INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Probleme legate de site > Arhiva

 
 
Thread Tools
Old 28-05-2003, 10:43 AM   #11
sanshine
Member
 
sanshine's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: Bucuresti
sanshine will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to sanshine
Default

FC National - Ceahlaul 3-1
UTA - Gloria 0-2
Farul - Rapid 0-3
Sportul Stud. - FC Arges 2-2
Otelul - Steaua 1-3
FC Brasov - FCM Bacau 1-0
Poli AEK - Astra 1-1
U Craiova - Dinamo 3-0
__________________
We don't need a fountain of youth. We need a fountain of smart.
sanshine is offline  
Old 28-05-2003, 04:51 PM   #12
mininu
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
mininu is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mininu
Default

FC National - Ceahlaul 1-2
UTA - Gloria 0-2
Farul - Rapid 1-0
Sportul Stud. - FC Arges 0-2
Otelul - Steaua 1-0
FC Brasov - FCM Bacau 2-0
Poli AEK - Astra 0-2
U Craiova - Dinamo 1-1
mininu is offline  
Old 28-05-2003, 08:55 PM   #13
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Clasament la ultima etapa de pronosticuri ::

mns :: 9p (za master has lovit )
ScorpionX :: 7p
tudosebogdan :: 5p
Neo :: 3p
blue boy :: 3p
Dark Comy :: 3p
mininu :: 2p
Sarbu Miahil Bogdan :: 2p
sanshine :: 1p
Sirius Black : 0p

locurile 2 si 3 in clasament au dezamagit
ScorpionX a facut o treaba buna din nou

bah, cum ati pus ca bate brasov era clar blatul
la fel si la rapid
uta nu putea sa plece cu capul jos (forza baietii, la anu ne intoarcem sa futem in c*r pe toti cacatii de romani)...
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 29-05-2003, 02:02 AM   #14
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

sai futeti in cur pe kktz (sunt cocalar de mirc)i romanii?ma mns de cand esti tu pro ungaria?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline  
Old 29-05-2003, 09:17 PM   #15
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

mi-e scarba de conationalii mei
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 29-05-2003, 10:34 PM   #16
ScorpionX
Member
 
Join Date: Mar 2003
Location: Craiova
ScorpionX is on a distinguished road
Default

Bai mns in ultima vreme ai fost foarte de treaba dar acum chiar ai dat-o-n bara. Inteleg ca stai aproape de bozgori, dar nici chiar asa, pentru mine sunt cea mai dezonorabila minoritate (nu ma iau de ungurii din ungaria care sunt niste oameni exemplari prin unitatea lor), dar cei de la noi sunt chiar scarbosi! Am fost in Borsec si am vrut sa luam benzina, taica-meu a vorbit in romana si ala i-a zis ca nu mai au si sa venim peste doua ore! Asa am si facut, dar au zis ca tot nu au, atunci eram cu niste prieteni din ungaria care erau cu alta masina si cand i-au vorbit in maghiara imediat i-a servit! Si am mai trait peripetii din astea! Trage si tu concluzia!
Acum au plecat ai mei la Budapesta , cu afaceri dar tot e misto ca se duc si prin WIENA si-mi ia role de acolo ca nu se platesc taxe vamale. Deci tot trag foloase!
__________________
SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI,
SUNTEM OLTENI,
SI INTODEAUNA VOM STRIGA
HAI CRAIOVA!
ScorpionX is offline  
Old 29-05-2003, 10:54 PM   #17
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

am spus ca ma f*t cu unguri sau care-i problema?!?! am zis ca ma scarbesc romanii !!! <_<
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 29-05-2003, 10:55 PM   #18
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

la cine te referii cand zici conationali? ca de obicei te-ai referi la tigani.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline  
Old 29-05-2003, 11:09 PM   #19
ScorpionX
Member
 
Join Date: Mar 2003
Location: Craiova
ScorpionX is on a distinguished road
Default

Eu nu am zis asta! Si nu vreau sa te superi! Vroiam sa-ti spun ca suntem ROMANI si ROMANII trebuie sa fie intodeauna uniti indiferent de ce se intampla. Decat sa spunem ca ne e scarba de conationali mai bine am incerca sa-i ajutam.
__________________
SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI,
SUNTEM OLTENI,
SI INTODEAUNA VOM STRIGA
HAI CRAIOVA!
ScorpionX is offline  
Old 29-05-2003, 11:11 PM   #20
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

mie mi-e rusine ca sunt romana si nu vreau sa mai fiu roman, mie rusine ca oamenii astia traiesc intr-o tara ca romania

pacat de tara asta ca e populata doar de gunoaie
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
 

Bookmarks
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:18 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL