INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale
Register FAQ Community Calendar

View Poll Results: Dupa parerea voastra, care este cel mai tare producator de echipamente sportive (ma refer aici numai
Adidas 54 42.86%
Diadora 2 1.59%
Joma 0 0%
Kappa 1 0.79%
Lotto 2 1.59%
Nike 58 46.03%
Puma 7 5.56%
Reebok 1 0.79%
Umbro 1 0.79%
[altul] 0 0%
Voters: 126. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 03-05-2004, 02:59 PM   #21
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Ale Camerunului? Sunt cele mai misto mah . Sunt mai tari ca Nike
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2004, 07:41 PM   #22
-Razvan-
Guest
 
Default

Puma a avut intotdeauna idei ingenioase.
Adidas si-a mentinut linia (aceleasi dungi)
Nike e cea mai stilata (preferata mea)
Diadora - "interesant"
Lotto s-a aratat prea mult pe echipament
Celelalte sunt si ele k tre` sa fie.
  Reply With Quote
Old 09-05-2004, 09:09 PM   #23
Ady
Member
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucharest
Ady is on a distinguished road
Default

puma sunt unii dintre cei mai smecheri designeri din lume
dak o tin tot asa o sa ii ia pe aia de la nike
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Ady is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2004, 09:24 AM   #24
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

M-am uitat aseara la meciul care celebreaza centenarul fifa : Franta - Brazilia si am observat o idee foarte originala de a purta cel putin o repriza echipamente care se purtau acum 100 ani...
Mi-au placut mai ales cele ale Braziliei....cu snur la gat :P iar cele ale Frantei aveau curele la pantaloni...pantaloni care depaseau genunchii...
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2004, 10:55 AM   #25
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Da, tare faza... Ca tot a venit vorba din nou de echipamente, am auzit ca astia de la FIFA le-a luat 6 puncte la Camerun in campania de calificare la WC 2006, ca nu le-a convenit echipamentele lor dintr-o bucata... Iata, deci, cate probleme au creat cei de la Puma, fara sa vrea, nationalei Camerunului (dupa ce si in 2002 a fost o poveste asemanatoare cu 'maieurile' alea)! FIFA la faza asta...
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2004, 03:28 PM   #26
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Categoric, nu inteleg pentru ce sa depunctezi progrsul... sunt evidente avantajele echipamentelor Puma, dintr-o bucata...

In plus, idiotul de Blatter dorea, acum vreo 2-3 luni, ca echipele feminine de fotbal sa poarte un sort, care se asemana mai mult cu o pereche de tanga, dar a fost refuzat, motivul "indecenta", in schimb pe camerunezi i-a tot amenintat ca vor fi depunctacti deoarece "frizeaza bunul-simt" prin purtarea acelor echipamente fara maneci.
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2004, 06:44 PM   #27
Ady
Member
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucharest
Ady is on a distinguished road
Default

am citit azi pe eurosport ca acum ii lasa pe camerunezi sa poarte costumul dintr-o bucata
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Ady is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2004, 08:10 PM   #28
danutz_andrey
Guest
 
Default

Aaaa,e super echipamentul ala!Chiar imi place foarte mult!
  Reply With Quote
Old 05-06-2004, 06:49 PM   #29
stefan
Guest
 
Default

Se pare ca echipamente lotto de alea cu emblema peste tot au numai echipele de rand. Am vazut ca nationala de tineret a columbiei are echipamente lotto cum au otelul, poli aek sau farul, numai ca nu au emblemele alea cat casa pe maneca sau short
  Reply With Quote
Old 01-08-2004, 01:06 PM   #30
JohnnyUSA
Tata' LOR
 
JohnnyUSA's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: Pitesti
JohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to behold
Default

Dupa parerea mea , nike .. au cele mai futuristice design-uri .. si nu numai .. chiar si calitativ sunt bune.
__________________
VINDE !! PLEACA !! MORI !!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
JohnnyUSA is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:23 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL