INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Reply
 
Thread Tools
Old 11-11-2009, 04:02 PM   #11
Puiutu_adi
Member
 
Join Date: Mar 2008
Puiutu_adi is on a distinguished road
Smile

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Da un nume ca poate e generat de joc si asa nu-l poate gasi nimeni!
sergiu bus
Puiutu_adi is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 04:15 PM   #12
Ultra_ss
Member
 
Ultra_ss's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Ultra_ss is on a distinguished road
Default

da bus e jucator bun, bine eu iam si marit talentu la 4stele jumate
Ultra_ss is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 05:42 PM   #13
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Puiutu_adi View Post
sergiu bus
Asa da. Intradevar Sergiu Bus este cel mai tanar jucator din lotul CFR-ului din Cluj si unul dintre cei mai talentati!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2009, 09:09 PM   #14
mikkel
Member
 
mikkel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
mikkel will become famous soon enoughmikkel will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to mikkel
Default

hai sa va zic si eu ce experiente am avut:
joc cu Arsenal, am jucat doar turul primului campionat, sunt pe primul loc, echipa joaca brici , dar nu asta e ideea.
multi jucatori care cresc bine sunt (spre uimirea mea), cei veniti din tarile estice. Ma refer aici la Romania, mai ales.
I-am transferat pe Sergiu Bus cu 330k, Bogdan Stancu cu 1,7m, Cristi Tanase cu 1,9m, iar acu au ajuns cat-de-cat mai scumpi, in conditiile in care nu-i folosesc in mod regulat. Adica, Bus, la nivelul de 62-63, costa aproape 1mil, Stancu (lvl 73-74) 6 mil, iar pe Tanase l-am luat de 2 saptamani si imediat ce a ajuns la echipa costa 5,4mil (lvl 72-73).
Nu ma mira sa creasca repede valoarea jucatorilor tinand cont diferenta valorii dintre campionate, dar este ceva.
Sfatul meu este sa investiti in jucatori tineri cu talent minim 6 (3 stele), pe care sa nu platiti mai mult de 2-3 mil.Pe Stancu, de exemplu, nu vroia Jiji sa mi-l dea sub 5 mil, m-a refuzat, am licitat mai putin decat licitasem initial si l-am luat )
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mikkel is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2009, 09:14 PM   #15
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by mikkel View Post
hai sa va zic si eu ce experiente am avut:
joc cu Arsenal, am jucat doar turul primului campionat, sunt pe primul loc, echipa joaca brici , dar nu asta e ideea.
multi jucatori care cresc bine sunt (spre uimirea mea), cei veniti din tarile estice. Ma refer aici la Romania, mai ales.
I-am transferat pe Sergiu Bus cu 330k, Bogdan Stancu cu 1,7m, Cristi Tanase cu 1,9m, iar acu au ajuns cat-de-cat mai scumpi, in conditiile in care nu-i folosesc in mod regulat. Adica, Bus, la nivelul de 62-63, costa aproape 1mil, Stancu (lvl 73-74) 6 mil, iar pe Tanase l-am luat de 2 saptamani si imediat ce a ajuns la echipa costa 5,4mil (lvl 72-73).
Nu ma mira sa creasca repede valoarea jucatorilor tinand cont diferenta valorii dintre campionate, dar este ceva.
Sfatul meu este sa investiti in jucatori tineri cu talent minim 6 (3 stele), pe care sa nu platiti mai mult de 2-3 mil.Pe Stancu, de exemplu, nu vroia Jiji sa mi-l dea sub 5 mil, m-a refuzat, am licitat mai putin decat licitasem initial si l-am luat )
Poate ar trebui sa faci un nou topic cu ce performante avem,dar tu faci transferuri in vara care tocmai a trecut?,ai spus ca ai jucat doar turul
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2009, 09:29 PM   #16
mikkel
Member
 
mikkel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
mikkel will become famous soon enoughmikkel will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to mikkel
Default

Quote:
Originally Posted by alexis1016 View Post
Poate ar trebui sa faci un nou topic cu ce performante avem,dar tu faci transferuri in vara care tocmai a trecut?,ai spus ca ai jucat doar turul
da, frate...am inceput in iunie, am facut 3 transferuri: Bus, Stancu si Chamakh (16mil-foarte tare atacantul-e golgeter acu in Premier League cu 13 goluri dupa 20 jocuri)
acum sunt in ianuarie 2010 si am imprumutat cativa jucatori: Miralem Pjanic-Lyon, Henry Saivet-Bordeaux, Milos Krstic-Marseille, plus ca am cumparat pe Cristi Tanase, John Fleck-Rangers, Jonjo Shelvey-Charlton(gratis)...
nu cred ca am dat mai mult de 3,5 mil pe toti astia de acum, iar pe Bus, Stancu si Chamakh in total 18,3mil.
nu fac un topic, nu vreau sa scriu in fiecare zi despre cariera mea, vroiam doar sa indic cativa jucatori buni
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mikkel is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2009, 09:35 PM   #17
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Da asa e ,foarte bun marocanul ,cred ca trebuia sa il imprumuti si pe fiul lui Abedi Pele ,ghanezul andre Ayew e foarte promitator ,joaca la marseille
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2009, 09:50 PM   #18
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Mikkel, nu stiu cum ai inceput tu in iunie, cand jocul incepe in iulie!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2009, 09:53 PM   #19
mikkel
Member
 
mikkel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
mikkel will become famous soon enoughmikkel will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to mikkel
Default

Quote:
Originally Posted by alexis1016 View Post
Da asa e ,foarte bun marocanul ,cred ca trebuia sa il imprumuti si pe fiul lui Abedi Pele ,ghanezul andre Ayew e foarte promitator ,joaca la marseille
mersi de sfat, o sa il caut maine sa vad ce poate. Iar de marocan, vreau sa spun ca e preferatul meu inca de pe vremea FM07, cand i-am luat pe el si pe Jimmy Briand, rupeau plasa amandoi.
acu ma uitam de Ayew, e imprumutat de OM la AC Arles, in Ligue 2, pana pe 30.06.2010. Maine e in shortlistu' meu mersi de pont


EDIT: Scuze, ai dreptate, Astristul, in iulie, cred ca din repezeala nu am gandit ce scriu. Cine-a inventat denumirile lunilor astora asa asemanatoare?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mikkel is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009, 07:31 AM   #20
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Franco Zuculini, Gabriel Torje, Marius Alexe si Muniain de la Athletic Club(ultimul nu stiu sigur daca e generat de calculator sau nu)
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:58 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL