INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08 > RLSP 2008

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 11-02-2008, 05:55 AM   #11
bdevil
Member
 
Join Date: Mar 2007
bdevil is on a distinguished road
Default

Eu oricum cred ca e un pas inainte pentru echipa Fifa Romania ... spun asta pentru ca :

Electronic Arts va produce jocuri la Bucureşti

Electronic Arts, cel mai important producător de jocuri video din lume, va începe în acest an producţia de jocuri video pentru computere şi console în România, potrivit hir.ro. „România devine singura ţară din Europa Centrală şi de Est în care Electronic Arts are un studio de creaţie pentru jocuri video”, a declarat Viorel Alex Marinescu, director Enabling Technologies în cadrul EA Romania. Electronic Arts este prezentă în Romania din 2005 cu divizia de jocuri pentru telefoane mobile EA Mobile. În cadrul studioului de la Bucureşti au fost realizate jocuri precum Harry Potter and the Order of Phoenix, Medal of Honor sau Need For Speed Carbon.
Pentru extinderea activităţilor de la Bucureşti, Electronic Arts a închiriat deja birouri cu o suprafaţă de 2.500 de metri pătraţi în complexul Sema Parc. „Dorim ca până la sfârşitul anului să numărăm peste 320 de angajaţi”, a adăugat Viorel Marinescu.
Electronic Arts va investi în următorii ani peste cinci milioane dolari în dezvoltarea studioului de la Bucureşti. Totodată, EA va continua investiţiile începute anul trecut în Universitatea Politehnică Bucureşti şi în cursurile cu aplicabilitate în industria jocurilor.

Se stie ca romanii sunt buni programatori si buni graficieni. Sper sa-si dea aportul la urmatorul Fifa, chiar Fifa09.
bdevil is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2008, 08:31 PM   #12
South_boy
Member
 
South_boy's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
South_boy is on a distinguished road
Default

asta dovedeste ca suntetzi cei mai buni editori din romania bv Fifa Romania suntetzi cei mai tari
South_boy is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2008, 09:39 PM   #13
catos
Member
 
catos's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Prahova,Campina
catos is on a distinguished road
Default

bv voua.sunteti cei mai tari
catos is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2008, 09:48 PM   #14
SebiP
Banned
 
Join Date: Jan 2008
SebiP is on a distinguished road
Default

bv :P ce ne-am face noi fara voi :P
SebiP is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2008, 02:59 AM   #15
irinacosta
Member
 
Join Date: Mar 2008
irinacosta is on a distinguished road
Default q

Salutare. Am un laptop Fujitsu-siemens Amilo L7300 care respecta toate cerintele jocului 2008. stiu ca e un mesaj in read me cum ca s-ar putea sa nu mearga pe laptopuri. totusi, intrebarea e daca cineva a mai incercat sa joace pe laptop si a reusit (daca da, cum)?. merci mult.
irinacosta is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2008, 07:52 PM   #16
Rica25
Banned
 
Join Date: Feb 2008
Location: Romania
Rica25 is an unknown quantity at this point
Default

scuze pt offtopic
daca vrei sa joci fifa, dar nu vrei pe PC, X-box sau Playstation, ia-ti un PSP (PlayStation Portabil) si jocul pt aceasta consola...Ca la laptop...
Rica25 is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2008, 11:35 PM   #17
gigimures
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Tg-Jiu
gigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to gigimures
Default

A fost mijto articolul
gigimures is offline   Reply With Quote
Old 19-06-2008, 04:46 PM   #18
Marius_Fifa
Banned
 
Join Date: Jun 2008
Marius_Fifa is on a distinguished road
Default

bv baieti forza fifaromania
Marius_Fifa is offline   Reply With Quote
Old 19-06-2008, 06:47 PM   #19
Kadu
Member
 
Join Date: Jun 2008
Kadu is on a distinguished road
Default

Bv baieti!Suntem alaturi de voi,nu toti majoritatea,ca altii au uitat ca voi faceti patch-uri de cand ei nu auzisera de fifa si acum s-au dat cu aia de la fifa pro care fac patch-uri de o editie de fifa!
Kadu is offline   Reply With Quote
Old 15-07-2009, 01:06 PM   #20
valentinous
Member
 
valentinous's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Ploiesti
valentinous is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to valentinous Send a message via Skype™ to valentinous
Default

Tineti-o tot asa Echipa FifaRomania !
valentinous is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:53 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL