INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 13

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 16-09-2012, 05:24 PM   #1
kicsihari23
Member
 
kicsihari23's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
kicsihari23 is on a distinguished road
Default Precomanda fifa 13

salut, daca o sa precomand fifa 13 de pe net(sa zicem, de la media galaxy) o sa platesc suma afisata in momentul precomenzii indiferent de cat va costa dupa aceea? Este posibil ca pretul sa scada dupa lansare?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kicsihari23 is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2012, 06:07 PM   #2
darkstefan
Member
 
darkstefan's Avatar
 
Join Date: Sep 2012
darkstefan is on a distinguished road
Default

Salut eu nu stiu cat e pretul la media galaxy dar cred ca este acelasi ca si la altex de unde mi-am comandat eu.Sincer numar zilele pana cand va veni comanda.
darkstefan is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2012, 06:27 PM   #3
kicsihari23
Member
 
kicsihari23's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
kicsihari23 is on a distinguished road
Default

preturile sunt aceleasi, am verificat. Care este insa avantajul de a precomanda un joc? 160 de lei este o suma mare de bani pentru mine, oricum daca as cumpara fifa 13 ar fi o premiera pentru ca nu am mai cumparat niciodata un joc original...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kicsihari23 is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2012, 06:58 PM   #4
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Daca esti dispus sa astepti pana prin decembrie, banuiesc ca va scadea cam in jurul sumei de 100 de lei. Nu sunt sigur, dar asa am auzit.
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2012, 07:19 PM   #5
kicsihari23
Member
 
kicsihari23's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
kicsihari23 is on a distinguished road
Default

daca ma gandesc mai bine, cred ca totusi o sa il cumpar doar ca nu stiu de unde. Am vazut ca pe mediagalaxy si altex costa 160 de lei, transport gratuit in ambele parti, insa acolo scrie ca il voi primi in 48 de ore de la comanda si jocul se lanseaza vineri, deci banuiesc ca il voi primi doar marti pentru ca nu cred ca curierul prin care il trimit lucreaza si in week-end. pe emag costa 200 de lei + transport o sa fie mult mai mare suma ! Cred ca o sa-l cumpar de la altex.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kicsihari23 is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2012, 10:52 PM   #6
MihaiC
Member
 
MihaiC's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: Ploiesti
MihaiC is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to MihaiC
Default

eu zic sa mai astepti, eu am luat fifa12, anul trecut dupa maxim 1 luna cu vro 18 euro, cd-key... acum mai mult de 25 euro nu are cum sa fie...deja am vazut pe alte site-uri cd-key cu 28 euro, 30 euro, difera...pana si pe amazon.uk este 28 lire...

precomanda in general trebuie sa fie mai ieftina decat cand apare imediat, dar in cazul de fata eu zic ca e scumpa, si o sa mai scada pretul la fifa13, in jur de 25 euro zic eu...si anul trecut fifa12 la precomanda era undeva intre 120-150 lei
__________________
Join CLUB for play FIFA13 Championship
Ofer FIFA13 PC la 27 euro=124lei


Pentru detalii si adresa campionatului trimiteti PM sau contact:
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
MihaiC is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2012, 04:13 PM   #7
Raz3
Member
 
Join Date: Jul 2012
Raz3 is on a distinguished road
Default

Pretul va sacdea ide prin noiembrie...de craciun cred ca ajunge la 110 lei sau 100 lei...Eu nu voi face precomanda ma duc personal la MG sa cumpar...poate prin 1-5 octombrie
__________________
Diavol Rosu
Raz3 is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2012, 08:16 PM   #8
gabi41119842003
Member
 
Join Date: Nov 2003
gabi41119842003 is on a distinguished road
Default

Eu il precomand de pe amazon si ma costa 39.99 $ in varianta pc download. Am vazut ca merge sa comanzi si din Romania daca cumperi cu cartea de credit.
__________________
All guilt is relative. Loyalty counts. And never let your conscience be your guide
gabi41119842003 is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2012, 11:07 AM   #9
Nesta
La tăți ni-i greu
 
Nesta's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Drobeta-Turnu-Severin
Nesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by kicsihari23 View Post
daca ma gandesc mai bine, cred ca totusi o sa il cumpar doar ca nu stiu de unde. Am vazut ca pe mediagalaxy si altex costa 160 de lei, transport gratuit in ambele parti, insa acolo scrie ca il voi primi in 48 de ore de la comanda si jocul se lanseaza vineri, deci banuiesc ca il voi primi doar marti pentru ca nu cred ca curierul prin care il trimit lucreaza si in week-end. pe emag costa 200 de lei + transport o sa fie mult mai mare suma ! Cred ca o sa-l cumpar de la altex.
Pe emag nu se mai plateste transportul de 2 ani.
Nesta is offline   Reply With Quote
Old 19-09-2012, 02:14 AM   #10
Sp1ke
Member
 
Join Date: Sep 2012
Sp1ke is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Nesta View Post
Pe emag nu se mai plateste transportul de 2 ani.
Nici chiar, daca ai o comanda de sub 90 de ron il platesti. Bine, in cazul lui nu se plateste, dar chiar si asa tot nu se merita sa-l cumperi de la emag, avand in vedere ca sunt atatea magazine gen pcgarage, mediagalaxy, altex, ventum, de unde se poate lua la un pret mult mai bun( incluzand si transportul, la cele care cer)
Sp1ke is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:46 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL