INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > FIFA 07
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 28-09-2006, 10:50 PM   #11
fidodido
Member
 
Join Date: Sep 2006
fidodido is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by SSORIN@Sep 28 2006, 12:38 PM
Am luat si eu patchul si am rezolvat problema. Bravo sirius !
[snapback]93683[/snapback]
eu am urmatorul sistem notebook: procesor intel centrino 1.86 ghz 2mb level 2 cache, video Ati Radeon X300 cu 128 mb, memorie 1024 DDR2 si imi merge meniul sacadat rau de tot, in timpul jocului nu am nici o problema, merge perfect iar in meniu dezastruos, am luat framerate patch-ul si tot asa merge!!
poate cineva sa ma ajute?
fidodido is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2006, 10:59 PM   #12
Jokes
Invincible
 
Jokes's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Bucureşti
Jokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to behold
Default

Patch-ul este numai pt. cinematics,nu are legatura cu meniul.Incearca sa schimbi rezolutia poate se misca mai bine.
Jokes is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2006, 05:51 AM   #13
zazu
Member
 
Join Date: Sep 2006
zazu is on a distinguished road
Default

baietzii..ma ajutati si pe mine ? ....am postat ceva mai sus...la mine le cinematics se mijca sacadat..(.nsuh ce sa `i fac...k (sunt batut in cap si nu stiu sa folosesc limba romana) am luat patchu si tot aja merge ... pls help
zazu is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2006, 11:14 AM   #14
T!G3R
Member
 
Join Date: May 2004
T!G3R is on a distinguished road
Default

citeste read me din arhiva si trebuie sa mearga
T!G3R is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2006, 12:39 PM   #15
`Xero
Member
 
Join Date: Apr 2005
`Xero is on a distinguished road
Default

Patchul este minunat,la mine scoate blurul de la reluari si chiar si in gameplay se misca mai bine.Dar din pacate se pare ca nu mai functioneaza nici un film din joc : cel cu ea sports it's in the game,si nici cel cu prezentarea jocului... Se poate rezolva cumva problema asta?
Edit: Am gasit gasit sterg randul VIDEO=0
Pot face vreo setare sa apara Depth of Field in timpul meciului,nu la reluari? ca sunt curios cum s-ar vedea
`Xero is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2006, 05:29 PM   #16
Never2Close
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Buc
Never2Close is on a distinguished road
Default

aceeasi problema....cine-urile dupa gol se vad aiurea si dupa instalarea patch-ului.
oricum superpatch......thx
__________________
Il joc din 1997...
Never2Close is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2006, 11:50 PM   #17
mariatorcea
Member
 
Join Date: Aug 2006
mariatorcea is on a distinguished road
Default

Cum fac back-up ??? Dupa aceea copii fis. config corespunzator peste cel vechi?

mariatorcea is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2006, 11:53 PM   #18
sisu_stelistul
Member
 
sisu_stelistul's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
sisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to sisu_stelistul
Default

Iei fisierul care este in joc si il copii in alta parte, apoi copii fisierul din arhiva in directorul jocului.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sisu_stelistul is offline   Reply With Quote
Old 01-10-2006, 12:36 AM   #19
cheloo4all
Member
 
Join Date: Oct 2006
cheloo4all is on a distinguished road
Default

eu am fifa 2007 full versiunea PC
cheloo4all is offline   Reply With Quote
Old 01-10-2006, 07:20 AM   #20
zazu
Member
 
Join Date: Sep 2006
zazu is on a distinguished road
Default

sal baietzi , am rezolvat eu problema...imi mergeea super sacadat inainte si in meniu si in toate...apoi am luat patchu de pe net..super patch...insa in momentele knd (sunt batut in cap si nu stiu sa folosesc limba romana) dadeam gool si out si etc . se mijca din nou sacadat ...dak (sunt batut in cap si nu stiu sa folosesc limba romana) dupa instalarea patchului merge sacadat ceea mai buna idee ar fi sa luatzi ultimul driver de placa video...aja am facut si ue ..si merge perfect.....pt. cei care aveti TI RADEON...un link direct catre driver.. https://support.ati.com/ics/support/default...dge&folderID=27 sper sa va ajute......bafta
zazu is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:16 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL