INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sectiunea IT
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 23-08-2007, 03:57 PM   #11
Mihnea912
Member
 
Mihnea912's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Bucuresti
Mihnea912 is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to Mihnea912
Default

Xbox 360 in jur de 10 milioane.Eu vreau sa imi iau consola de curand.Are o grafica foarte buna iar procesorul este de 3x 3.2 Ghz.Si consola Wii e interesanta deoarece e in mare parte realitate virtuala.
__________________
De la '907
Am fost primii pusi pe fapte
Cu echipa Clujului,
Mandria ardealului
Mihnea912 is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2007, 04:03 PM   #12
Mattey
Member
 
Mattey's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Mattey is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Mihnea912 View Post
Am deschis acest topic pentru a vorbi despre alte platforme de joc.Playstation,Xbox,Nintendo,Wii...
As avea o prima intrebare. Care e mai bun dintre Nintendo DS si Playstation Portable?
Dupa parerea mea NDS este mult mai bun pentru ca pot merge si carduri pentru el (care sunt foarte multe) si pot merge si GBA-urile.
Mattey is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2007, 05:06 PM   #13
leut
Member
 
leut's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Medias
leut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of light
Default

Dintre jocurile pe alte console eu am folosit doar vechile super nintendo si nintendo 64..si Terminator si acum imi aduc aminte cand jucam fifa 99 cate 4 de nintendo 64...pe platformele de joc simti mai bine jocul dar singura lipsa a lor este multiplayer-ul...adica nu poti sa joci cu oameni de la nu stiu cati kilometri departare dar este acoperit de grafica superioara fata de PC
leut is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2007, 05:12 PM   #14
stefan
Guest
 
Default

Daca vrei sa joci jocuri originale, cele pentru PSP se gasesc mult mai usor. Pana acum in Iasi am vazut un singur joc pentru console Nintendo, pentru Wii mai exact, in schimb pentru PSP am vazut destule.

leut, poate cand ai jucat tu FIFA 99 nu putea juca pe internet, dar acum poti face si acest lucru.
  Reply With Quote
Old 23-08-2007, 05:34 PM   #15
Real_Madrid
Banned
 
Join Date: May 2007
Location: Bucuresti
Real_Madrid has a spectacular aura aboutReal_Madrid has a spectacular aura aboutReal_Madrid has a spectacular aura about
Default

Dupa parerea mea Xbox 360,e mai bun decat PS2,grafica etc.(tinand cont ca le-am jucat pe amandoua).
Real_Madrid is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2007, 05:42 PM   #16
stefan
Guest
 
Default

Asta e logic, PS2 e currentgen, Xbox 360 e nextgen
  Reply With Quote
Old 24-08-2007, 07:20 AM   #17
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Eu nu prea am vazut jocuri pentru Xbox 360 la noi, ciudat e ca in magazinele normale am vazut mai multe jocuri pentru respectiva consola decat pe magazinele online.

Pentru PS2 am vazut o gramada, iar pentru PS3 nu am gasit nimic in magazine. AM zis si eu ca pe la anul, sau in decembrie imi voi cumpara un PS3.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2007, 07:53 AM   #18
cristiano_ronaldo
Member
 
cristiano_ronaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Bucharest
cristiano_ronaldo is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to cristiano_ronaldo
Default

Si cat costa PS3? Nu stiu ce sa imi iau un xbox sau ps3?
__________________
Cum trec dintii prin maslina, asa trec eu de fundasi la FIFA!!!!

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cristiano_ronaldo is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2007, 11:43 AM   #19
Real_Madrid
Banned
 
Join Date: May 2007
Location: Bucuresti
Real_Madrid has a spectacular aura aboutReal_Madrid has a spectacular aura aboutReal_Madrid has a spectacular aura about
Default

Eu zic sa iti iei un Xbox 360,in primul rand are mai multe facilitatii decat PS3.
Eu unul o sa imi iau un Xbox 360,vand PS2 mai pun ceva bani si imi iau xbox 360.
Real_Madrid is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2007, 12:13 PM   #20
mil
Member
 
mil's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Alba Iulia
mil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by Real_Madrid View Post
Eu zic sa iti iei un Xbox 360,in primul rand are mai multe facilitatii decat PS3.
Eu unul o sa imi iau un Xbox 360,vand PS2 mai pun ceva bani si imi iau xbox 360.
Da, dar lumea se plange de Xbox 360 si se pare ca au probleme cei de la Microsoft cu ele. Eu cred ca PS3 e mai bun ca Xbox 360.
http://www.capital.ro/index.php?sect...960&rss_link=1
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Cu mototoreta prin timicir...
mil is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:10 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL