INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 26-01-2010, 09:18 PM   #71
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Lista e lunga, si Dinamo nu cred ca are bugetul necesar pentru mai mult de 2 jucatori din lista aia!


Quote:
Originally Posted by acsi_x View Post
voi incepe cu steaua. iar jucatori : bocaly (O.M), Vely Kavlak (R. Viena), Kravets (D.Kiev), Shelvey (Chalton), K.Gameiro (lorient), Mandzukic (D. Zagreb), Ibricic (Hajduk Split) si o sa imprumut tineri de la Steaua.
Vei incepe cu Steaua .... si vei imprumuta tineri de la Steaua?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2010, 01:33 PM   #72
DaniRot
Member
 
DaniRot's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucuresti
DaniRot is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to DaniRot
Default

Cand incep o cariera noua la Dinamo vand toti jucatorii si astfel fac rost de bani.Pe majoritatea ii iau imprumut cu optiune de cumparare.

Last edited by Astristul; 27-01-2010 at 09:47 PM.
DaniRot is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2010, 09:48 PM   #73
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by DaniRot View Post
Pe majoritatea ii iau imprumut cu optiune de cumparare.
Asa luam si eu jucatori la Astra (liga 2) in FIFAM 09, ca altfel nu vroiau sa vina.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2010, 12:54 AM   #74
Ahm88ed
Member
 
Join Date: Feb 2010
Ahm88ed is on a distinguished road
Default

JOC PLAY A CAREER, prefer sa incep in Anglia+Franta. in primul an nu fac transferuri, iar in al-2-a sezon incep sa vand si sa cumpar.

Last edited by Astristul; 15-02-2010 at 12:07 PM.
Ahm88ed is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2010, 04:39 PM   #75
andrei14
Member
 
Join Date: Feb 2010
andrei14 is on a distinguished road
Default

voi incepe cu everton pentru ca are niste jucatori buni
o sa incerc sa-l iau pe b.stancu si ninis in special si pe torje si vid belec dar depinde de buget dar probabil o sa am acesti bani ca o sa mai si vand
andrei14 is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2010, 11:58 PM   #76
J@mrock
Member
 
J@mrock's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Lugoj
J@mrock will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to J@mrock
Default

am inceput cariera cu Otelul Galati....si am luat cativa jucatori destul de buni desigur imprumutati cu optiune de cumparare....Amr Zaki,Jack Rodwel,Garet Bale,si un jucator care evolueaza superb Johnatan Pereirra de la Villareal.....in al doilea sezon nu stiu cum sa intamplat dar am reusit sa il iau pe Douglas un fundac central foarte bun de la AZ Alkmar pe o suma destul de mica 3,5 mil.....in rest jucatori mai necunoscuti dar in regula....sper sa reusesc sa iau campionatul poate asa voi mai avea ceva bani de transferuri!!
J@mrock is offline   Reply With Quote
Old 17-08-2010, 04:00 PM   #77
Morgensen
Member
 
Join Date: Feb 2010
Morgensen is on a distinguished road
Default

defour? asta e vreo 12 mil ca sa il iei! de unde o sa aiba steaua atatia bani...asta daca nu cumva iti bagi gherutele in editor si asta e cam urat...ntz ntz

...Voi incepe cu Steaua si o sa aduc jucatori tineri in special, insa nu gratis adica nu din pepiniera mea ci de la echipele straine:

Deja stiu primele transferuri:
- Kavlak de la Rapid Viena(l-am avut si la FM09 si juca exceptional)
- Defour de la Standard Liege(Idem Kavlak)[/QUOTE]

---------- Post added at 03:49 PM ---------- Previous post was at 03:47 PM ----------

ba fratlor da e cineva care sa joace ai corect jocul asta???rodwell? prietene asta nu merge imprumutat iar de garath bale nu are bani otelul in joc nici daca vinde clubul...chiar imprumutat

Quote:
Originally Posted by J@mrock View Post
am inceput cariera cu Otelul Galati....si am luat cativa jucatori destul de buni desigur imprumutati cu optiune de cumparare....Amr Zaki,Jack Rodwel,Garet Bale,si un jucator care evolueaza superb Johnatan Pereirra de la Villareal.....in al doilea sezon nu stiu cum sa intamplat dar am reusit sa il iau pe Douglas un fundac central foarte bun de la AZ Alkmar pe o suma destul de mica 3,5 mil.....in rest jucatori mai necunoscuti dar in regula....sper sa reusesc sa iau campionatul poate asa voi mai avea ceva bani de transferuri!!


---------- Post added at 03:52 PM ---------- Previous post was at 03:49 PM ----------

tu ori nu ai mai jucat ori iti bati joc de noi...fiecare dintre juatorii aia valoreaza cat dublul sumei de transferuri a lu dinamo din jos..asa ca mult succes
Quote:
Originally Posted by DaniRot View Post
Ma duc la Dinamo si ii voi cumpara pe cine pot dintre urmatorii: Ezequiel Munos(Boca Juniors), Eduardo Salvio(Lanus), Walter(I.Porto Alegre), Paolo Henrique,Neymar(Santos), Rafael Toloi(Goiana), Nicolas Lodeiro,Sebastian Coates(Club Nacional Football), Jack Wilshere si Aaron Ramsey(Arsenal), Jack Rodwell(Everton),Jonjo Shelviy(Charlton Athlethic), Aleksandar Dragovic(Austria Viena), Romelu Lukaku(Anderlecht), Maxime Lestienne(Excelsior Mouscron), Jo Coppens(Cercle Bruges), Eden Hazard(Lille),Munian(Athletic Bilbao),William si Douglas Costa(Shakhtar Donetsk),Viktor Noring(Trelleborgs). Cam aceasta este jumatate din lista pe care o am pentru transferuri.
Si ce prind liber de contract sau in ultimul an ca sa-i pot da imprumut sezonul viitor cu optiune de cumparare.


---------- Post added at 04:00 PM ---------- Previous post was at 03:52 PM ----------

am inceput aseara cu newcastle si am luat asa:

CD Ball Winner - Funso Ojo - am uitat clubul - 1,4 mil
RB/RWB - Desailaire (parca)- racing genk - 2 mil
AM/CM Busy - Jonjo Shelvey - charlton - 2,3 mil
AM/CM Playmaker -Merida - arsenal - imprumut 1 mil
LW Winger - Drazan - Rapid Wien - 1,7 mil
RW Dribbler/Winger - Saivet - Bordeaux - imprumut 300k

acum caut sa mai imi iau un CM Playmaker si am de les intre Yalcin(19 ani Koln) sau Thiago(18 Barca Res).Mentionez ca am cerut bani de la salarii si am avut buget de transferuri de 12 mil.
In rest Newcastle are niste jucatori bunicei...Jonas,Collocini,Taylor,Enrique,Guthrie,B arton si senzatia echipei LuaLua...super atacant...din cauza lui l-am vandut pe Carroll si nu l-am luat pe Lukaku.Plus de asta mai sunt cativa jucatori buni la res...Vuckic(16 an) si Bahngo(19).
Morgensen is offline   Reply With Quote
Old 17-08-2010, 08:40 PM   #78
yoyio2009
Member
 
yoyio2009's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Location: Bacau (Moldova)
yoyio2009 is an unknown quantity at this point
Default

Mare atentie la pustii lui TSKA Moscova, Alin Popa, Cristian Tanase, Mihai Radut, Alexandru Matel si pustii lui Arsenal, in rest nu mai tin minte cam ce ar fi.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Steaua 2D face pack:
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
yoyio2009 is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2010, 02:02 AM   #79
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
defour? asta e vreo 12 mil ca sa il iei! de unde o sa aiba steaua atatia bani...asta daca nu cumva iti bagi gherutele in editor si asta e cam urat...ntz ntz
Nu e vorba de editor. Exista un cheat care iti da niste bani in cariera si probabil il folosesc pe acela. E urat sa vezi cariere SF si nu jucate "pe bune".
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2010, 06:59 PM   #80
daryusik97
Member
 
daryusik97's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Bistrita
daryusik97 is on a distinguished road
Smile

din pacate nu.mi mai merge cariera cu leeds asa ca voi incepe o cariera noua

1.) club: Luton Town
transferuri - daca voi avea 200.000 L ar fi super, deci e greu de spus

sau

2.) club: TSG Hoffenheim
transferuri - pusti care in cativa ani vor deveni jucatori de top ( sper sa am si banii necesari)

as vrea sa ma ajutati cu cine sa.mi incep cariera...va multumesc
daryusik97 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:19 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL