INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Probleme legate de site > Arhiva

 
 
Thread Tools
Old 25-12-2004, 01:03 PM   #11
kobra
Member
 
Join Date: Dec 2004
kobra is on a distinguished road
Default

Nu
...............
kobra is offline  
Old 25-12-2004, 01:04 PM   #12
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

looool, mie nici nu mai imi merge jocul dupace instalez rlsp 1.1 :P adica imi apare bitmapul cu tcm pe desktop si cand sa intre in joc, fleoshc :P nu se intampla nimic :P

pai ai jocul instlat full?
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 25-12-2004, 01:05 PM   #13
kobra
Member
 
Join Date: Dec 2004
kobra is on a distinguished road
Default

Nu
...............
AAAAAAAA
m-am prins
Era o vrajeala la clickul ala pe final "launch tcm 1.1" sau asa ceva eu i-am dat sa nu faca......acum imi apare si mie!!!!!!
10x brotha
kobra is offline  
Old 25-12-2004, 01:35 PM   #14
DelPiero
Guest
 
Default

Mie tot nu imi merge si am jocul full
Ce draku'? In meniu imi apare Steaua cu echipamentul Nike, dar in joc sunt jucatorii cu echipamentul la o echipa din Divzia a 3-a Engleza, cred ca Ipswich Town
 
Old 25-12-2004, 01:41 PM   #15
DelPiero
Guest
 
Default

Sa fie din cauza ca joc cu imaginea loadata?
Sau ca nu am sters inainte sa instalez fisierul TCM din My Documents?
 
Old 25-12-2004, 02:09 PM   #16
kobra
Member
 
Join Date: Dec 2004
kobra is on a distinguished road
Default

Am reusit sa ii dau de capat....
Am acum echipamentele stadioanele tot
In 3d merge ok...
E bun...dar crash mi-a iesit din joc...cand ma uitam la 3d match dupa vre-o 10 min...
kobra is offline  
Old 25-12-2004, 02:14 PM   #17
DelPiero
Guest
 
Default

Cum ai reusit? Zi-mi si mie plz!
Eu nu stiu ce sa ma fac... Sa incerc sa fac rost de alt kit de TCM 2005?
 
Old 25-12-2004, 04:46 PM   #18
kobra
Member
 
Join Date: Dec 2004
kobra is on a distinguished road
Default

Deci...eu prima data mi-am downloadat patchul original v 01 de la www.totalclubmanager.com .
Apoi am copiat vechiul tcm2005.exe de pe cd in directorul tcm de pe hard (fiindca recunosc,am versiunea piratata care necesita crack). Am cautat cu google un crack pentru versiunea 01 care merge fara CD (e ceva de genu NO-CD) a patchului si am gasit...l-am scos si pe ala.Overwrite.
Am scos patchul 1.1 de aici... si s-a terminat setupul...inainte sa dai finish fi sigur ca ai bifata optiunea aia de pe ultimul screen (e ceva de genul "start tcm v1.1" na si iti apare fereastra de dos...si astepti 10 min si dupa aia totul e ok...merge...
astia sunt pasii...bafta
kobra is offline  
Old 25-12-2004, 04:47 PM   #19
stefan
Guest
 
Default

mie mia mers din prima tot, am incercat installerul de 3 ori si de fiecare data au parut kiturile in 3dmode :P
 
Old 25-12-2004, 04:59 PM   #20
DelPiero
Guest
 
Default

Eu cand dau click-drepta pe un jucator sa ii vad informatiile, la 3D acolo vad echipamentele. Nu le vad pe cele bune atunci cand ma uit la meci!
 
 

Bookmarks
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:40 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL