INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Jocuri mai vechi din seria TCM/Fifa Manager > Fifa Manager 07

Reply
 
Thread Tools
Old 08-02-2007, 09:59 PM   #11
liquid
Student wanna' be...
 
liquid's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In the hood
liquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond repute
Default

mda si ce fel de razboi poate sa fie "asa mare"
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

walk on...
liquid is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2007, 10:01 PM   #12
Head_Shot
Member
 
Head_Shot's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Head_Shot is an unknown quantity at this point
Default

alex u ce vrei mah? si ce ma iei cu "ce naiba nu intelegi?" ....invata sa vb frumos...si nu te mai baga aiurea in vorba din moment ce tu nu te joci jocul asta....ok? tu sa vb acolo unde te doare pe tine da? nu vb u de fifa manager...ca stiu ca te doare-n cot....asa ca nu mai face pe desteptul...
__________________
- SANDU,MITICA,BORCODEAN ATI DECIS DEJA -
- LIGA CAMPIONILOR E DESCHISA HOTILOR -
Head_Shot is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2007, 10:04 PM   #13
Head_Shot
Member
 
Head_Shot's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Head_Shot is an unknown quantity at this point
Default

si mai taceti odata cu razboiul ala...era o expresie...ma refeream ca o sa fiti bombardati cu "urari de bine".....asta e tot....ce tot o dati cu razboiul...doameneeee
__________________
- SANDU,MITICA,BORCODEAN ATI DECIS DEJA -
- LIGA CAMPIONILOR E DESCHISA HOTILOR -
Head_Shot is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2007, 10:06 PM   #14
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Daca nu joc jocul asta nu inseamna sa dau o replica unui user care ameninta cu razboiu din irak pentru un amarat de patch, nu poti sa traiesti fara patchul asta?
Alex is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2007, 10:12 PM   #15
Head_Shot
Member
 
Head_Shot's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Head_Shot is an unknown quantity at this point
Default

cred ca poti sa citesti ce am zis mai sus ...ca vad ca te-ai blocat pe chestia cu razboiul....pai nu...nu poti sa vorbesti de ceea ce nu te doare...si aici nu e vorba de viata si de moarte...un joc nu reprezinta totul in viata.....daca le iei parte-n parte nimic nu reprezinta totul in viata....si u n-ai altceva de facut decat sa te contrazici cu mine? eu sunt suparat ca nu a aparut! ai ceva cu mine? sau ai boala contrazicerii
__________________
- SANDU,MITICA,BORCODEAN ATI DECIS DEJA -
- LIGA CAMPIONILOR E DESCHISA HOTILOR -
Head_Shot is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2007, 10:13 PM   #16
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Nu esti suparat, esti frustrat, e alta treaba!
Alex is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2007, 10:20 PM   #17
Head_Shot
Member
 
Head_Shot's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Head_Shot is an unknown quantity at this point
Default

eu sunt suparat ca meciurile din liga 1 vor fi transmise de canal d....un post care inca nici n-a aparut...si care probabil nu va fi prins de multa lume...dar tu pt ca nu te int fotbalul vei putea spune acum foarte usor....e si ce daca...asa e si in cazul nostru...pt ca nu te intereseaza fm treci usor peste asta...mie-mi place si din aceasta cauza sunt suparat...iar tu te-ai bagat sa ma contrazici doar asa ca sa te dai mare si tare.... (chestia cu fotbalul e un exemplu...si nu ma int daca-ti place sau nu fotbalul )
__________________
- SANDU,MITICA,BORCODEAN ATI DECIS DEJA -
- LIGA CAMPIONILOR E DESCHISA HOTILOR -
Head_Shot is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2007, 10:24 PM   #18
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Asa ca sa iti raspund la faza cu canal D, va fi prins de aproape toata lumea deci stai linistit! EU nu te-am contrazis ti-am contrareplicat, tu te-ai autoatacat,e problema ta! Calmeaza-te, asculta o muzica, citeste o carte si iti trece frustrarea sau cum ii zici tu supararea!
Alex is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2007, 10:30 PM   #19
Head_Shot
Member
 
Head_Shot's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Head_Shot is an unknown quantity at this point
Default

ok...eu sunt foarte calm...am zis ca sunt suparat...acum tot o dai cu frustrarea...ok daca tu zici...oricum vad ca nu intelegi nimic....asa sunt oamenii....noapte buna...
__________________
- SANDU,MITICA,BORCODEAN ATI DECIS DEJA -
- LIGA CAMPIONILOR E DESCHISA HOTILOR -
Head_Shot is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2007, 10:48 PM   #20
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Nu mai apare pentru ca cei ce s-au gandit sa-l faca si si-au luat angajamentul asta nu au facut mai nimic cand trebuiau sa-l faca, iar in momentul in care le-a fost data o data limita s-au stresat si a iesit un patch prost. Patch ce nu va purta numele de RLSP si nu va fi scos la FifaRomania.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:02 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL