INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-11-2009, 12:33 PM   #21
sebseb
Member
 
sebseb's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Baia Mare
sebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by Florin4you View Post
Admine il felicit pe castigator dar tie iti transmit urmatoare cuvinte: Nu esti corect deloc!Mie mi-ai anulat golurile fara motiv chiar daca erau la manager mode si erau foarte frumoase!

Se vede din posturile tale ca esti un tip arogan si caruia ii place sa isi bata joc de alti!Asta ai facut si cu mine!Da ma crezi chir atat de prost sa incep acum sa joc amicale sa dau goluri frumoase?sati lin ca nu am jucat meciuri sa dau goluri pt concursul tau ci am jucat meciurile mele din cariera si cand dadeam un gol mai frumos il salvam!..ce sa fac daca nu am computer foarte performant sa pot inregistra cu programele respective.....eu am dat export..si din cauza asta cred ca tu ai zis ca nu sunt la manager mode!Stiu ca nu vei raspunde la acest mesaj deoarece te crezi prea tare!Da iti zic ca nu esti deloc corect si ca in viata o sa ai multe de pierdut din cauza asta!Bafta si NB!
Eu cred că golurile tale nu au fost luate īn considerare pentru ca acele bannere de pe marginea terenului sunt cu FIFA 10, LET'S FIFA 10 etc. iar dacă joci in carieră cu o echipa din Romānia ai să vezi ca acele bannere o să fie cu RLSP 10 si alte reclame romāneşti.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sebseb is offline  
Old 08-11-2009, 12:59 PM   #22
Florin4you
Member
 
Florin4you's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Florin4you is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by sebseb View Post
Eu cred că golurile tale nu au fost luate īn considerare pentru ca acele bannere de pe marginea terenului sunt cu FIFA 10, LET'S FIFA 10 etc. iar dacă joci in carieră cu o echipa din Romānia ai să vezi ca acele bannere o să fie cu RLSP 10 si alte reclame romāneşti.
nu stiu ce sa zic....poate la mine nu merge bine sau nushu...oricum ele au fost la manager mode!Nu sunt mincinos si ni hot!Daca asta a crezut adminu......Oricum nu a fost corect deloc!M-am simtit ca un prost sa vad ca la toti le ia in considerare golurile numai ale mele nu,chiar daca erau si frumoase si la manager mode!Am pus printuri cu echipa mea sa vada ca am jucatorii transferati.....in ultimul meu post cu goluri am pus si print cu echipa mea si sa vada adminu ca il am in echipa pe un jucator HUNT (sau asa ceva),un fudas tanar cu 95 skil care aparae in anul 4 de cariera sau 5...Oricum concursul s-a terminat si eu am fost luat de prost!Felicitari din nou castigatorului!o zi buna!
Florin4you is offline  
Old 08-11-2009, 01:19 PM   #23
yzeee
Member
 
yzeee's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
yzeee is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Florin4you View Post
nu stiu ce sa zic....poate la mine nu merge bine sau nushu...oricum ele au fost la manager mode!Nu sunt mincinos si ni hot!Daca asta a crezut adminu......Oricum nu a fost corect deloc!M-am simtit ca un prost sa vad ca la toti le ia in considerare golurile numai ale mele nu,chiar daca erau si frumoase si la manager mode!Am pus printuri cu echipa mea sa vada ca am jucatorii transferati.....in ultimul meu post cu goluri am pus si print cu echipa mea si sa vada adminu ca il am in echipa pe un jucator HUNT (sau asa ceva),un fudas tanar cu 95 skil care aparae in anul 4 de cariera sau 5...Oricum concursul s-a terminat si eu am fost luat de prost!Felicitari din nou castigatorului!o zi buna!
Si eu am fost in aceeasi situatie.Nu mi-au fost luate in considerare unele goluri..pe motiv ca nu sunt la Manager Mode/The Season.Ma rog..nu mai are rost sa comentam..faptul e consumat.
yzeee is offline  
Old 08-11-2009, 01:33 PM   #24
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Daca ati fi respectat regulile si sa faceti clipurile cum vi s-a cerut era totul Ok.
Acum discutiile sincer nu isi mai au rostul, vorba lui Yzeee "faptul este consumat".
Danny79 is offline  
Old 08-11-2009, 07:02 PM   #25
yzeee
Member
 
yzeee's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
yzeee is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Daca ati fi respectat regulile si sa faceti clipurile cum vi s-a cerut era totul Ok.
Acum discutiile sincer nu isi mai au rostul, vorba lui Yzeee "faptul este consumat".
dar le-am facut cum ni s-a cerut, respectand regulile...
yzeee is offline  
Old 11-11-2009, 11:39 PM   #26
dragos94
Member
 
Join Date: Nov 2009
dragos94 is on a distinguished road
Default concurs

pot sa postez un gol dat intr-un amical in manager mode?
dragos94 is offline  
Old 11-11-2009, 11:40 PM   #27
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Concursul s-a incheiat.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 11-11-2009, 11:44 PM   #28
dragos94
Member
 
Join Date: Nov 2009
dragos94 is on a distinguished road
Default

oricum puteam sa postez?
dragos94 is offline  
Old 12-11-2009, 05:33 PM   #29
sebseb
Member
 
sebseb's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Baia Mare
sebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud of
Default

Daca este in Manager Mode, da.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sebseb is offline  
Old 14-11-2009, 12:24 AM   #30
TheSpider
Member
 
TheSpider's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
TheSpider is on a distinguished road
Default

da managerul cine l-a castigat pana la urma?
__________________
JOS COUCH POTATO
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
)


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
TheSpider is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:33 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL