INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 02-11-2010, 08:57 PM   #1
nichuss80
Member
 
nichuss80's Avatar
 
Join Date: May 2007
nichuss80 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to nichuss80
Default ajutati-ma va rog

salut, incep prin a spune ca am jocul original fifa 09 luat din spania si acum am o problema - de-alungul timpului l-am instalat de mai multe ori si l-am inregistrat cu tot ce trbuie si acum cand am schimbat calculatorul cica nu mai am cod valid, de ce? cum pot sa fac sa il joc in continuare?
nichuss80 is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2010, 11:53 PM   #2
Rocambole
Member
 
Join Date: Jul 2007
Rocambole is on a distinguished road
Default

dupa fiecare instalare si inregistrare pe un windows nou(reinstalat) ti se ia o licienta . fiecare licienta de fifa 09 poi sa o folosesti pe 5 calculatoare. Ai o singura varianta .Instaleaza fifa pe un windows pe care o fost inainte, dai skip la inregistrare, si cand intra in fifa dai iar skip la creiare cont nou. apoi iti da fereastra aia sa te loghezi . te loghezi simplu cu userul creiar inainte pentru fifa. pt fifa 09 au iesit doua patchuri, al doilea are un executabil " deauthorize" . daca vrei sa iti preiei inapoi toate drepturile pt licienta sa zic asa instalezi iar toate windowsurile pe care ai instalat si inregistrat fifa, instalezi fifa, instalezi patchurile astea oficiale apoi activezi acest exe daca esti norocos si reusesti o sa poti sa activezi iar licienta pe 5 pcuri . depinde dac animeresti windowsurile pe care ai inregistrat inainte fifa.... cam complicat
Rocambole is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2010, 12:38 PM   #3
nichuss80
Member
 
nichuss80's Avatar
 
Join Date: May 2007
nichuss80 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to nichuss80
Default

merci mult, am sa incerc si daca merge am sa anunt
nichuss80 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:33 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL