INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Muzica, filme, carti etc

Reply
 
Thread Tools
Old 01-03-2011, 06:28 PM   #131
stephen
I Don't Believe a Word
 
stephen's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti/Constanta
stephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond repute
Default

Dar si epoca computerizata are capodoperele ei. Poate n-or fi seriale dar s-au facut o gramada de filme bune de animatii.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
stephen is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2011, 10:13 AM   #132
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Nu m-am referit la filmele de animatie...incercam sa delimitam desenele animate asa cum erau ele ( grafica, idei, etc.) fata de actualele desene animate care promoveaza tot felul de exemplare, ca nu stiu cum sa le definesc...multe dintre acestea ( mai ales pe Cartoon Network) par sa fie in stilul Picasso...ce mai intelg copiii din astfel de desene?
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 02-06-2011, 03:07 PM   #133
io0
Banned
 
Join Date: Aug 2010
Location: Arad
io0 is a name known to allio0 is a name known to allio0 is a name known to allio0 is a name known to allio0 is a name known to allio0 is a name known to all
Default

Viata cu Louie
Copii de la 402
Cainii detectivi
Lumea lui Bobby
Capitanul Jack cel teribil..
Scooby Doo
Astea sunt doar cateva din desenele pe care le consider si acum mai bune (nu ca si grafica) decat cele din ziua de azi.Copii din ziua de azi vorbesc doar despre impuscaturi si chestii din astea .. (pe care le aud si in desene..)
TOM & JERRY nici nu se pot compara cu actualele desene..
io0 is offline   Reply With Quote
Old 02-06-2011, 03:09 PM   #134
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Da, doar ca desenele din ziua de astazi influenteaza negativ...atat mintea copiilor, cat si buzunarul parintilor...
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2011, 04:29 PM   #135
petru_golanschi
Member
 
petru_golanschi's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Romania
petru_golanschi is on a distinguished road
Default eu

Cand ma uitam si eu la desene aveam catea prefetare erau pe MINIMAX
Sandokan,Inconjuru lumi in 80 de zile,Calatorie spre centrul pamantului, cred ca mai sunt cateva dar daca de 2 ani nu am mai vazut am mai uitat
__________________
Cariera mea
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
va astept sa va dati cu parerea.
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Cine imi va lasa comentariu va primi la randul lui comentariu,asa ca daca vreti comentarii treceti si pe la mine
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
petru_golanschi is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2011, 04:33 PM   #136
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Invazia masiva a desenelor animate de origine asiatica mi-a "distrus" apetitul pentru acestea...Candva imi placea Samurai X...
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2011, 04:36 PM   #137
io0
Banned
 
Join Date: Aug 2010
Location: Arad
io0 is a name known to allio0 is a name known to allio0 is a name known to allio0 is a name known to allio0 is a name known to allio0 is a name known to all
Default

Doar cateva desene "asiatice" erau reusite,oricum acele desene de care aminteste si petru golanschi (Calatorie spre centru Pamantului..si celelalte) erau desene interesante..mai invatau copii cate ceva(in afara sa se bata,sa se injunghie si alte hobby-uri din ziua de azi..)
io0 is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2011, 04:39 PM   #138
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Pe vremea mea, Strumfii erau simpatici...Voltron...Piratii Apei Negre...
Iar fetele erau innebunite dupa Sailor Moon, Candy Candy si Perin...
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:44 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL