INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Reply
 
Thread Tools
Old 18-11-2009, 06:39 PM   #21
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Blue_Taty View Post
Cea mai tare chestie de pana acum de cand joc FIFA Manager. A primit portarul advers cartonas rosu chiar din minutul 2 (in 3D).
Pana acum nu imi puneam pe lista de rezerve niciodata un portar pentru ca nu se accidenta deci nu aveam motive de a-l inlocui. Acum clar am... mi se poate intampla si mie ca portarul meu sa ia un rosu si va trebui sa bag pe cineva in poarta.
Ce nu imi place e exact ce am zis mai sus... portarii nu se accidenteaza niciodata Asta nu e prea realist
Ba da la mine se accidenteaza dar nu in timpul meciului ,si din cate stiu eu trebuie sa ai mereu Gk pe banca
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009, 06:41 PM   #22
Ultra_ss
Member
 
Ultra_ss's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Ultra_ss is on a distinguished road
Default

cred ca iti pune jocu un gk automat rezerva adica eu unu am mereu 2 portari de valori apropiate si ii rotez in functie de forma
Ultra_ss is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009, 07:03 PM   #23
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Blue_Taty View Post
Ce nu imi place e exact ce am zis mai sus... portarii nu se accidenteaza niciodata Asta nu e prea realist
Portarii se mai accidenteaza. E drept, nu la fel de des precum jucatorii de camp dar se mai accidenteaza. Mai mult pot lua si cartonas rosu. Deci ai nevoie de rezerva pentru portar si ce am scris anterior iti demonstreaza faptul ca astfel de lucruri sunt foarte reale!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009, 10:00 PM   #24
undertaker
Member
 
Join Date: Aug 2007
undertaker is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Blue_Taty View Post
Cea mai tare chestie de pana acum de cand joc FIFA Manager. A primit portarul advers cartonas rosu chiar din minutul 2 (in 3D).
Pana acum nu imi puneam pe lista de rezerve niciodata un portar pentru ca nu se accidenta deci nu aveam motive de a-l inlocui. Acum clar am... mi se poate intampla si mie ca portarul meu sa ia un rosu si va trebui sa bag pe cineva in poarta.
Ce nu imi place e exact ce am zis mai sus... portarii nu se accidenteaza niciodata Asta nu e prea realist
Ba se accidenteaza si potarii. La mine s-au accidentat de mai multe ori (nu neaparat in timpul unui meci).

Last edited by Astristul; 18-11-2009 at 11:39 PM.
undertaker is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2009, 07:32 PM   #25
Blue_Taty
Member
 
Blue_Taty's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Blue_Taty is on a distinguished road
Default

La anternamente mi se accidenteaza si mie. Nu zic ca nu... Mereu a fost asa... Dar niciodata nu am intalnit in timpul unui meci. Si nu ma obliga nimeni sa pun un portar pe lista de rezerve. Mereu am jucat fara portar pe banca. Dar de acum o sa imi fie invatatura de minte :P
Apropo, oare ce se intampla cand portarul se accidenteaza sau primeste un rosu si nu am portar pe banca? Pot sa bag un jucator de camp in locul lui?
Blue_Taty is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2009, 08:40 PM   #26
Ultra_ss
Member
 
Ultra_ss's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Ultra_ss is on a distinguished road
Default

poti sa pui
Ultra_ss is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2010, 12:50 AM   #27
yoyio2009
Member
 
yoyio2009's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Location: Bacau (Moldova)
yoyio2009 is an unknown quantity at this point
Default

Pro!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Steaua 2D face pack:
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
yoyio2009 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:35 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL