INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > Console

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 13-09-2009, 10:47 AM   #11
alynz
Member
 
Join Date: Apr 2009
Location: Iasi,Romania
alynz has a little shameless behaviour in the past
Default

@Ditz,mi-au mers toate.Lampard nu e asa de bun incat sa le faca pe acelea.
Cu Messi,Ibrahimovic,Henry,Drogba,Del Piero,Amauri sau Ribery sigur iti ies.La un meci sunt destul de greu de facut,dar daca nimeresti unul din jucatorii pe care ti i-am enumerat mai sus in arena d-inaintea meciului le vei face.Sper ca m-am facut inteles si iti urez multa bafta
alynz is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2009, 10:55 AM   #12
Ditz
Member
 
Join Date: Jul 2008
Ditz is on a distinguished road
Default

Mersi mult alynz. Eu am incercat cu Lampard,dar nu mi-a iesit niciuna , si am crezut ca nu-s implementate in demo.In meci nu le-am incercat.Le-am folosit doar pe cele vechi.
Ditz is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2009, 02:56 PM   #13
alynz
Member
 
Join Date: Apr 2009
Location: Iasi,Romania
alynz has a little shameless behaviour in the past
Default

Chiar am fost si eu surprins ca Lampard nu poate face nici macar Braziliana,ce sa mai vorbim de Hocus-Pocus sau noile scheme bagate in joc...
Apropo,abia astept sa apara Fifa 10 Full pe Xbox 360.Sa incep un Manager Mode cu Real Madrid
alynz is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2009, 07:11 PM   #14
Ditz
Member
 
Join Date: Jul 2008
Ditz is on a distinguished road
Default

Si eu astept manager mode.Doar ca incep vreau sa incep cu ultima echipa din Anglia.
S-a introdus cumva si liga 5-a engleza?
Una peste alta...jocul mi se pare mult mai real cu imbunatatirile aduse gameplay-ului.Imi plac mai ales acele situatii in care fundasul face o ultima sfortare sa impiedice adversarul.Sau invers,atacantul sa inscrie.Tot gameplayul este un pas inainte fata de fifa 09.
Ditz is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2009, 02:52 PM   #15
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Joaca cineva cu toate controalele pe manual, nu pe assisted? Eu am inceput asa la Fifa 10 Demo, doar primele 2 meciuri le-am jucat normal si e o diferenta uriasa, chiar se simte ca e simulator nu arcade, acum imi pare rau ca Fifa 09 l-am jucat tot pe assisted.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2009, 03:26 PM   #16
alynz
Member
 
Join Date: Apr 2009
Location: Iasi,Romania
alynz has a little shameless behaviour in the past
Default

Ce sa zic mns,ai dreptate,feelingul e mai misto pe manual,dar mai bine joci pe semi.E mai "comsi-comsa"
alynz is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2009, 04:07 PM   #17
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Joaca cineva cu toate controalele pe manual, nu pe assisted? Eu am inceput asa la Fifa 10 Demo, doar primele 2 meciuri le-am jucat normal si e o diferenta uriasa, chiar se simte ca e simulator nu arcade, acum imi pare rau ca Fifa 09 l-am jucat tot pe assisted.
Eu joc pe semi-assisted. Pe manual e prea greu, adica trebuie sa dau exact in directia jucatorului. Asa pe semi, nu trebuie decat sa arat cat de cat directia si cat de tare sa dau. Pe assisted e muuult prea usor, e ca si cum ai juca NFS doar cu acceleratia, frana si curbele fiind luat de PC
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2009, 06:38 PM   #18
kanye_west
Member
 
kanye_west's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucharest
kanye_west will become famous soon enough
Default

Astept jocul full si cred ca o sa il cumpar de Craciun sau de ziua mea ( aprilie)...
kanye_west is offline   Reply With Quote
Old 19-09-2009, 12:13 AM   #19
alynz
Member
 
Join Date: Apr 2009
Location: Iasi,Romania
alynz has a little shameless behaviour in the past
Default

Oricum,eu il voi lua sigur,este un joc care m-a fascinat.Asadar pe Xbox 360 Fifa 10 si pe Pc Pes 2010
alynz is offline   Reply With Quote
Old 20-09-2009, 10:37 AM   #20
Rromey
Member
 
Join Date: Sep 2009
Location: Baia Mare
Rromey is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Rromey
Default

Pe playstation 3 nu se gindeste nimeni la un patch cu liga 1, gen RLSP 2010 pentru PC?
Rromey is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:04 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL