INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 12-02-2009, 10:48 AM   #511
xman
Member
 
Join Date: Feb 2009
Location: arad
xman is on a distinguished road
Default

ce dezamagit sant de fifa manager,:-( ii plin de buguri,2dintre cele mai stresante si care ma fac sa si ma las de ele,sant,ca imi da eroarea don't sent si ca mi se blocheaza jocul,in timp ce joc,si asta ma face sa renunt la el,si cand ma gandesc cum il asteptam sa apara:-(
xman is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2009, 11:10 AM   #512
bgd
Member
 
bgd's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Iasi
bgd is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by xman View Post
ce dezamagit sant de fifa manager,:-( ii plin de buguri,2dintre cele mai stresante si care ma fac sa si ma las de ele,sant,ca imi da eroarea don't sent si ca mi se blocheaza jocul,in timp ce joc,si asta ma face sa renunt la el,si cand ma gandesc cum il asteptam sa apara:-(
Nu inteleg de ce ai problemele astea...mie in afara de un mic bug (mi-au disparut actiunile...pretul lor a ajuns la 0 euro..si nu mai urca..nu mai scad..si nici nu pot cumpara), nu mi s-a mai intamplat nimic. Jocu merge perfect.
__________________
In White Rooms

Join Romania

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bgd is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2009, 02:19 PM   #513
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Problema cu actiunile ajunse la 0 este un bug, dar nu stiu daca Update 3 il va repara.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2009, 03:10 PM   #514
VisDeManager
Member
 
Join Date: Feb 2009
VisDeManager is an unknown quantity at this point
Default

am si eu o intrebare
am descarcat fifa manager 09 si cand dau dublu click pe autorun nu intra in el
pur si simplu nu se intampla nimik
VisDeManager is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2009, 04:05 PM   #515
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Ai mai postat undeva aceeasi problema. Ai fost avertizat, ai avut unele iesiri, ai fost sanctionat. Data viitoare vei spune "PA" acestui forum daca nu te conformezi regulilor!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2009, 04:56 PM   #516
iulian_brutus
Member
 
iulian_brutus's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Dragalina Megapolis
iulian_brutus is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Ai mai postat undeva aceeasi problema. Ai fost avertizat, ai avut unele iesiri, ai fost sanctionat. Data viitoare vei spune "PA" acestui forum daca nu te conformezi regulilor!
Vrei sa spui ca a mai postat si la alte 3-4 thread-uri aceeasi problema. Macar pentru insistenta si perseverenta ar trebui sa-l ajutam
__________________
RESPECT
iulian_brutus is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2009, 06:45 PM   #517
xman
Member
 
Join Date: Feb 2009
Location: arad
xman is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by bgd View Post
Nu inteleg de ce ai problemele astea...mie in afara de un mic bug (mi-au disparut actiunile...pretul lor a ajuns la 0 euro..si nu mai urca..nu mai scad..si nici nu pot cumpara), nu mi s-a mai intamplat nimic. Jocu merge perfect.


nici eu nu inteleg de ce am problemele astea,dar ma dispera de nu mai styu ce sa fac,ca mi se blocheaza din 15 in 15 min...............da vreau sa te intreb daca ai jocul originar
xman is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2009, 06:54 PM   #518
VisDeManager
Member
 
Join Date: Feb 2009
VisDeManager is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by iulian_brutus View Post
Vrei sa spui ca a mai postat si la alte 3-4 thread-uri aceeasi problema. Macar pentru insistenta si perseverenta ar trebui sa-l ajutam

mda...va rog foarte mult sa ma ajutati.E adevarat ca nu am citit regulile intainte sa postez acele tampenii dar acum le-am citit si inteleg ca respectarea regulilor este foarte importanta pt. voi si respect acest lucru.
imi pare nespus de rau !!!

daca vreti sa ma ajutati e oke daca nu nu mai insist si sterg tot jocul din PC.
VisDeManager is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2009, 07:10 PM   #519
bgd
Member
 
bgd's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Iasi
bgd is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by xman View Post
nici eu nu inteleg de ce am problemele astea,dar ma dispera de nu mai styu ce sa fac,ca mi se blocheaza din 15 in 15 min...............da vreau sa te intreb daca ai jocul originar
desigur
__________________
In White Rooms

Join Romania

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bgd is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2009, 07:55 PM   #520
iulian_brutus
Member
 
iulian_brutus's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Dragalina Megapolis
iulian_brutus is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by VisDeManager View Post
mda...va rog foarte mult sa ma ajutati.E adevarat ca nu am citit regulile intainte sa postez acele tampenii dar acum le-am citit si inteleg ca respectarea regulilor este foarte importanta pt. voi si respect acest lucru.
imi pare nespus de rau !!!

daca vreti sa ma ajutati e oke daca nu nu mai insist si sterg tot jocul din PC.
asa mai merge.mai venim de acasa.ne iei cu "zaharelul"...poate...poate te ajutam.pai te ajutam ce sa facem


...... inteleg ca respectarea regulilor este foarte importanta pt. voi si respect acest lucru.......---------->>>la faza aceasta mai dat pe spate.era sa cad cu scaunul pe spate de ras
__________________
RESPECT
iulian_brutus is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:49 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL