipei Manchester City !

Conferinta de presa


Reporter: Cum va simtiti din postura de nou antrenor al echipei Manchester City ?
A. Kent: Foarte bine, mai ales dupa esecul cu LA Galaxy. Nu imi trecea prin cap ideea ca voi primi o asa oferta avantajoasa de la acesta echipa din Premier League. Premier League e cea mai importanta Liga de fotbal profesionist din lume, nu o spun eu ci o spun statisticile, iar sa antrenezi o echipa cum e Manchester City, e o onoare imensa pentru mine.
Reporter: Ce planuri aveti cu echipa in acest sezon ? Se anunta un sezon infierbantat, echipele din Big Four nu vor renunta atat de usor la podium.
A. Kent: Voi incerca sa zdrobesc dominatia Big Four si voi aduce o noua era in Premier League, voi deschide drumuri pentru toate echipele care spera sa joace in UEFA Champions League.
Reporter: Zvonuri spun ca sunteti un mare fan al echipei Chelsea. Cum comentati?
A. Kent: E adevarat ca sunt un mare fan al echipei Chelsea, inca de mic copil mi-a placut stilul de joc al echipei, iar de cand a venit domnul Abramovic la echipa, echipa s-a intarit foarte tare si a devenit un adevarsar extraordinar pentru orice echipa a lumii. Deabia astept meciul direct, promit ca echipa mea va face spectacol.
Reporter: Aveti de gand sa faceti ceva transferuri?
A. Kent: Sunt deja in tratative cu 3 jucatori, sper ca voi reusi sa inchiei aceste transferuri, pentru ca din ce am vazut am mare nevoie de ei.
Reporter: Ne puteti spune ce jucatori ?
A. Kent: Nu as vrea sa discut despre asta, dar o sa va zic numele: Petr Cech, Gaël Clichy, Cristian Chivu.
Kal-El is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2009, 08:19 PM   #24
george9
Member
 
george9's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Bucuresti
george9 is on a distinguished road
Default

interesanta alegere... Bafta la City!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
george9 is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2009, 11:36 PM   #25
-CiTy-
Member
 
-CiTy-'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
-CiTy- is on a distinguished road
Default

S.Stoica: Mult succes la Man.City, pentru ca o sa ai nevoie. Cei de acolo sunt foarte exigenti
-CiTy- is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2009, 09:53 AM   #26
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default








Alexander Kent a contactat 4 echipe mari ale europei pentru amicale inaintea inceperii sezonului competitional 2009/2010.

Barcelona - Camp Nou - Accepted
Real Madrid - Santiago Bernabeu - Declined
Ajax - Amsterdam Arena - Accepted
Internazionale - San Siro - Accepted



Transferuri
Petr Cech - Chelsea -> Manchester City - 13.800.000 euro - Contract 3 ani (Nr. 1)
Cristian Chivu - Internzionale -> Manchester City - 9.900.00 euro - Contract 3 ani (Nr. 26)
Gaël Clichy - Arsenal -> Manchester City - 12.900.00 euro - Contract 5 ani (Nr. 22)



Kal-El is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2009, 09:56 AM   #27
Mr.Splash`
Member
 
Mr.Splash`'s Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Constanța
Mr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond repute
Default

G.Hagi: Mult noroc la MC!
__________________


Mr.Splash`

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
..:::4 ani pe FifaRomania:::..

Mr.Splash` is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2009, 09:59 AM   #28
-CiTy-
Member
 
-CiTy-'s Avatar
 
Join Date: Oct 2009
-CiTy- is on a distinguished road
Default

S.Stoica: Felicitari pentru transferurile facute.Sunt sigur ca vei obtine rezultate ff bune!
-CiTy- is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2009, 10:07 AM   #29
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

Mult succes la noua echipa
alyn2009 is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2009, 10:08 AM   #30
invisible
Member
 
invisible's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
invisible will become famous soon enough
Default

C.Bergodi:Mult succes sunt sigur ca vei face performante mari .
invisible is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:03 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL