INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > Manager Mode
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 08-10-2009, 07:40 PM   #1
Kilmster
Nick vechi: Deeny
 
Kilmster's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Timişoara
Kilmster is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Kilmster Send a message via Skype™ to Kilmster
Default Kilmster's Manager Mode

Cand va aparea RLSP-ul . . .

Info
- nume antrenor: Kilmster Daniel
- echipa: F.C. Steaua Bucuresti
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Kilmster; 08-10-2009 at 08:01 PM.
Kilmster is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009, 08:41 PM   #2
Patryck
Member
 
Patryck's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Patryck will become famous soon enough
Default

Inainte...acum ceva vreme doar eu si inca cativa useri am lansat aceasta moda cu " Manager Mode "...acuma vad ca toti pacalicii isi fac astfel de topicuri, si nici macar 50% dintre ei,nu le continua...forumul asta se duce de rapa....mie dor de trecut....( sa nu se inteleaga ca am ceva cu userul, dar am postat aici ca nam avut unde sa imi exprim nemultumirea,fata de ce se intampla aici)
Patryck is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2009, 09:01 PM   #3
Stegaru
Nick vechi: JaRdEl
 
Stegaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Brasov
Stegaru is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Stegaru
Default

Quote:
Originally Posted by Patryck View Post
Inainte...acum ceva vreme doar eu si inca cativa useri am lansat aceasta moda cu " Manager Mode "...acuma vad ca toti pacalicii isi fac astfel de topicuri, si nici macar 50% dintre ei,nu le continua...forumul asta se duce de rapa....mie dor de trecut....( sa nu se inteleaga ca am ceva cu userul, dar am postat aici ca nam avut unde sa imi exprim nemultumirea,fata de ce se intampla aici)
tu vorbesti...nici tu nu ti-ai terminat cariera...plus ca invetai scoruri de 7,8-0
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Stegaru is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2009, 02:30 AM   #4
Mircea-Marius
Member
 
Mircea-Marius's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: Petrosani
Mircea-Marius will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Patryck View Post
Inainte...acum ceva vreme doar eu si inca cativa useri am lansat aceasta moda cu " Manager Mode "...acuma vad ca toti pacalicii isi fac astfel de topicuri, si nici macar 50% dintre ei,nu le continua...forumul asta se duce de rapa....mie dor de trecut....( sa nu se inteleaga ca am ceva cu userul, dar am postat aici ca nam avut unde sa imi exprim nemultumirea,fata de ce se intampla aici)
Daca pui pasiune si ai rabdare se va vedea. Poti sa fii un model pentru cei mai "tineri" !
Mircea-Marius is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2009, 09:59 AM   #5
Kilmster
Nick vechi: Deeny
 
Kilmster's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Timişoara
Kilmster is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Kilmster Send a message via Skype™ to Kilmster
Default

Ii o tara libera, ok ? Avem toti acelasi drepturi. Nu inteleg ce te intereseaza pe tine de cariere noastre. Si amintesteti ca nici tu nu ti-ai terminat-o. Si adu' niste argumente pentru care ai folosit cuvantul "pacalici".
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Kilmster is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2009, 12:04 PM   #6
Patryck
Member
 
Patryck's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Patryck will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by JaRdEl View Post
tu vorbesti...nici tu nu ti-ai terminat cariera...plus ca invetai scoruri de 7,8-0
Tu sa joci FIFA ca mine si dupa aia sa vorbesti :-j
Patryck is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2009, 12:12 PM   #7
Mimo
Banned
 
Mimo's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Mimo is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Patryck View Post
Tu sa joci FIFA ca mine si dupa aia sa vorbesti :-j
Nu va mai certati,e un forum de Fifa,nu de cat de bine joaca unu altu faceti-va un forum propriu daca vreti sa va certati aici.Sectiunea Manager Mode e facut ca sa prezentam cariere nu sa ne certam!
M.Mimo:Astept sa incepi cariera
Mimo is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2009, 12:16 PM   #8
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Va rog sa nu va mai certati inutil. Sectiunea pentru Manager Mode a fost special facuta ca oricine sa isi poata prezenta cariera din FIFA. In caz ca vor mai aparea certuri, vor fi sanctionate.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by sorin; 09-10-2009 at 12:21 PM.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2009, 12:18 PM   #9
Mimo
Banned
 
Mimo's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Mimo is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by sorin View Post
Va rog sa nu va mai certati inutil. Sectiunea pentru Manager Mode a fost special facuta ca oricine sa isi poata prezenta cariera din FIFA.
Exact!Deci va rog sa nu va mai certati
Mimo is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2009, 07:21 PM   #10
Kilmster
Nick vechi: Deeny
 
Kilmster's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Timişoara
Kilmster is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Kilmster Send a message via Skype™ to Kilmster
Default

SuperSteaua - FIFA10

Antrenorul roman de origine germana, Daniel Kilmster, a semnat un contract pe un sezon cu formatia din Ghencea, Steaua. Pentru fotbalul european, numele Daniel Kilmster este necunoscut. El a antrenat doar prin ligile inferioare din Germania si Spania. Acesta s-a declarat incantat de numirea lui in functia de antrenor al Stelei.
Daniel Kilmster, antrenor Steaua: Sunt foarte fericit ca am ajuns la o echipa de renume in Europa, Steaua. Stiu ca echipa trece printr-o perioada de reconstructie si ca nu avem un lot foarte numeros, dar cu timpul, putem face perfomante.

Steaua va disputa 3 amicale cu formatiile Palermo, UD Almeria si CSKA Moskova.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Kilmster is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:04 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL