INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > UEFA Euro 2004

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-06-2004, 12:32 AM   #1
7.vlad_OZ
Member
 
Join Date: Jun 2004
7.vlad_OZ is on a distinguished road
Deoarece updatul publicat de FifaRO a fost realizat intr-un timp scurt si a avut nishte buguri m-am gandit sa fac pe cont propriu un update al lotului(sa scapam de desculti),fetzelor si atributelor(fara bentitze si skilluri ca jucatorii Maltei sau Lituaniei). In cea ce priveste echipamentele sunt de o calitate superioara si nu se merita
sa fac un update.
PATCH LOT ROMANIA IN EURO 2004
PORTARI:1.Bogdan Lobont(Ajax),12.Bogdan Stelea(Salamanca),23.Emilian Dolha(Rapid)
FUNDASI:3.Razvan Rat(Sahtior Donetsk),4.Adrian Iencsi(Spartak Moscova),5.Cristian Chivu cpt (AS Roma),6.Mirel Radoi(Steaua)-mijlocas la inchidere,2.Flavius Stoican(Sahtior Donetsk),
22.Cosmin Contra(Atl.Madrid),Cosmin Barcauan(Dinamo),Sorin Ghionea(Steaua),Ionut Rada (Rapid),Ionut Stancu(Rapid),Florin Soava(Spartak Moscova)
MIJLOCASI:7.Florin Cernat(Steaua),8.Dorinel Munteanu(Steaua),11.Daniel Pancu(Besiktas),
Nicolae Dica(Steaua),Florentin Petre(Dinamo),20.Florentin Dumitru(Steaua),Marian Aliuta (Steaua),Gabriel Caramarin(FC National),Ovidiu Petre(Galatasaray),Mihaita Plesan("U" Craiova),Alin Stoica (FC Brugge),Nicolae Mitea(Ajax)
Atacanti: 10.Adrian Mutu(Chelsea),9.Ionel Ganea(Wolves),29.Adrian Ilie(Besiktas),Adrian
Neaga(Steaua),Ionel Danciulescu(Dinamo),Marius Niculae(Sporting Lisabona),Florin Bratu
(Galatasaray),Daniel Niculae(Rapid)
Lotul trebuie sa aiba 40 jucatori,yo am facut un lot de 34. Ceilalti 6 tricolori vor fi alesi de voi dintre:
Claudiu Niculescu(Dinamo)-atacant
Ciprian Marica(Sahtior Donetsk)-atacant
Sabin Ilie(Rapid)-atacant
Marius Popa(FC National)-portar
Iulian Miu(Bursaspor)-fundas central
Ianis Zicu(Parma)-mijlocas ofensiv
Paul Codrea(Perugia)-mijocas defensiv
Iulian Filipescu(FC Zurich)-fundas central
Giani Kirita(Samsunspor)- fundas central
Petre Marin(Steaua)- fundas dreapta
Va rog sa postatzi numele jucatorului care merita sa imbrace tricoul nationalei ,+ alte sugestii privind skillurile jucatorilor si fetzele lor(poze).Un singur nume de jucator!!!
Intotdeauna mai exista o sansa,ne vedem la WC 2006 in Germania!
7.vlad_OZ is offline  
Old 22-06-2004, 12:48 AM   #2
alex21oz
Member
 
Join Date: Jun 2004
alex21oz is on a distinguished road
Default

BA NU TE MAI CHINUI TU SA FACI ASTEA .LASAI PE ASTIA CU CAPU MARE KA SORIN SA LE FACA CA EI STIU DE TOATE(PRIETENII STIU DE CE)SI BAFTA IN CONTINUARE FRATE
alex21oz is offline  
Old 22-06-2004, 11:58 AM   #3
denad
Member
 
Join Date: Mar 2004
Location: Cernavoda
denad is on a distinguished road
Default

Da, cred ca A. Cristea joaca deja la nationala.
denad is offline  
Old 08-06-2007, 11:46 PM   #4
maradoncik
Member
 
Join Date: Jun 2007
maradoncik is an unknown quantity at this point
Default

dar cum pot so downloadez
maradoncik is offline  
Old 09-06-2007, 03:35 PM   #5
poli tm in fifa
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Timisoara, Teritoriu alb-violet
poli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to behold
Default

Uita-te si tu la data.Nu mai invia topicuri din 2004...
__________________
08-11-2002, 11:51 AM
Quote:
Gandeste in viitor : FIFARomania -> cel mai MARE site din domeniu, iar noi suntem printre primii care s-au inregistrat: o sa fim priviti ca niste ZEI!!!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
:wink:
poli tm in fifa is offline  
Old 10-06-2007, 09:45 PM   #6
adgacr
Member
 
Join Date: Jun 2007
adgacr is an unknown quantity at this point
Default

Imi poti da si mie un link pentru download?
adgacr is offline  
Old 24-07-2007, 05:09 PM   #7
Danny_Dinamo_Buc
Banned
 
Danny_Dinamo_Buc's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Sibiu
Danny_Dinamo_Buc is an unknown quantity at this point
Default

e din 2004 postul suntem in 2007 acuma
Danny_Dinamo_Buc is offline  
Old 24-07-2007, 09:21 PM   #8
liquid
Student wanna' be...
 
liquid's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In the hood
liquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond repute
Default

si chiar trebuia sa mai postezi iar acum dupa 1 luna? :|

P.S inca 1 post in plus nu?

CLOSED!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

walk on...
liquid is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:10 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL