INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 13

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 03-10-2012, 03:14 PM   #11
adryan_ss2
Member
 
Join Date: Oct 2012
adryan_ss2 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by kicsihari23 View Post
ady, introdu ck key-ul in origin(dai click pe origin si redeem product code) si il poti downloada de la serverele ea, de altfel dvd-ul l-au dat doar asa la misto pentru ca ceea ce conteaza este doar acel cdkey :P. cd key-ul il gasesti pe manualul de instructiuni al jocului.
Ms mult pt. raspuns. M'am gandit si eu la vatianta asta (era si singura de fapt) dar refuzam sa cred ca mi'au dat un dvd gol :0.
adryan_ss2 is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2012, 03:29 PM   #12
Sp1ke
Member
 
Join Date: Sep 2012
Sp1ke is on a distinguished road
Default

Pentru cei care si-au luat recent Fifa 13, stiti vreun magazin in care as mai putea gasi in stoc jocul? Am fost la altex si la flanco(Iulius) dar nu il mai aveau pe stoc. Am gasit la un magazin numit 4Games, avea vreo 5-6 exemplare dar la pretul de 200 de lei si nu dau atat pe el. Stau in Cluj-Napoca.
Sp1ke is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2012, 05:58 PM   #13
aLexBN
Member
 
aLexBN's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bistrita , Romania
aLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Sp1ke View Post
Pentru cei care si-au luat recent Fifa 13, stiti vreun magazin in care as mai putea gasi in stoc jocul? Am fost la altex si la flanco(Iulius) dar nu il mai aveau pe stoc. Am gasit la un magazin numit 4Games, avea vreo 5-6 exemplare dar la pretul de 200 de lei si nu dau atat pe el. Stau in Cluj-Napoca.
Eu l-am comandat sāmbătă şi marţi mi-a ajuns, era cea mai bună soluţie. Am fost şi eu prin magazine, la Altex ziceau că joi sau vineri o să mai aducă, aici vorbesc despre varianta pentru PS3.
__________________
aLexBN
FifaRomania facemaker
aLexBN is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2012, 01:50 PM   #14
alex_law
Member
 
Join Date: Sep 2009
alex_law is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Sp1ke View Post
Pentru cei care si-au luat recent Fifa 13, stiti vreun magazin in care as mai putea gasi in stoc jocul? Am fost la altex si la flanco(Iulius) dar nu il mai aveau pe stoc. Am gasit la un magazin numit 4Games, avea vreo 5-6 exemplare dar la pretul de 200 de lei si nu dau atat pe el. Stau in Cluj-Napoca.
Sambata trecuta era pe rafturi la Media Galaxy, in Polus. Era 169,90 lei, destul de ieftin in comparatie cu alte magazine. Ti-as recomanda totusi sa iti cumperi CD-Key-ul de pe http://shop.computergames.ro/electro...-arts/fifa-13/ . E mai ieftin si mai comod de procurat daca platesti cu cardul online
alex_law is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2012, 04:25 PM   #15
kicsihari23
Member
 
kicsihari23's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
kicsihari23 is on a distinguished road
Default

cel mai apropiat magazin altex este cam la 40 de km de orasul in care stau, m-am dus cu autobuzul pana acolo luni dupa ore si ghiciti ce, am cumparat ultimul dvd cu fifa 13 din magazinul ala ), asta da noroc. asta e primul joc pe care dau bani in viata mea dar merita, e foarte tare modul online. Sa nu mai spun de libertatea pe care ti-o da un dvd original, ai un sentiment foarte misto cand stii ca poti intra oriunde in meniu si nu doar la manager mode ca la versiunile piratate... + ca fifa 13 pc inca nici nu a aparut pe torrente, sa nici nu apara!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kicsihari23 is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2012, 12:44 AM   #16
boddy_me
Member
 
Join Date: May 2009
boddy_me is on a distinguished road
Default

media galaxy polus center. erau mai multe cand am fost sa il cumpar.
boddy_me is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2012, 10:58 PM   #17
koko12
Member
 
Join Date: May 2012
koko12 is on a distinguished road
Default

am o intrebare Cd-keyul mai merge folosit a2a oara ?
koko12 is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2012, 11:29 PM   #18
Sp1ke
Member
 
Join Date: Sep 2012
Sp1ke is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by koko12 View Post
am o intrebare Cd-keyul mai merge folosit a2a oara ?
Nu, dar daca iei jocul de pe origin iti ramane salvat pe cont si poti sa-l instalezi de cate ori vrei.
Sp1ke is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2012, 08:15 PM   #19
mogadaniel2000
Member
 
Join Date: Jun 2008
mogadaniel2000 is on a distinguished road
Default

mi-am cumparat fifa 13 original si cand vreau sa joc imi iasa afara cu totul oare care ar fi cauza?
mogadaniel2000 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2012, 11:55 PM   #20
CoolBoy79
Member
 
CoolBoy79's Avatar
 
Join Date: Aug 2012
CoolBoy79 is on a distinguished road
Default

Instaleaza ultimul driver la placa video.
CoolBoy79 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:43 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL