INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 13

Reply
 
Thread Tools
Old 25-07-2013, 05:47 PM   #421
cepy
Member
 
Join Date: May 2010
cepy is on a distinguished road
Default

Astristul,stiu ca tu joci fifa manager 2012 cu gameplayul lui pinnucio.Poti sa-mi spui si mie cam care e bilatul tau la victorii,egaluri,infrangeri intr-un sezon ca am jucat un sezon,acum sunt la al doilea si devin exasperat.sunt echipa pacii.numai egaluri fac.0-0,1-1.sezonul trecut am avut cea mai buna defensiva,dar al treilea atac din coada si am avut un bilat de 12victorii 18 egaluri si 4 infrangeri si am terminat pe 7.sezonul asta vad ca am inceput la fel,dupa 8 etape am 1victorie 6 egaluri si 1 infrangere.si joc sistemul 4-2-4 ofensiv.linia de fund e setata la high,defence all over si cu toate astea numai egaluri fac.exista vreun sistem mai bun?am incercat si 4-3-3 si nu avea efect deloc si 4-1-2-1-2 si tot asa nu avea efect.
cepy is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2013, 06:27 PM   #422
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Nu vad nimic rau in ce mi-ai descris in postarea de mai sus. Gameplay-ul este destul de realist.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2013, 11:03 AM   #423
cepy
Member
 
Join Date: May 2010
cepy is on a distinguished road
Default

Intre timp si-a dat drumul echipa.Inceputul mai slab s-a datorat faptului ca am avut 4 jucatori noi in primul 11.dupa ce s-au mai rodat putin am avut o serie de 9 victorii.Acum in sezonul al doilea voi castiga campionatul,mai sunt 5 etape si am 8 puncte avans.Tot asa majoritatea jocurilor le castig cu 1-0.am golaveraj 35-10.
cepy is offline   Reply With Quote
Old 03-08-2013, 10:13 PM   #424
evelin12mai
Member
 
Join Date: Apr 2011
evelin12mai is on a distinguished road
Default

tocmai am instalat windows 8 iar acum nu imi mai merge fifa manager 13...imi zice "fifa manager 13 has stopped working fix"...stie cineva vreo solutie???
evelin12mai is offline   Reply With Quote
Old 03-08-2013, 10:15 PM   #425
Dzeko
Banned
 
Join Date: Mar 2013
Location: Negresti-Oas SM
Dzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of light
Default

Se poate rezolva cu un update din cate stiu ,eu asa am facut.
Dzeko is offline   Reply With Quote
Old 03-08-2013, 10:20 PM   #426
evelin12mai
Member
 
Join Date: Apr 2011
evelin12mai is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Dzeko View Post
Se poate rezolva cu un update din cate stiu ,eu asa am facut.
am update 3...tu pe care il ai?
evelin12mai is offline   Reply With Quote
Old 03-08-2013, 10:21 PM   #427
Dzeko
Banned
 
Join Date: Mar 2013
Location: Negresti-Oas SM
Dzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of light
Default

Tot 3 am si eu si merge perfect.
Dzeko is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2013, 11:11 AM   #428
CataSteaua
Member
 
Join Date: Feb 2008
CataSteaua is on a distinguished road
Default Salut!

Scuze ca deschid subiectul asta (se poate sa fi fost deja) dar am cumparat jocul mai demult si nu mai tin minte cum sa il instalez. imi zice ca trebuie sa il instalez de pe Origin si acolo imi zice ca trebuie sa il cumpar. L-am cumparat de la Diverta, trebuie sa precizez. Scuze daca a mai fost topicul asta!
CataSteaua is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2013, 01:12 PM   #429
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Daca-l ai cumparat de la Diverta, instaleaza-l normal, introdu codul de activare cand ti-l cere jocul si gata!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 17-08-2013, 09:51 AM   #430
cepy
Member
 
Join Date: May 2010
cepy is on a distinguished road
Default

Care stiti cum face jocul asta departajarile in caz de egalitate la trei echipe,ca eu nu reusesc sa-l inteleg.Joc in Champions League in grupe cu Petrolul si am fost in grupa cu Bayern(care a castigat grupa detasat),Psg si Sporting.Dupa cele 6 meciuri din grupa toate 3 am fost la egalitate cu 6 pct.Stiu ca se ia numarul de pct in meciurile directe,dupa aia numarul de goluri in meciurile directe.Rezultatele au fost urmatoarele Sporting-Petrolul 1-2 ; PSG-Sporting 1-1, Psg-petrolul 0-0 , petrolul-psg 1-2 , petrolul-sporting 2-2 , Sporting-psg 1-0. Astea sunt meciurile directe.Pun si rezultatele fiecarei echipe cu Bayern :Bayern-Psg 3-1 , petrolul-bayern 0-1 , bayern-sporting 1-1 , sporting-bayern 1-3 , bayern -psg 1-1, bayern -petrolul1-1. Dupa toate aceste rezultate calculator ii pune pe Sporting pe locul 2,psg pe 3 si eu pe 4.Nu inteleg logica.Ca rezultate directe,golaveraj nu sunt mai jos de sporting si psg.Daca ma puteti ajuta sa ma lamuresc si eu unde gresesc eu sau calculatorul asta face o departajare tampita.
cepy is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa manager 13

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:06 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL