INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Reply
 
Thread Tools
Old 24-06-2010, 09:22 PM   #511
serjiulik
Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Radauti
serjiulik is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to serjiulik
Default

imi raspunde si mie cineva va rog ?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
serjiulik is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2010, 09:52 PM   #512
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by serjiulik View Post
imi raspunde si mie cineva va rog ?
Dupa ce ai instalat patchul si ai salvat baza de date nu o poti alege cand incepi o noua cariera?
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2010, 10:48 PM   #513
serjiulik
Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Radauti
serjiulik is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to serjiulik
Default

cum se salveaza baza de date ?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by serjiulik; 24-06-2010 at 10:52 PM.
serjiulik is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2010, 11:46 PM   #514
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Bremalesi View Post
1.Eu nu certam pe nimeni, te întrebam doar dacă există astfel de patchuri și nu știu eu. Acuma sincer, tu care, probabil ca noi toți, joci manager, instalazi 30 de patchuri dupa ce instalezi jocul?
2.Nicio problema. Puteti sa il lansati cand vreti voi dar s-ar putea ca toata munca voastra (presupun ca nu e una simplă) sa nu mai conteze în final. Asta ptr ca va aparea Fifa Man 2011 pana atunci.
3. Păcat. Am citit stirile voastre, sper să fie un joc reușit.
O seară plăcută vă doresc.
1. Stiu ca nu te certai cu nimeni, dar eu ti-am exlicat ca nu e de competenta mea cum lanseaza X sau Y patch-urile respective.
2. Eu sper sa conteze.
3. Si noi speram acelasi lucru!

O seară plăcută îţi dorim şi noi!

Quote:
Originally Posted by serjiulik View Post
cum se salveaza baza de date ?
Dupa ce ai instalat patch-ul deschizi editorul si apesi pe butonul din dreapta-jos (write database ...), inchizi editorul si poti incepe o cariera noua, cu conditia ca tu sa alegi "editor database" cand iti va aparea ecranul respectiv.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 27-06-2010, 11:24 AM   #515
Bremalesi
Member
 
Join Date: Jun 2010
Bremalesi is on a distinguished road
Default

Salutare. Am si eu 2 intrebari si daca m-ati ajuta cu un sfta v-as fi recunoscator.
1. Am instalat patchul de la voi si m-am apucat sa il "imbunatatesc". Am mai adaugat foto la unii jucatori, fotografii la stadioane+anumite transferuri. Oare este mai bine ca toate aceste fotografii sa le pun in folderul din Windows sau sa le pun pe F (acolo unde am instalat jocul)? Ma gandesc ca daca le pun unde am instalat jocul intre celelalte care exista ptr alte echipe am mai putine sanse sa imi dea "crash". Voi ce imi recomandati?
2. Dintre patchurile pe care le-ati recomandat voi pe acest forum, care este cel mai bun pentru tricouri, cel mai realist? RO-MD nu are decat tricouri generice, fara firme pe ele...
Bremalesi is offline   Reply With Quote
Old 27-06-2010, 02:59 PM   #516
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

1. Ca sa eviti sa-ti crape jocul te sfatuiesc sa cumperi jocul original si sa-ti instalezi Update 5! Pozele n-au nicio legatura cu vreun "crash" pentru ca nu influenteaza dinamica jocului. Sunt doar niste poze.
2. RO-MD-JP nu contine vreun echipament real. Iti recomand patch-ul cu echipamentele echipelor din Liga 1 de pe ManagerFIFA.com pe care il poti gasi pe topicul asta!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 27-06-2010, 04:40 PM   #517
Bremalesi
Member
 
Join Date: Jun 2010
Bremalesi is on a distinguished road
Default

Multumesc mult de raspuns. Din pacate, toate jocurile din seria Fifa manager "crapa", chiar daca sunt originale. M-am confruntat cu asta si stiu bine.
Mersi mult ptr recomandare!

// cu placere!

Last edited by Astristul; 27-06-2010 at 05:46 PM.
Bremalesi is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2010, 04:09 PM   #518
bluezero
Member
 
bluezero's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
bluezero is on a distinguished road
Default

imi da si mie cineva un link pentru stemele din Ukraina?raman dator.
__________________
DRUMANDBASS|I DON'T CARE
DUBSTEP |I LOVE THEM
bluezero is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2010, 04:59 PM   #519
mikkel
Member
 
mikkel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
mikkel will become famous soon enoughmikkel will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to mikkel
Default

Quote:
Originally Posted by bluezero View Post
imi da si mie cineva un link pentru stemele din Ukraina?raman dator.
uite, descarca de aici patchul pentru Ucraina, versiunea 2.0 a celor de la managerfifa.com, dezarhiveaza si vezi ca ai 2 executabile, unul pentru database si unul pentru steme. Bafta!

FM Zocker a lansat azi patchul pentru Uzbekistan. Il puteti descarca de aici.
FM Trikots a lansat un patch cu noua minge folosita in 1. Bundesliga. Il puteti descarca de aici.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 28-06-2010 at 08:40 PM.
mikkel is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2010, 05:31 PM   #520
Cosmin080
Member
 
Cosmin080's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Moreni,Dambovita
Cosmin080 will become famous soon enough
Default

unde se instaleaza patchul pt kiturile echipelor din romania

// se instaleaza automat!

Last edited by Astristul; 28-06-2010 at 08:41 PM.
Cosmin080 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa manager 10, fotbal, patch

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:34 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL