INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 10-09-2008, 12:12 AM   #1011
John Cena 27
Member
 
John Cena 27's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Bucuresti
John Cena 27 is on a distinguished road
Default

mie numi merge linku pt Ovr jucatorilor...se poate sa il mai postati odata ..va rog!
__________________
If you want some........Come Get Some!!!

.::Chain Gang::.
John Cena 27 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2008, 08:20 AM   #1012
Chase187
Member
 
Chase187's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Chase187 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Nu o sa fie. Ce dracu, oricine poate sa modifice articolele de pe Wikipedia, adica toti cocalarii analfabeti romani intra acolo si scriu ca Liga I o sa fie in joc, apoi alti cocalari vin si posteaza asta pe toate forumurile posibile.

EA SPorts nu a anuntat ca Liga I va fi in Fifa 09.



ba, da am ajuns sa nu pot vorbi nimic pe forumul asta si sa si fiu numit cocalar pt asta? stiu si eu ff bine ca pe wikipedia poate edita oricine.Ce m-a pus pe ganduri a fost ca scria ca David Rutter declarase ca va fi Liga I si vroiam sa vad parerea altora.

Daca asa vorbiti voi cu membrii forumului, o sa am grija sa vin cat mai "des" pe aici si sa postez...
Chase187 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2008, 08:54 AM   #1013
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Ai vazut acolo unde link catre interviul respectiv sau citat? S-a mai spus de zeci de ori ca Wikipedia nu e o sursa credibila, la fel si cu blogul ala fantoma, dar nu tot timpul trebuie sa se trezeasca unul care sa posteze chestiile astea.

Daca eu ma duc si editez pagina de la Fifa 09 si zic ca Rutter a declarat ca Fifa 2010 pe pc nu va mai exista, o sa crezi ce scrie acolo?
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2008, 09:49 AM   #1014
micul_sorinel
Member
 
micul_sorinel's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
micul_sorinel is on a distinguished road
Default

sa vedem la demo cum o fi jocu
micul_sorinel is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2008, 10:26 AM   #1015
stefan
Guest
 
Default

Unul din administratorii forumului oficial a declarat ca FIFA 09 PC Demo ar trebui sa apara maine. Intrati aici si cititi.
  Reply With Quote
Old 10-09-2008, 10:31 AM   #1016
Dany_Poli
Member
 
Join Date: Aug 2008
Dany_Poli is an unknown quantity at this point
Default

mns,stefain si liquid chiar ca va purtatzi urat cu membri.Dupa ce omu a gasit si el o informatzie pe wikipedia ce naiba trebuie sa-l facetzi cocalar....si mai ales v-am trm private message la fiecare sa ma ajutatzi cu cva si nici in zi de azi nu mi-ati rasp....Sunt sigur ca imi vetzi da ban dar ma doare in ****.....nici un amarat de uptade nu ati mai fost in stare sa facetzi..
Dany_Poli is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2008, 10:34 AM   #1017
Rapid(FZR)
Member
 
Rapid(FZR)'s Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Rapid(FZR) is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by stefan View Post
Unul din administratorii forumului oficial a declarat ca FIFA 09 PC Demo ar trebui sa apara maine. Intrati aici si cititi.
tinand cont ca cel care a postat este un admin al situ-lui ar putea fi adevarat
Rapid(FZR) is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2008, 10:48 AM   #1018
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by Dany_Poli View Post
mns,stefain si liquid chiar ca va purtatzi urat cu membri.Dupa ce omu a gasit si el o informatzie pe wikipedia ce naiba trebuie sa-l facetzi cocalar....si mai ales v-am trm private message la fiecare sa ma ajutatzi cu cva si nici in zi de azi nu mi-ati rasp....Sunt sigur ca imi vetzi da ban dar ma doare in ****.....nici un amarat de uptade nu ati mai fost in stare sa facetzi..
Pentru ca, si asta e ultima data cand repet, chestiile alea s-au postat deja de cateva ori si s-a dovedit intotdeauna ca sunt false si ca unii oameni cu prea mult timp liber le editau aiurea pe wikipedia. Dar la noi e mult prea greu sa citesti inainte, e mult prea greu sa gandesti.

In al doilea rand, cand cineva te contacteaza si doreste ceva de la tine, ar fi normal sa incerce sa se exprime cat mai corect si curat. Ce impresia ii lasi unei persoane cand o contactezi, indiferent de metoda, si folosesti un limbaj pe care persoana respectiva trebuie sa se chinuie sa-l descifreze.

In momentul in care cineva scrie corect, cursiv si coerent, atunci ii este raspuns. Toate aceste lucruri trebuiau invatate la scoala, dar se pare ca ca unii nu prea mai dau pe acolo.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2008, 10:55 AM   #1019
Dany_Poli
Member
 
Join Date: Aug 2008
Dany_Poli is an unknown quantity at this point
Default

vretzi sa zici knd eu ti-am trm message ala nu m-am exprimat bine.....ACUM FACI PE PROSTUL....ai gasit un motiv ca sa nu-ti misti degetele si sa scri 3 cuvinte....daca vrem piratam pana ni se sparge cablul de net....nu putetzi voi inchide torrentele...
Dany_Poli is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2008, 11:07 AM   #1020
mihaip08
Member
 
mihaip08's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Bucuresti
mihaip08 has a little shameless behaviour in the past
Default

Quote:
Originally Posted by Rapid(FZR) View Post
tinand cont ca cel care a postat este un admin al situ-lui ar putea fi adevarat
Da sper sa apara si jocul full mai devreme cu o zi.
mihaip08 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:33 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL